Hij doet het ook zo kut bij z'n clubquote:Op woensdag 29 februari 2012 22:23 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
Maar even jongens. Bert is nu toch gewoon idioot bezig als hij v persie het vertrouwen blijft geven?
Moet je meer PL kijken.quote:Op woensdag 29 februari 2012 22:23 schreef Onnoman het volgende:
ik ken 80% van het engelse team niet eens....
Tegen elkaar weggestreept...quote:Op woensdag 29 februari 2012 22:26 schreef Saekerhett het volgende:
WTF, tot 2x toe aangeraakt en geen corner?
Geef mij maar de stroot.quote:
Zei je ook van van Nistelrooijquote:Op woensdag 29 februari 2012 22:24 schreef tech4u het volgende:
[..]
Nee hoor, ik vind em nog steeds een dramatische speler die bij FC Den Bosch nog niet zou uitblinken.
Ze blijven maar komen.twitter:ArjenRebbon twitterde op woensdag 29-02-2012 om 22:26:34Daniel bestelt een drankje. "Shaken, not sturridge." #engned reageer retweet
Wat heeft dat er nou weer mee te maken? Als hij niet binnen het elftal past en iemand anders het beter doet, ga je toch niet steeds hem opstellen?quote:Op woensdag 29 februari 2012 22:26 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Hij doet het ook zo kut bij z'n club
RvP speelt in oranje niet op dezelfde positie als in Arsenalquote:Op woensdag 29 februari 2012 22:26 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Hij doet het ook zo kut bij z'n club
zijn die witte hequote:Op woensdag 29 februari 2012 22:23 schreef Onnoman het volgende:
ik ken 80% van het engelse team niet eens....
Gewoon voorzorgsmaatregelen manquote:Op woensdag 29 februari 2012 22:27 schreef ellevehC86 het volgende:
Ik zag dat die Smalling aan zijn hoofd gesteund werd bij het tillen naar en op brancard, scheur of breuk in rug of nek?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |