Is dat zoquote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:40 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]
We leven in een tijd waarin een man ook mag koken.
Ik ben trouwens 19.
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:46 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Is dat zo, beter neem ik dan gewoon een 2de vrouw als mijn eerste zo lui gaat zijn.
Haal er dan ook gelijk 2 voor mijquote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:46 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Is dat zo, beter neem ik dan gewoon een 2de vrouw als mijn eerste zo lui gaat zijn.
Hangt er eigenlijk vanaf, heeft ze een conservatief islamitische levensfilosofie, dan moet ze wel koken en voor kinderen zorgen, want conservatief gezien is de winst dat de vrouw maakt van de vrouw alleen, terwijl alles wat ik zou verdienen van het hele gezin is. Als ze echter liberale blik heeft en werkt en deelt in kosten, dan wil ik wat dat betreft ook best koken, of dat wel zo veilig is kan ik echter niet garanderen.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:48 schreef Isetmyfriendsonfire het volgende:
[..]![]()
Mag jouw vrouw later ook niet werken, en zo?
Oke.quote:Op zaterdag 18 februari 2012 14:54 schreef Arcadia het volgende:
[..]
Hangt er eigenlijk vanaf, heeft ze een conservatief islamitische levensfilosofie, dan moet ze wel koken en voor kinderen zorgen, want conservatief gezien is de winst dat de vrouw maakt van de vrouw alleen, terwijl alles wat ik zou verdienen van het hele gezin is. Als ze echter liberale blik heeft en werkt en deelt in kosten, dan wil ik wat dat betreft ook best koken, of dat wel zo veilig is kan ik echter niet garanderen.
Ik houd ook niet van vis; ik ben homo.quote:
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 15:21 schreef GenusButeo het volgende:
[..]
Ik houd ook niet van vis; ik ben homo.
Vay xoş bulmuşux bacı!quote:
quote:
Memories.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:05 schreef Arcadia het volgende:
Ik zie dat ik in een Turkse community ben beland waarbij de jongeheren niet schromen om elkaars klabanus op te smikkelen.
Hmhm jij bent nog niet door de selectie gekomen he... Je zult eerst zoals je het zelf zegt aan een 'klabanus' moeten smikkelen van een van de leden hier. Je mag zelf kiezen wiens.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Auto-fellatio heet dat en dat was marilyn manson...quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:53 schreef Bilge het volgende:
Ik herinner mij een pornoacteur die chirurgisch enkele ribben liet verwijderen zodat hij zijn eigen zaakje een orale verwenning kon geven. Waarom juist hij zulke drastische stappen snap ik niet, omdat professionele vrouwelijke tongen toch vaak genoeg in zijn behoefte voorzagen. Maar in het geval van Arcadia is dit beslist een logische stap. Wel even navragen of de verzekering het vergoedt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
De alternatieven zijn nóg minder plesant.quote:Of ik zo'n interesse heb om mijn eigen python in mijn slokdarm te steken is een tweede.![]()
Wat zijn ze dan?quote:Op zaterdag 18 februari 2012 16:59 schreef Bilge het volgende:
[..]
De alternatieven zijn nóg minder plesant.![]()
quote:Op zaterdag 18 februari 2012 17:04 schreef Ayca het volgende:
En alles op film voor onze collectie, kthnx.
Ga jij mij betalen dan![]()
![]()
Als het onbetaald is wil je het graag zien en op film voor je collectie, maar als ik er geld voor vraag ben ik een viespeuk. WAT IS DEZEquote:![]()
![]()
Eckte Turksche Mansmensen zijn zo groot geschapen dat het orgaan der birheid na het uitrollen tot aan de adamsappel kan reiken, kan iemand dit gerucht bevestigen?![]()
Waarom zo stil, buiten is aan het regenen dus ik neem aan dat jullie niet buiten uien aan het telen zijn.![]()
Zaterdag; de Turken zijn of op visite of ze worden bezocht.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 18-02-2012 21:38:08 ]![]()
Neequote:Op zaterdag 18 februari 2012 21:38 schreef zarGon het volgende:
Iemand hier die Shame heeft gezien? Softporno dat het was,.
.
, leg uit met pics
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |