Zo doe ik dat ook.quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 10:21 schreef MissJ het volgende:
[..]
Zondag om 17:45 is de herhaling!
Ik ga dan kijken![]()
Heb afgelopen maandag niet gekeken omdat ik dan De Bachelor kijk.
nee 3equote:
jackelyn en hannah zijn wel schatjesquote:Op maandag 5 november 2012 21:54 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Ah ok. Al spannende dingen gemist? Zijn er al favorieten? Wie zijn de bitches dit siezoen?
ze praat als een 6 jarigequote:Op maandag 5 november 2012 22:09 schreef PatriQue89 het volgende:
jacqlyn praat echt als een kleuterjuf ofzo..
ik zei het toch over alexandriaquote:Op maandag 5 november 2012 22:13 schreef PatriQue89 het volgende:
[..]
Dat is het inderdaad meer!
Alexandria
I knowwwww.quote:Op maandag 5 november 2012 22:14 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
ik zei het toch over alexandria
lekker gezellig he met ze tweeen hierzoquote:
Hahaha, inderdaad.Maar ik zap even over naar een andere zenderquote:Op maandag 5 november 2012 22:17 schreef Anonymousz het volgende:
[..]
lekker gezellig he met ze tweeen hierzo
Dat had ik de eerste twee, maar vandaag helemaal gezien.quote:Op maandag 5 november 2012 21:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zo doe ik dat ook.
Moet er wel aan denken, was het afgelopen zondag bijna vergeten. Heb toen alleen nog de laatste 20 minuten gezien.
Zal niet echt gebeuren zolang dit programma overlap heeft met The Bachelor (en gedeeltelijk met Love in the wild).quote:
Komt omdat ANTM op zo'n onmogelijk tijdstip komt, tegelijkertijd met allerlei andere leuke dingen.quote:
Brittani viel uit tegen Alexandria en Mikaela moest naar huis.quote:Op zondag 2 december 2012 23:27 schreef Moira. het volgende:
Bij welke aflevering zijn ze nu eigenlijk?
Ik vind Alex een naar mens. Maar ze zal het idd wel worden.quote:Op maandag 10 december 2012 22:35 schreef ato het volgende:
Dat gaat Molly zuurpruim mischien een ticket Marokko kosten, ik moet toch wel lachen om de sluwheid van Alexandria alleen daarom mag zij ANTM worden..
Brittany ik heb een afkeer van haar, Hanna is ook lief maar kan ook bij de laatste 2 eindigen. jaclyn schatje maar die stem...
Ik ook niet. Beetje te plomp.quote:Op maandag 10 december 2012 22:46 schreef Madame_Paon het volgende:
Ik vind het wel terecht dat Jaclyn eruit is. Ik vond haar sowieso geen modellengezicht hebben.
Denk het ook!quote:Op maandag 10 december 2012 22:48 schreef ato het volgende:
Op foto's vond ik haar wel een modellengezicht hebben, op de laatste foto niet. Was een totale misser, vond ik van Kasia ook (onderkin, vlakke uitstraling) zij had er wel uit gemogen.
Maar volgende week wordt het nog leuk met zuurpruim molly..
Hahaha nu je het zegtquote:Op maandag 10 december 2012 22:53 schreef ato het volgende:
Hahaha zij kijkt net als jouw icoontje...
Molly kon weleens gaan winnen.quote:Op dinsdag 18 december 2012 22:08 schreef Madame_Paon het volgende:
Hannah is echt een schatje.
Maar de laatste afleveringen zijn haar foto's niet meer zo goed ...
Molly en Brittani zijn beter, maar die zijn waarschijnlijk mentaal niet sterk genoeg om te overleven in de modewereld.
Wie er ook wint; het wordt vast niks.
Ik vind Brittany een mooier gezicht hebben, maar Molly doet het weer heel goed op foto's.quote:Op donderdag 20 december 2012 21:56 schreef ato het volgende:
Nou ja als ik mocht kiezen koos ik eerder voor Molly dan Brittany..
Ja, daar lijkt ze idd wel wat op, alleen wat zwaarder.quote:Op donderdag 20 december 2012 22:08 schreef ato het volgende:
Ik vind Molly mooier, heeft wat weg van kate Moss.
Brittany vind ik niets hebben wel op sommige foto's zoals die ene waar ze wordt opgemaakt...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |