Ik moest toch stiekem lachenquote:Op woensdag 22 februari 2012 22:49 schreef DragonFodder het volgende:
Oude films zijn toch ook stom? In ieder geval tot Steamboat Willy
Het is me nog altijd niet duidelijk wat een oude film nu juist is, vanaf wanneer films oud zijn. Als dat de factoren "ziet er gedateerd uit, is heel anders dan nu qua look, tempo, sfeer, het is allemaal wat voorbijgestreefd" zijn, dan zijn ook films uit de jaren '80 al oud en dan gaat het niet lang meer duren voor je dat ook voor de jaren '90 kan zeggen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 22:26 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ik vind dit echt een kul-argument. Hoe je het ook wendt of keert, cinema is veranderd in de loop der jaren en 'oude' films zijn voor het allergrootste gedeelte echt wel anders dan nieuwe films. Tempo, stijl van acteren, je ziet heel snel hoe oud een film (grofweg) is aan allerlei factoren.
Ik ben absoluut niet te beroerd een oude film op te zetten, maar ik merk wel dat hoe verder je voor de jaren 70 komt hoe eerder ik afhaak bij een film. Ik kan er op de een of andere manier minder van genieten dan nieuwere films. Om dat af te doen als iets even arbitrairs als de beginletter toont weinig kennis van films, of gewoon weigeren begrip te tonen voor mensen die minder van oude films houden.
Natuurlijk. Ik zeg niet dat er een grens is waar oude films eindigen en nieuwe beginnen, het is een gradatie. Films uit de jaren '90 kan je inmiddels ook al wel onderscheiden van nieuwere, misschien nog niet zo goed maar de jaren 80 dan alweer beter. Ik denk dat over 10 jaar de films uit de jaren 90 er (in vergelijking met wat er dan is) er ook al gedateerd uit zullen zien, en al helemaal voor de jeugd.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:15 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Het is me nog altijd niet duidelijk wat een oude film nu juist is, vanaf wanneer films oud zijn. Als dat de factoren "ziet er gedateerd uit, is heel anders dan nu qua look, tempo, sfeer, het is allemaal wat voorbijgestreefd" zijn, dan zijn ook films uit de jaren '80 al oud en dan gaat het niet lang meer duren voor je dat ook voor de jaren '90 kan zeggen.
Omdat films ook evolueren. Met de special effects uit bv. BTTF red je het vandaag de dag niet meer.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:37 schreef RanTheMan het volgende:
Ik begrijp je wel hoor pico, zelf heb ik vrij veel moeite met films ouder dan 10 jaar en dat schuift steeds mooi op...
Nee, het zijn allemaal animatiefilms.quote:
Bar slecht. Een ST-elevatie kan ik er nog wel uithalen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:41 schreef Njosnavelin het volgende:
wyccie, ben jij goed in ECG's lezen?
Mag ik je er een PMen? Je weet er in ieder geval meer van dan ikquote:Op woensdag 22 februari 2012 23:44 schreef wyccie het volgende:
[..]
Bar slecht. Een ST-elevatie kan ik er nog wel uithalen.
En er zit toch ook een QRS-curve in ofzo...quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:44 schreef wyccie het volgende:
[..]
Bar slecht. Een ST-elevatie kan ik er nog wel uithalen.
Zeker.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:46 schreef Njosnavelin het volgende:
Mag ik je er een PMen? Je weet er in ieder geval meer van dan ik.
Klopt, dat weergeeft de contractie van de ventrikels.quote:Op woensdag 22 februari 2012 23:47 schreef victorinox het volgende:
En er zit toch ook een QRS-curve in ofzo...
Super, je hebt PMquote:Op woensdag 22 februari 2012 23:48 schreef wyccie het volgende:
[..]
Zeker.
Ik betwijfel echter of ik er meer van weet.Heb 1 weekje cardio gehad, en een enkele ECG op SEH's. De laatste al bijna een jaar geleden. Maar ik heb hier wel het boek Interpretatie van ECG's liggen.
met dat boek moet je een heel eind komenquote:Op woensdag 22 februari 2012 23:48 schreef wyccie het volgende:
[..]
Zeker.
Ik betwijfel echter of ik er meer van weet.Heb 1 weekje cardio gehad, en een enkele ECG op SEH's. De laatste al bijna een jaar geleden. Maar ik heb hier wel het boek Interpretatie van ECG's liggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |