quote:Op maandag 5 maart 2012 21:53 schreef Troel het volgende:
En ik hoor mijn ouders nog steeds af en toe zeggen dat ik even biggig ben, wat ik vroeger zei als ik bezig was
Dat! Ik pieker me suf.quote:Op maandag 5 maart 2012 22:05 schreef MamaPurk het volgende:
Je hebt er gewoon een hersenkraker in gegooid! Ik zit nu maar te denken en te denken en te denken...
quote:Op maandag 5 maart 2012 22:34 schreef Ssserpente het volgende:
O ja, Lente zei, toen ze nog nauwelijks kon praten, regelmatig 'boet!' Zomaar uit het niets altijd, als ze gewoon ergens naartoe liep bijvoorbeeld.
En we zijn er nog steeds niet achter wat het betekent. Als ik het nu tegen r zeg, wordt ze boos. 'Nee! Niet boet!' En toen ik laatst, terwijl ze in een goede bui was, vroeg: 'Wat is boet? Wijs eens aan?' Wees ze naar de zoutmolen en het kuipje boter.
Raadsel.
inmiddels is het hier zo dat wij nu sroenen zeggen en Elin schoenen.quote:Op maandag 5 maart 2012 23:32 schreef Lijnloos het volgende:
Wickswat lijkt me dat vreselijk als ze zo over haar toeren is... Begrijpelijk dat je dan toch de speen teruggeeft hoor. Je hebt het in elk geval geprobeerd maar wellicht is de tijd gewoon nog niet rijp, heeft ze er toch meer steun aan dan je denkt. En als je haar overdag al speenloos hebt is dat al het halve gevecht denk ik. Wij hebben het speenbeleid ookde broekriem aangesnoerd, echt alleen nog in bed en als we naar huis gaan (in de auto) vanaf ht kdv. Het kostte een klein weekje strijd (gillen, huilen, slaan soms) maar nu smijt ze de spenen direct terug in bed als we haar eruit halen, zonder nog iets te hoeven vragen.
als we er aan toe zijn gaan we de volgende stap wel wagen, voor nu mag ze lekker lruken snachts
Oh grappige woordjes: oosje (olifant), tiets (fiets) en kosje (koffie) hoor ik mezelf ook weleens gebruikenmaar ik vind het ook zo cute... We gebruiken ook nog bijna dagelijks een woord wat ik als kind bedacht: Hiesje... Iemand een idee?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |