Ja, mistlampen moeten in de "boardcomputer" aangezet worden. Zoals ZmS al zei: "moderne auto's".....quote:Op maandag 27 februari 2012 17:13 schreef Sounddragon het volgende:
Slekte planning![]()
Ennehh.. activatie?
dan verhuis je naar NieuwerCuijkquote:Op maandag 27 februari 2012 13:35 schreef Sounddragon het volgende:
Net weer een belletje gedaan voor een baan;
[..]
SD: waar in Brabant is het precies?
UZB : in Rotterdam
SD: ->![]()
Echt he
Troep is hetquote:Op maandag 27 februari 2012 19:26 schreef cofi het volgende:
[..]
Ja, mistlampen moeten in de "boardcomputer" aangezet worden. Zoals ZmS al zei: "moderne auto's".....
Dat zit niet in de planningquote:
Blij dat de AX, die ik voornamelijk, gebruik veel simpeler is. Kabels lagen er al, schakelaar zat er al en alleen even 2 nieuwe units ingezet. Schroef schroef, bout bout en alles zat. Zelfs met 1 lamp werkte het (had een defect pitje, dus 2 nieuwe in gezet, maar omdat de kabels eerst opnieuw voorzien moesten worden van aansluitingen, maar even getest met een lamp los eronder).quote:Op maandag 27 februari 2012 19:26 schreef cofi het volgende:
[..]
Ja, mistlampen moeten in de "boardcomputer" aangezet worden. Zoals ZmS al zei: "moderne auto's".....
Ik heb laatst nog een set verkocht voor ¤120.quote:Op maandag 27 februari 2012 20:49 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ik moet voor de winterauto ook nog een keer 2 rechthoekige verstralers kopen, alles ligt er al behalve de lampen. Maar ze zijn amper te vinden en als ze er zijn vragen mensen de hoofdprijs (¤80,- voor 2 lampen)
Belachelijk.quote:Op maandag 27 februari 2012 20:58 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Ik heb laatst nog een set verkocht voor ¤120.
Vond ik niet.quote:
Die dingen zijn nu eenmaal duur. Echte 20 jaar oude vierkante Hella's vind je niet snel goedkoop in goede staat...quote:
ebay!quote:Op maandag 27 februari 2012 20:49 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Ik moet voor de winterauto ook nog een keer 2 rechthoekige verstralers kopen, alles ligt er al behalve de lampen. Maar ze zijn amper te vinden en als ze er zijn vragen mensen de hoofdprijs (¤80,- voor 2 lampen)
en dan 120 euro betalenquote:
Ze zijn er ook vast nog wel nieuw, alleen dan heb je er voor dat geld ws maar ééntjequote:Op maandag 27 februari 2012 21:15 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Die dingen zijn nu eenmaal duur. Echte 20 jaar oude vierkante Hella's vind je niet snel goedkoop in goede staat...
heb de mijne voor 30 euroquote:
Nür einmal, nicht? Und das ist ein Rechteck, kein Quadrat.quote:Op maandag 27 februari 2012 21:25 schreef Sounddragon het volgende:
http://www.ebay.nl/itm/He(...)f76d24#ht_865wt_1065
Ok, hier sind zwei stück für eine Preisquote:Op maandag 27 februari 2012 21:26 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Nür einmal, nicht? Und das ist ein Rechteck, kein Quadrat.
Auch wieder Rechteck.quote:Op maandag 27 februari 2012 21:28 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ok, hier sind zwei stück für eine Preis![]()
http://www.ebay.nl/itm/2-(...)1e901#ht_2403wt_1270
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |