Dat is wel een hele grappige vergelijkingquote:Op donderdag 8 maart 2012 18:21 schreef Ulx het volgende:
Zo, bestelling is gedaan.
De Danelectric 59 DC M is het geworden. For the time being speel ik dat ding wel door mijn basversterker, dat zou geen probleem moeten opleveren toch? Anders haal ik er wel een Orange Crush bij of zo voor thuis. Aangezien Braddie vergeleken met mij Jimi Hendrix is zie ik me voorlopig toch niet op een podium staan.
Tof, maar ligt het aan mij, of issie wat uit proportie`s?quote:Op donderdag 8 maart 2012 19:11 schreef BoerBert het volgende:
http://www.rockpalace.com/product/Vox-AC15C1-Limited-Edition-Blue
Gaaf ding
Ibanez rga? Ga misschien ook nog een keer een Danelectro aanschaffen, maar heb geen idee waar ik al die gitaren moet gaan laten..quote:Op woensdag 7 maart 2012 15:46 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ik heb nog een supergaaf scheurijzer voor je
Goed idee inderdaad !quote:Op donderdag 8 maart 2012 19:40 schreef The_Dean het volgende:
Je zou je klanten niet een Bullet aanraden, maar een vriendin wel? Koop een leuk versterkertje en geef haar je strat te leen. Kan ze zien of het wat is, en indertussen doorsparen voor een leuke of betere gitaar
quote:Op donderdag 8 maart 2012 20:08 schreef brother52 het volgende:
Nee, zelfs 2 tientjes is zo'n Bullet strat nog niet waard.
Is het er serieus zò slecht meegesteld?quote:Op donderdag 8 maart 2012 20:08 schreef brother52 het volgende:
Nee, zelfs 2 tientjes is zo'n Bullet strat nog niet waard.
Gewoon 4 nummers aan elkaar vast plakken en doen alsof het zo hoortquote:
Begint wel goed maar is naar mijn smaak te herhaaldelijkquote:Op donderdag 8 maart 2012 22:20 schreef Braddie het volgende:
Gitaarsolo bedacht voor een nummer voor de band!
Solotje by Bradley Van Dijk 1
Het is een pentatonische solo, heel basic, maar voor dit nummer is eigenlijk niks anders nodig.
Opgenomen met een koptelefoon voor de versterkeren mijn excuses voor die gast die er doorheen schreeuwde.
Anders trekken ze de stekkers er uit?quote:Op donderdag 8 maart 2012 22:22 schreef The_Dean het volgende:
Ja, als het maar binnen de 5 minuten valt
Wel bagger geregeld allemaal, dat Liet.
Dankjequote:Op donderdag 8 maart 2012 22:24 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Begint wel goed maar is naar mijn smaak te herhaaldelijk
Ja, wij ook. We gaan meedoen met Se Komme Foar My. Nadat we ons opgegeven hadden kregen we een mail dat hij te lang was, max. 5 minuten. Ander nummer kon niet, dus deze maar ingekort.quote:Op donderdag 8 maart 2012 22:25 schreef brother52 het volgende:
[..]
Anders trekken ze de stekkers er uit?
Ik zie het ze nog echt doen ook....
Niet inkorten. Geen concessies doen. Als ze morgen als commentaar geven dat het te lang is gewoon roepen dat ze blij mogen zijn dat jullie de versie van 12 minuten niet gespeeld hebben.quote:Op donderdag 8 maart 2012 22:33 schreef The_Dean het volgende:
[..]
Ja, wij ook. We gaan meedoen met Se Komme Foar My. Nadat we ons opgegeven hadden kregen we een mail dat hij te lang was, max. 5 minuten. Ander nummer kon niet, dus deze maar ingekort.
Verder hebben we na drie keer vragen nog geen antwoord op welke versterkers er nou staan, maar we mogen onze eigen niet gebruiken, vanwege de ombouwtijd.
Nu spelen we in Iduna, dus volgens mij zijn dat dikke Marshalls, maar we nemen voor de zekerheid lekker ons eigen spul mee.
We moeten er ook al om half vier zijn, om vier uur te soundchecken, en dan 's avonds pas om rond ergens half tien ofzo te spelen.
Wat er op neer komt dat een hele band maar even een dag/middag vrij moet nemen van zijn/haar werk om er op tijd te kunnen zijn. Maar mevrouw kon niks aan de tijden doen. Terwijl ze het zelf mee organiseerd.
Sowieso is het achterlijk vroeg. Als iedereen er is kan je tussen zeven en acht, voor de deuren open gaan, nog makkelijk alles checken man. Meeste is toch singer/songwriter geneuzel. Gitaar in de mengtafel, en klaar.
Morgen maar even aankijken, hopelijk valt het allemaal wat mee...
We hebben er sowieso wel zin in! Omdat het meeste altijd zo standaard is denken we [en ik weet dat niet moet, maar toch] dat we wel een beetje kans maken... nouja, misschien ook niet, want commercie regeert, maar dat we in ieder geval wel anders zijn met wat een melodisch [soft]metal nummer...
Gewoon flink stuk sneller spelenquote:Op donderdag 8 maart 2012 22:52 schreef The_Dean het volgende:
Ja, ik wou ook niet. Net als een radio edit maken. Als het nummer kort moest hadden we het wel zo geschreven!
Maarja, ben geen one man band
Ze kunnen het blijkbaar, en doen het ook. Geef ze morgen wel even wat commentaar, iedereen is wat over de zeik hierover.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |