quote:
Op donderdag 16 februari 2012 16:13 schreef Frups het volgende:Wie heeft ervaring met de bondolino bij pasgeborene? En is het erg warm t.o.v bijvoorbeeld Een hoppediz doek?
Ben midden september uitgerekend dus ga er vanuit dat we de warmste maanden wel gehad hebben dan.
Ik heb onlangs de bondolino uitgeprobeerd maar ben er nog geen fan van bij mijn mini. Hij vond het zelf helemaal niet fijn om er in gezet te worden en hij verzoop er helemaal in. Terwijl hij het in de didymos heerlijk vindt. Ik denk dat hij nog een beetje te klein is en dat het vanaf maat 62 beter zal gaan, over een tijdje nog maar eens proberen hier.
Zojuist lekker buiten gaan wandelen, echt heerlijk! Ik wist niet zo goed wat ik mini en mezelf aan moest doen, had nu zelf een dun truitje aan, mini een extra dun vestje van katoen, sloffen aan en muts op en mijn winterjas erover, waarvan alleen de onderste 2 knopen dicht konden. Dit was echter wel veel te warm voor mezelf, kwam bezweet thuis en mini had het ook goed warm.
Ik heb geen idee welke maat ik heb, denk 5 aangezien hij van kd afkomt en ze hierboven zegt dat ze alles 5 heeft

Ik kan m net aan de voorkant knopen, vind achter niet fijn als er een jas overheen gaat.
Rugdragen lijkt me voor mini heel fijn over een tijdje, alleen dat er op slingeren lijkt me lastig. Nu nog even lekker aan de voorkant, dicht tegen me aan