ts werkt achter de kassa in de leidse jumbo

bij deze een klacht over het asosciale gedrag van sommige klanten.
1. Klanten die geen doei zeggen
2. Klanten die met 100 euro betalen als ze alleen een blikje energy kopen
3. Klanten die voor 40 euro aan boodschappen doen en maar 2 euro hebben meegenomen
4. Klanten die ongevraagd de band bezaaiien met flyers voor incasa feesten
Dan nu 3 situaties van de week.
1. Een vrouw koopt casave. er zit geen sticker op. ik vraag haar een exemplaar te pakken met sticker en die anders te wegen. komt mevrouw terug met de zwarte bordje met de prijs erop in haar hand. om het af te maken zegt een man tegen mij 'die zwarte vrouw is echt kanker irritant'
2. Vandaag vroeg ik een klant 2,35 extra, krijg ik 1,35. dus ik geef 39 euro terug. schreeuwt ze heel de winkel bij elkaar. ik roep iemand erbij die de vrouw vraagt om haar nummer te noterrn dat dan als de kassa geteld is bellen we haar. Weigert ze. een collega irriteert zich qan haar gedrag en geeft haar een euro

de vroue gaat eindelijk weg en roept dat ze hoopt dat ik een lesje heb geleerd. Asosciaal gedrag zelfs de volgende klanten zeiden tegen mij dat ze die vrouw raar vinden.
3. Twee jongens kopen belachelijk veel bier. betalen ze met een soort monopoliegeld -_____-
Beste mensen, alsjeblieft, wees als klant een beetje beleefd want dit gedrag leidt cassieres af en is ook vervrlend voor anderen.
[ Bericht 2% gewijzigd door #ANONIEM op 26-02-2012 12:11:44 ]