Snap ikquote:Op dinsdag 28 februari 2012 08:13 schreef Saffier het volgende:
Daarom vroeg ik me af of ze heeft kunnen slapen
Hoe is t nu? Doe rustigaan he!quote:Op maandag 27 februari 2012 22:50 schreef Brighteyes het volgende:
En toen lette ik even niet op in de auto. BOEM!
Mijn voorganger had een trekhaak dus mijn auto was meteen lek. Koelvloeistof...
Auto is weggesleept en ik ben net nog maar even langs de HAP gegaan. Pijn in mijn rug maar verder niks ernstigs. Flink paracetamol of brufen slikken de komende dagen en blijven bewegen.
Ik voel me wel heel lullig want ik vertrek dus woensdag voor 5 dagen naar het buitenland en laat F met een hoop gedoe achter...
ah, gevonden. meid wat een schrik!!! ik hoop dat de schade meevalt, op alle fronten.quote:Op maandag 27 februari 2012 22:50 schreef Brighteyes het volgende:
En toen lette ik even niet op in de auto. BOEM!
Mijn voorganger had een trekhaak dus mijn auto was meteen lek. Koelvloeistof...
Auto is weggesleept en ik ben net nog maar even langs de HAP gegaan. Pijn in mijn rug maar verder niks ernstigs. Flink paracetamol of brufen slikken de komende dagen en blijven bewegen.
Ik voel me wel heel lullig want ik vertrek dus woensdag voor 5 dagen naar het buitenland en laat F met een hoop gedoe achter...
ik, bij mijn echtgenoot. Das net een hamster.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:49 schreef lady-wrb het volgende:
kijken jullie wel eens naar dat programma 'je leven in puin' ?
ik krijg er zo de kriebels van dat ik hier in huis aan het ruimen ben geslagen.
volgens mijn partner ben ik potentieel lijder aan zo'n verzamelkwaal.
nou moet ik zeggen dat ik graag zooi om me heen verzamel, maar ik stapel dat niet in dozen om me heen. maar soms krijg ik wel dat benauwde gevoel van teveel spullen om me heen hebben
herkent iemand dat?
Hij is dus helemaal uit... reageert nergens op. Ik denk dat de batterij helemaal leeg is gelopen.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:41 schreef Brighteyes het volgende:
Geen idee Diaan. Je zou hem even helemaal uit kunnen zetten met het indrukken van de centerbutton tegelijk met het knopje bovenaan.
Aggos, Oscar was vanmorgen helemaal ontdaan dat mama's raceauto stuk is.
Dit lijkt me wel een aardige vervanger:
[ afbeelding ]
Ik twijfel nog tussen spuuglelijk of gaaf.
Ik ben een erge alfa fan.
ik ook bij mijn partner, maar hij zegt dus dat ik zo ben.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:49 schreef moussy het volgende:
[..]
ik, bij mijn echtgenoot. Das net een hamster.
ja te leeg kan. Even een tijdje aan het infuusquote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:39 schreef Diaan73 het volgende:
lady, succes met uitzoeken van een bril. Ik vind het altijd een crime.
BE, jeetje wat een schrik. Gelukkig heb je er lichamelijk geen last van. Wel jammer van de auto.
Hmm mijn iPad reageert niet meer. Zou hij te leeg kunnen zijn?
gewoon doorgaan, echt.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:54 schreef lady-wrb het volgende:
maar goed, daar gaat het dus niet om. ik ben een chaoot, dat voorop. en hoe harder ik opruim, hoe groter de zooi, ondanks dat ik de kliko volstort. klinkt dat bekend? en wat is de oplossing?
met een chaos in je hoofd opruimen is bijna vragen om ellendequote:Op dinsdag 28 februari 2012 09:55 schreef MeNicole2 het volgende:
Moet toch eerst erger worden voordat het beter word?
De chaos in mijn hoofd wordt altijd minder als ik opgeruimd heb! Hoe rommeliger mijn huis, hoe meer onrust en chaos in mijn hoofd.quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:00 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
met een chaos in je hoofd opruimen is bijna vragen om ellende
maar ik moet het doen. donderdag komt L. weer terug en dan moet die kamer leeg zijn.
dat!quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:04 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De chaos in mijn hoofd wordt altijd minder als ik opgeruimd heb! Hoe rommeliger mijn huis, hoe meer onrust en chaos in mijn hoofd.
Ja, inderdaad! En die blijven dan, dus even echt doorpakken tot alle hoopjes en doosjes en dingetjes een duidelijke eindbestemming hebben (dat kan ook de kliko zijn!).quote:Op dinsdag 28 februari 2012 10:09 schreef moussy het volgende:
[..]
dat!
en als ik niet doorga tot het klaar is blijf ik zitten met doosjes wat heen en weer gesleept wordt, of hoopjes wat ik uit moet zoeken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |