Nou je kan het misschien es aankaarten bij je volgende afspraakquote:Op woensdag 15 februari 2012 18:48 schreef dikkebroekzak het volgende:
Nou ik ben geenszins mijn eigen waardeoordeel nu aan het geven, maar als jullie dit soort flauwekul bj een psychiater zouden gaan verkondigen, worden jullie opgenomen zonder meer. Dat de Fukushima ramp in scene was gezet door de mens.
Nou ik vind natuurrampen helaas wel heel normaal. Gebeurt al sinds het ontspruiten van de geschiedenis.quote:Op woensdag 15 februari 2012 12:00 schreef GoudIsEcht het volgende:
[..]
Als jij wat in Japan gebeurde normaal vindt ben je misschien zelf wel gek
Alles om jezelf in de waan te laten he.quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:56 schreef dikkebroekzak het volgende:
[..]
Nou ik vind natuurrampen helaas wel heel normaal. Gebeurt al sinds het ontspruiten van de geschiedenis.
Voorbeeld:Pompeii. Dinosaurussen. Etc etc.
Dat de mens in dit geval een helpende bij had, (het plaatsen van gevaarlijke nucleair materiaal/reactoren in het gebied) doet daar niets af aan.
Ok, ik hou het netjes;quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:55 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]
Ga mij nou niet napraten.
Waarom? Het zijn juist jullie die deze hersenschimmen rond gaan vertellen.quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:55 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Nou je kan het misschien es aankaarten bij je volgende afspraak
Grote woorden voor iemand die ook niet maar een van zijn paranoide waanbeelden kan onderbouwen.quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:58 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]
Alles om jezelf in de waan te laten he.
Cognitieve dissonantie?
Ik vergat het woord "mogelijkheid" te onderstrepen, niet zozeer dat er over gepost moest worden .quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:55 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]
-edit
Waarom begin je over mini-nukes net nadat ik erover gepost heb, heb niemand het woordje mini-nukes nog horen zeggen in dit topic.
quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:02 schreef dikkebroekzak het volgende:
[..]
Grote woorden voor iemand die ook niet maar een van zijn paranoide waanbeelden kan onderbouwen.
Ik vind het gewoon weer toevallig dat het woordje mini-nuke nog geen enkele keer is genoemd in het hele topic en dat jij het dan, nog geen 10 reacties na de mijne, gebruikt.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:03 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ik vergat het woord "mogelijkheid" te onderstrepen, niet zozeer dat er over gepost moest worden .
Daarmee bedoelde ik dat het gebruik van mini-nuke als wapen, afhankelijk is van locatie en leylijnen.
Dat doen juist jullie met jullie monopolie op de waarheid.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:04 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]![]()
Volgens mij denken sommige daar wel anders over, maar die zijn ook allemaal gek he?
Jij bent de enige die hier nog mentaal in orde is, de rest spoort niet en lijdt aan waanbeelden.
Blijf dan weg hier als je het niet gelooft, niemand dwingt je om deze informatie te geloven
Heb in het HAARP topic laatst het volgende gepost:quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:54 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ah, deze quote ik voor mijn speciale verzameling, thanks ..![]()
@Resonancer,
Er was ook een intens gerbuik van HAARP gemeten, net voor die "Tsunami" van Fukushima.
In het filmpje over HAARP in de OP zitten n aantal waarnemingen verwerkt.quote:Thursday, 28 April 2011
US Government Takes Down HAARP Website to Conceal Evidence of US Weather Modification and Earthquake Inducing Warfare.
The HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) website has been down for the past 3 weeks. It was ordered taken down by the US government to conceal US weather modification and earthquake inducing warfare activities against foreign states.
The HAARP website was publishing very damaging evidence of US military weather modification and earthquake triggering operations against foreign states. HAARP’s waterfall charts and magnetometer charts gave evidence of an ongoing weather war between the United States government and foreign states. The magnetometer presented concrete evidence that HAARP triggered the Japan earthquake and ensuing tsunami.'
http://presscore.ca/2011/?p=2261
Dat was er al eens:quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:11 schreef Blaadjes het volgende:
Heerlijk dit. BNW posters die aangevallen worden door BNW lezers, die alles proberen onderuit te halen, omdat ze reguliere media gebruiken.
Miss is het eens tijd om daar een topic over te maken. BNW misbruikt door NWO.
Mijn mening: Blijf gewoon weg uit BNW als je niks te brengen hebt. (reguliere feiten) staan in NWS. doei
http://www.verkopersonlin(...)mee-moet-omgaan.htmlquote:Op woensdag 15 februari 2012 19:06 schreef dikkebroekzak het volgende:
[..]
Dat doen juist jullie met jullie monopolie op de waarheid.
Mwah, het blijft natuurlijk een discussie he? Dus het lijkt mij dat iedereen zijn mening mag geven.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:04 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]![]()
Volgens mij denken sommige daar wel anders over, maar die zijn ook allemaal gek he?
Jij bent de enige die hier nog mentaal in orde is, de rest spoort niet en lijdt aan waanbeelden.
Blijf dan weg hier als je het niet gelooft, niemand dwingt je om deze informatie te geloven
Ach, hij doet het om ons te helpen.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:04 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]![]()
Volgens mij denken sommige daar wel anders over, maar die zijn ook allemaal gek he?
Jij bent de enige die hier nog mentaal in orde is, de rest spoort niet en lijdt aan waanbeelden.
Blijf dan weg hier als je het niet gelooft, niemand dwingt je om deze informatie te geloven
Nee maar hij voegt niets toe, hij noemt de users in dit topic mensen die aan waanbeelden lijden. Dat noem ik geen discussie en voegt totaal niets toe.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:07 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Mwah, het blijft natuurlijk een discussie he? Dus het lijkt mij dat iedereen zijn mening mag geven.
En het is niet aan users om mensen weg te sturen.
Even voor de duidelijkheid, wat heb jij al weerlegt?quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:07 schreef dikkebroekzak het volgende:
En ik ga niet weg omdat ik een andere mening heb hieromtrent. Probeer anders dat fatsoenlijk te weerleggen.
Of is dit jouw zwaktebod?
Deels klopt het wel hoor.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:08 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]
Nee maar hij voegt niets toe, hij noemt de users in dit topic mensen die aan waanbeelden lijden. Dat noem ik geen discussie en voegt totaal niets toe.
Ok, ik vond het filmpje ook interessant hoor, mooi om te zien hoe de propaganda werkt, maar de tegenhanger (kritiek) vind ik vele malen belangrijker.quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:50 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Die heb ik niet over het hoofd gezien.
Quote de inhoud dan even, want er zijn er maar weinig die de linkjes aanklikken. Ik zal het wel ff quoten:quote:Op woensdag 15 februari 2012 18:58 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Ok, ik hou het netjes;
Ik kom met een link:
http://www.dailymail.co.u(...)y-days-disaster.html
Het wordt toch eens tijd dat users als J0kkebr0k zich ook voor HAARP gaan interesseren.
dat jullie versie van de feiten niet kan kloppen doodat het hoogstens irrationeel is en minstens vergezocht.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:09 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]
Even voor de duidelijkheid, wat heb jij al weerlegt?
Behalve dan een sarcastische opmerking:"Dat de Fukushima ramp in scene was gezet door de mens." met een leuke smiley erbij.
Daar moet je tegen kunnen als je op BNW post.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:08 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]
Nee maar hij voegt niets toe, hij noemt de users in dit topic mensen die aan waanbeelden lijden. Dat noem ik geen discussie en voegt totaal niets toe.
Ik had jouw post dan ook daarover nog niet gelezen. Maar ik heb bijna een jaar moeten wachten voordat ik de tijd rijp vond om er zelf ook over te beginnen.quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:05 schreef HansPeterKolvenBach het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon weer toevallig dat het woordje mini-nuke nog geen enkele keer is genoemd in het hele topic en dat jij het dan, nog geen 10 reacties na de mijne, gebruikt.
Maar goed, ik lijd aan waanbeelden
Even een samenvatting van je reacties in dit topic:quote:Op woensdag 15 februari 2012 19:11 schreef dikkebroekzak het volgende:
[..]
dat jullie versie van de feiten niet kan kloppen doodat het hoogstens irrationeel is en minstens vergezocht.
Wat een inzicht, wat een feiten, wat een weerlegging van feiten.quote:Typische BNWHet gekke verzinnen van het normale
Uhhhh nee. Dat waren eerder de onderzee kolonien van George Bush in de Grote Ocean.Lees je in.
Die gingen explosieven detoneren onderwater jwz
Nou TS, waarom kom je met dit soort absurde beweringen in de OP als je geen kritiek wilt? Je kan moeilijk nee, onmogelijk beweren dat de Japanse autoriteiten dit gepland hebben en verder zie ik geen onderbouwing in de OP maar enkele links naar vage sites van het Niveau- telegraaf of zo. Kortom, niet serieus te nemen.
Misschien zelfs te absurd voor BNW want het gaat om de onderbouwing.
Het zijn óf aandachtshoeren óf gelddorstige oplichters die het niet schuwen een leuk duitje te verdienen over de rug van een ander.
Maar TS, ben je ook toevallig 9/11 komplotter (ik zeg hiermee niet dat er een zekere mate van waarheid er niet in berust). Geloof jij ook in Big Foot? Of UFO/vliegende schotel theoriën?
Ik vraag me af of BNWers niet weleens last hebben van waanideëen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |