ik speel vaak met verschillende teamsquote:
wtfquote:Op zondag 4 maart 2012 21:36 schreef -J-D- het volgende:
Mijn scheids had er zin in... Maar daarna ging het potje gewoon verder
Met de flankspelers de backs paseren. Achterlijntje halen en voorgeven. Soms naar binnen en afleggen of zelf schieten. Je moet natuurlijk wel blijven verassen. Wil het niet lukken pas ik mijn opstelling aan. Dan speel ik meestal 4-4-2 met een ruit op het middenveld. Assaidi dan op '10'.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 14:16 schreef Slickk het volgende:
[..]
Hoe speel je dan met Heerenveen? Opkomen via de flanken en dan voorzetten of eerder zelf naar binnen kappen en scoren, of totaal anders?
Vond het altijd wel een tof team, maar tijdje niet meer mee gespeeld en sinds de update ook nog niet.
Porto is volgens mij ook 4.5 ster...maar dat wil niet zeggen dat ik ze fijner vind spelen. Hoewel ik me realiseer dat Hulk ongetwijfeld fijner speelt dan de RV van Sporting. Heb nog niet tegen Porto gespeeld...wel tegen Benfica trouwens...makkiequote:
Misschien haal ik ook wel een bepaalde voldoening uit het niet kiezen van standaard teams. Dat maakt het soms misschien iets moeilijker om kampioen te worden in Divisie 1, maar als je dan toch een paar keer met een minder team van Napoli wint, is dat wel extra mooiquote:Op maandag 5 maart 2012 12:11 schreef DutchSL het volgende:
Nee, maar Porto heeft wel een snelle verdediger (Mangala) en Rolando/Otamandi zijn ook wel degelijk evenals de backs.
Moutinho en Guarin (o shit die is weg daar, maar voor Lucho geldt hetzelfde) zijn erg goede middenvelders en je kunt Hulk als spits neerzetten met Rodriguez en Varela op de flanken.
Ik speelde in het begin van het spel altijd met Porto, Juventus en Bayern online, later Montpellier en Milan (maar nu Taiwo daar weg is niet meer). Maar sinds de upgrades geen H2H meer gedaan, dus weet niet of hoe de spelers van deze club geüpgradede zijn.
Tof, ik ga het eens proberen.quote:Op maandag 5 maart 2012 09:45 schreef satecl het volgende:
[..]
Met de flankspelers de backs paseren. Achterlijntje halen en voorgeven. Soms naar binnen en afleggen of zelf schieten. Je moet natuurlijk wel blijven verassen. Wil het niet lukken pas ik mijn opstelling aan. Dan speel ik meestal 4-4-2 met een ruit op het middenveld. Assaidi dan op '10'.
Met Heerenveen en dan met werkelijk alles over de flanken spelenquote:Op maandag 5 maart 2012 21:32 schreef ThomasKuiper het volgende:
Heerenveen moet je 4-2-3-1 spelen, met assaidi en narsingh op de flanken en Djuricic als CAM
Kompany in de verdediging.quote:Op woensdag 7 maart 2012 10:25 schreef PrideoftheSouth het volgende:
Speelde gisteren tegen Belgie. De tegenstander speelde echt goed, maar Belgie heeft daarnaast voor 4,5 ster toch ook wel echt een meesterlijk team zeg! Hazard en Mertens op de flanken, Lukaku in de spits, en een middenveld met Witsel, Defour en Fellaini. Verdedigend heb ik niet zo op gelet, maar met Vermaelen, Vertonghen en die gast bij Zenith moet dat ook best te doen zijn...en dan staat Chadli er nog niet eens in, terwijl die bij Twente echt wel heel erg lekker speelt!
Ik denk dat die ook maar eens ga uitproberen...
Zou best kunnen, maar op 3,5/4 sterren is-ie goud waard!quote:Op woensdag 7 maart 2012 10:42 schreef Moffol het volgende:
[..]
Kompany in de verdediging.
Chadli is trouwens te slecht voor een 4,5 sterren team, vind ik.
Omdat ik hoopte dat er fatsoenlijke tips kwamen. Als ik aardappels ga schillen weet ik ook wel dat ik mezelf niet moet snijden, dat hoeft zn halvegare als jij me niet nog eens te zeggen.quote:
Iemand?quote:Op vrijdag 2 maart 2012 17:45 schreef De-Hamster het volgende:
Vraagje ik speel vaker een-tegen-een seizoenen online. Nu heb ik daar een aantal vaste teams waarmee ik speel en hierbij ook mijn eigen tactiek. Nu moet ik vooraf aan iedere wedstrijd weer opnieuw mijn opstelling erinzetten. Hierdoor kan ik net niet lekker doorspelen meerdere wedstrijden achter elkaar.
Bij teammanagement in het algemene menu staat de opstelling zelfs nóg vreemder waardoor veranderingen daar maken niet echt zin heeft lijkt me?
wat je kan doen is vooraf de formatie (via teaminstellingen ofzo, uit mn hoofd) opslaan, zodat je die daarna direct kan selecteren. Wat je echter bij mijn weten steeds opnieuw moet doen is de spelers op de goede plaats neerzetten...quote:
er zijn geen fatsoenlijke tips te geven, het draait allemaal om timing.quote:Op woensdag 7 maart 2012 16:05 schreef Platina het volgende:
[..]
Omdat ik hoopte dat er fatsoenlijke tips kwamen. Als ik aardappels ga schillen weet ik ook wel dat ik mezelf niet moet snijden, dat hoeft zn halvegare als jij me niet nog eens te zeggen.
Tja...ik speel ook wel eens naar de verkeerde speler. Maar van die andere klacht heb ik eigenlijk nooit last. Dat komt misschien ook omdat ik vaak met de geselecteerde verdediger rugdekking geef, en dan met de dichtstbijzijnde verdediger jockey.quote:Op donderdag 8 maart 2012 12:34 schreef Burrito het volgende:
Ik erger me soms kapot. Dan zie je de spits van de tegenstander doorrennen maar pas na 4X LB drukken krijg je de goede verdediger en is de spits niet meer bij te halen. Heb ook heel vaak dat ik een pass wil geven en dan wordt er naar de verkeerde speler gespeeld waardoor er meteen balverlies is. Heel irritant.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |