Hahahaha, hoop gedoe voor niks, dit topicquote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:28 schreef lipjes het volgende:
Nou wilde bijna mijn pak aan gaan doen, belde ze ineens dat ze het verkeerde adres hadden doorgegeven.
Dus helaas kon ik niet meer de route bekijken en op de motor stappen maar moest ik met navigatie met de auto.
Desondanks wel een prima gesprek gehad
quote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:28 schreef lipjes het volgende:
Nou wilde bijna mijn pak aan gaan doen, belde ze ineens dat ze het verkeerde adres hadden doorgegeven.
Dus helaas kon ik niet meer de route bekijken en op de motor stappen maar moest ik met navigatie met de auto.
Desondanks wel een prima gesprek gehad
Wat ben je voor wijf dan, dat je een navigatie nodig hebt om ergens te komen?quote:Op vrijdag 24 februari 2012 19:39 schreef lipjes het volgende:
ja wist het ook niet dat ze het verkeerde adres hadden doorgegeven, vrij vervelend.
maar voor het 2e gesprek pak ik wel de motor in ieder geval, nu weet ik waar het is
Als ik naar een plaats moet waar ik pas 2 keer ben geweest dan heb ik wel even navigatie nodig :pquote:Op vrijdag 24 februari 2012 19:52 schreef Yreal het volgende:
[..]
Wat ben je voor wijf dan, dat je een navigatie nodig hebt om ergens te komen?
En dan ga je één keer te vroeg naar links en dan kom je een half uur later aan op je sollicitatiegesprek. Dan ben je maar even een "wijf met navigatie" die de baan binnensleept.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 22:08 schreef Yreal het volgende:
Niet gewoon van, ik rij daar de snelweg op, dan bij dit knoppunt daarheen, en de volgende daarheen, daar eraf en dan links rechts links links. ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |