En die van mij is nog ouder en die begint nu pas, maar ik heb dan ook een motorische klungel op de wereld gezetquote:Op dinsdag 6 maart 2012 19:56 schreef Take_A_Picture het volgende:
Susie, die van mij rolt nog niet helemaal om hoor en is ouder dan Anouk
Bedankt voor de welkoms allemaalquote:Op dinsdag 6 maart 2012 19:55 schreef Take_A_Picture het volgende:
PE gefeliciteerd!! En welkomzit je ook bij kraamzorg de waarden? (volgens mij is t petje van hun)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
omrollen moeten ze kunnen voor de 9e maand, dan nog hoeft er niets mis te zijn, maar zijn ze gewoon wat langzaamquote:Op dinsdag 6 maart 2012 19:54 schreef Susie het volgende:
Euh? Nu al omrollen Evenstar?? Hij is een maand jonger dan Anouk toch? Of is Anouk gewoon wat langzamer daarin? Wat goed zeg!
Is ventje verkouden Aventura? Sneu is dat, maar zo te lezen vermaakt hij zich prima met mama in haar vakantie
50 % kan het met 3.2 maanden en 90% met 5.4 maanden. (Frankenburg et al., 1992).quote:Op dinsdag 6 maart 2012 19:59 schreef Susie het volgende:
Ik weet ook niet wat normaal is hoorKlonk mij in ieder geval wel snel!
denk denk...in de supermarkt komt ie niet...wij hebben niks...opa's en oma's ook niet. Dan zal het wel weer het KDV zijnquote:Op woensdag 7 maart 2012 10:15 schreef Deepfreeze het volgende:
Cleany, er heerst vanalles.. Al is het maar in de supermarkt of via jullie. Zijn ze ook niet voor te beschermen. Maar de lente komt eraan![]()
Oeh Mefke, dat tellen wordt je niet vrolijk van..
Je kan de pipet na een keer gebruiken weggooien, ik vond 't wel handig. Natuurlijk wel en beetje geldklopperij. Mijn moeder maakte altijd zelf een zoutoplossing, dat kost helemaal niks, alleen tijd.quote:Op woensdag 7 maart 2012 10:17 schreef mefke79 het volgende:
Aventura, met een pipet kan je toch ook herbesmetten? de truc is volgens mij het pipetje of de dop van de neusspray effe afspoelen onder de kraan. En dan nog, verkouden worden ze toch wel. Wij reutelen in wisselende samenstellingen al vanaf oktober wat af met z'n viertjes. Gezellig joh![]()
Wij hebben zoutspray van de hema, kost geen drol en werkt prima. Er slingeren er een stuk of 3 in huis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |