Ohh, goed zeg, die had ik nog niet gehoordquote:
8 punten voor het liedje.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:11 schreef Greys het volgende:
Ja qua looks is het douze points
Maar qua liedje....
Wat mij betreft is het hier het juiste forumquote:Op dinsdag 13 maart 2012 00:10 schreef ItaloDancer het volgende:
Of dit helemaal het juiste forum er voor is weet ik niet, maar ach.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Als je van dat soort nummers houdt, moet je dat nummer van mij hierboven ook even beluisterenquote:Op maandag 19 maart 2012 20:45 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Wat mij betreft is het hier het juiste forum
Wat betreft het liedje: ik vind het een erg leuk, Grieks, zomers nummer. Precies waar ik van hou. En dan kan het in combinatie met Eleftheria Eleftheriou erg goed scoren. Terug naar de jaren 2004 t/m 2009
Hmm nee, die vind ik iets té dance en ook een klein beetje saai.quote:Op maandag 19 maart 2012 20:46 schreef TheArt het volgende:
[..]
Als je van dat soort nummers houdt, moet je dat nummer van mij hierboven ook even beluisteren
Heerlijke beat heeft dit nummerquote:Op maandag 19 maart 2012 20:42 schreef TheArt het volgende:
Ik vind alsnog dat ze gratie hadden moeten verlenen om dit nummer te sturen, ook al is het niet van Universal![]()
Zie ik net bij de producers Thomas G:son staanHet kon ook niet anders. Blijft wel een top nummer. Had op het ESF zeker niet misstaan en had meer kans gehad dan Aphrodisiac (al blijft dat ook een prima nummer).
twitter:ELLE_Eleftheria twitterde op vrijdag 20-04-2012 om 20:28:05Just arrived in Nederland!!
![]()
reageer retweet
Dit is precies hoe ik erover denk.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 20:32 schreef Fred_B het volgende:
Geen bijzonder liedje, maar met zo'n mooie dame moet er wel een leuke act omheen te bedenken zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |