Mjah, probleem is dat half Nederland dit heeft gedaan, en vervelend voor jou: waarschijnlijk Niveau 4, ik zou toch maar zoveel mogelijk doorleren, en heel veel in je vrije tijd kennis gaan opdoen.quote:Op maandag 5 maart 2012 13:02 schreef FerryNL het volgende:
[..]
MBO 3 Medewerker Beheer ICT.
Maar ik heb net weer mijn mailbox bekeken en daar stonden alweer 60 nieuwe mailtjes met afwijzingen.![]()
Ze zoeken echt alleen maar een BOL stagaire of een MBO4 laatste jaars stagaire. Volgens mij doen veel ICT bedrijven geen BBL trajecten meer, als ik nu al al mijn afwijzingen ziet in mijn mailbox (300+)![]()
Dus dat wordt toch maar dit jaar gewoon Niveau 3 in BOL vorm, en dan hopelijk Niveau 4 met een avondopleiding/BBL..
Het is ook alleen de verzorgende tak van de zorg waarbij er voldoende werkgelegenheid blijft. In "mijn" tak is het verder hopeloos... Maar je moet daar idd wel voor zijn. En ik denk dat je beeld wel kloptquote:Op maandag 5 maart 2012 14:40 schreef MissionPhailed het volgende:
Kreeg zojuist een mail van een organisatie die -in samenwerking met het UWV- actief mensen werft voor de zorgsector. Eerlijk is eerlijk; da's een van de weinige werksectoren die de komende jaren meer dan voldoende werkgelegenheid zal bieden. In de mail wordt benadrukt dat het gaat om het verzorgen van mensen, dan krijg ik weer het beeld voor ogen van hulp bij toiletbezoeken van bejaarden en gehandicapten.Niets tegen die mensen uiteraard, maar daar moet je een bepaalde instelling voor hebben denk ik.
Het is inderdaad veel niveau 2 wat ze zoekenquote:Op maandag 5 maart 2012 14:49 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Het is ook alleen de verzorgende tak van de zorg waarbij er voldoende werkgelegenheid blijft. In "mijn" tak is het verder hopeloos... Maar je moet daar idd wel voor zijn. En ik denk dat je beeld wel klopt
Aan die opleiding zit ik ook nog weleens te denken, maar vraag me echt af wat je nou als starter zou kunnen gaan doen.quote:Op maandag 5 maart 2012 14:55 schreef Guidetti het volgende:
Hoe groot is de kans dat je met een afgeronde HBO MER opleiding als starter snel een baan vind?
Op carrieretijger geven ze het volgende aan:quote:Op maandag 5 maart 2012 15:00 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Aan die opleiding zit ik ook nog weleens te denken, maar vraag me echt af wat je nou als starter zou kunnen gaan doen.
Ah okquote:Op maandag 5 maart 2012 15:08 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Op carrieretijger geven ze het volgende aan:
account manager
assistent-productiemanager
bedrijfsleider
beleidsmedewerker
intercedent bij een uitzendbureau
projectleider
Klopt. Ik rond mijn opleiding naar verwachting af in augustus dit jaar. Ik heb mezelf gespecialiseerd in vastgoed en makelaardij maar in die sector zal sowieso bijna niets te vinden zijn. Accountmanager lijkt mij erg intressant. Er staan redelijk wat vacatures in die sector online. En in die functie heb je aardig wat mogelijkheden om door te groeien.quote:Op maandag 5 maart 2012 15:12 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Ah ok![]()
Zou zeggen succes ermee. Het zal niet echt makkelijk zijn denk ik.
Dit kan je worden met iedere opleiding, dus erg betrouwbaar is het niet.quote:Op maandag 5 maart 2012 15:08 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Op carrieretijger geven ze het volgende aan:
account manager
assistent-productiemanager
bedrijfsleider
beleidsmedewerker
intercedent bij een uitzendbureau
projectleider
Maak je centjes en zoek in de tussentijd iets betersquote:Op maandag 5 maart 2012 20:42 schreef FerryNL het volgende:
Moet morgen voor een gesprekje naar een callcenter, maar twijfel.![]()
Als ik al die verhalen moet geloven dat het echt een hondenbaan is, dan heb ik eigenlijk niet zo'n zin meer.
Lol ben al 5 maanden bezig om iets beters te vinden, maar ik krijg alleen maar afwijzingen omdat ik te oud, te ver weg woon of niet in aanmerking kom. Ja je moet toch verder zoeken als ze in je woonplaats ook al niks voor je hebben.quote:Op maandag 5 maart 2012 20:43 schreef KabulCuisine het volgende:
[..]
Maak je centjes en zoek in de tussentijd iets beters
dan ga je nietquote:Op maandag 5 maart 2012 20:42 schreef FerryNL het volgende:
Moet morgen voor een gesprekje naar een callcenter, maar twijfel.![]()
Als ik al die verhalen moet geloven dat het echt een hondenbaan is, dan heb ik eigenlijk niet zo'n zin meer.
Liever niet nee, maar helaas is het niet zo makkelijk om een andere baan te krijgen.quote:
denk aan het geld. Gaat nu niet om de "leukheid".quote:Op maandag 5 maart 2012 21:32 schreef FerryNL het volgende:
[..]
Liever niet nee, maar helaas is het niet zo makkelijk om een andere baan te krijgen.
Kijk vind Callcenter nog niet eens zo'n probleem, maar het gaat om een Outbound functie en daar hou ik zelf al helemaal niet van. Dan moet je mensen lastig gaan vallen onder etenstijd, en daar heb ik zelf ook altijd een hekel aan.
Als ik nou een Inbound functie kan vinden, maar nee dat is moeilijk.
Ik heb vandaag een gesprek bij een callcenter afgezegd. Een ander gesprek bij een callcenter ga ik morgen afzeggen.quote:Op maandag 5 maart 2012 20:42 schreef FerryNL het volgende:
Moet morgen voor een gesprekje naar een callcenter, maar twijfel.![]()
Als ik al die verhalen moet geloven dat het echt een hondenbaan is, dan heb ik eigenlijk niet zo'n zin meer.
Ja ik weet het alleen baal dat ik niks anders kan vinden. Ik heb ook 7 jaar Horeca ervaring en zelfs dat is moeilijk. Het gaat echt nergens meer over om werk te vinden.quote:Op maandag 5 maart 2012 22:35 schreef Bleekvoort het volgende:
[..]
Ik heb vandaag een gesprek bij een callcenter afgezegd. Een ander gesprek bij een callcenter ga ik morgen afzeggen.
De reden is dat ik nu een aantal vrij realistische betere opties heb openstaan waarvan ik echt het vertrouwen heb dat daar iets uit gaat komen. Mocht dat nou echt niks worden dan kan ik over een week of twee alsnog voor zo'n stomme callcenterbaan gaan, daar zoeken ze toch doorlopend mensen.
Als je het geld echt meteen nodig hebt en weinig andere opties hebt lijkt het me wel verstandig om in elk geval op gesprek te komen.
Ja dat dacht ik ook, maar het schiet jammer genoeg ook niet op.quote:Op maandag 5 maart 2012 23:24 schreef Sneeuwvlok_2 het volgende:
Horeca moet toch wel lukken ? Of is zelfs daar al geen werk meer in te vinden ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |