Sinds gister al verlies ik alle handen met poker. Ik stond goede winst voor mijn doen, 30 dollar in een klein avondje, alles lukte.
Ik verlies nu godverdomme alles. Laffe kaarten op de river etc, handen die bijna onmogelijk zijn, (2 tienen op de flop, heeft mijn tegenstander toevallig een 10), haal niks uit mijn handen. Ik word echt zo kk agressief van dit spel.
Waarom heb ik altijd minder geluk dan de rest??
Het liefste ga ik nu in huilen uitbarsten van frustratie. Trek het echt niet meer. Achter elkaar word ik gepakt, heb ik een keer een goede flop, bv 2 pair, krijgt meneer een flush op de river etc.
Helemaal kk drama
Ik moet mezelf echt forceren niet nog meer geld aan dit geluks spel uit te geven.
Dit is echt een nutteloze post maar ik moet het gwn ff kwijt. Vaak zeg ik op nutteloze dingen gewoon: Ok.
T BOEIT ME ALLEMAAL GEEN ENE KK FLIKKER MEER DIT SPEL HEET NIET VOOR NIKS JOKERSTARS OF KK RIVERSTARS
BULLSHIT