quote:JJ van Gangelen: What happened with the penalty?
Guidetti: "I put it in the top corner. That's what I know happened with the penalty."
Hier moest ik toevallig vd week ook aan denken.quote:Op maandag 13 februari 2012 19:56 schreef Typisch het volgende:
Gewoon benieuwd, hoeveel kosten business seats eigenlijk zo per seizoen?
Ah. Als ik ooit zoveel geld heb dat ik me dat makkelijk kan veroorloven zou ik sowieso zo'n business unit kopen, gewoon omdat het kan.quote:
Volgens mij wel minder, maar komt nog aardig in de buurt.quote:
En je wordt er heerlijk voor vertroeteld. Het is wel relaxed daar, maar ik zit liever in een sfeervol vak te springen, schreeuwen en zingen. Het is daar te stil. (Begrijpelijk wel, maar evengoed jammer)quote:
Het is idd iets minder dacht ik ja.quote:Op maandag 13 februari 2012 19:59 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens mij wel minder, maar komt nog aardig in de buurt.
Manager van de Rabobank moet niet zo lullen.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:02 schreef Helpmefok het volgende:
Manager van de Rabobank liet me weten dat dit het bedrag was.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maatje van mij zijn pa is sponsor van Sparta oid (hoge pief van Maersk, die container zooi), ging vroeger regelmatig met hem mee. Daar wordt je inderdaad heerlijk verzorgd, je reet wordt nog net niet afgeveegd als je een nat windje laat.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
En je wordt er heerlijk voor vertroeteld. Het is wel relaxed daar, maar ik zit liever in een sfeervol vak te springen, schreeuwen en zingen.
Idd. Zoals ik al zei, het is niet te vergelijken. Het is best leuk voor een keertje, maar op een gegeven moment heb je het wel gezien en wil je gewoon volledig uit je naad kunnen gaan. Maar dat doe je daar niet, omdat niemand het doet.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:02 schreef Typisch het volgende:
[..]
Maatje van mij zijn pa is sponsor van Sparta oid (hoge pief van Maersk, die container zooi), ging vroeger regelmatig met hem mee. Daar wordt je inderdaad heerlijk verzorgd, je reet wordt nog net niet afgeveegd als je een nat windje laat.Het heeft wel wat, maar toch vind ik het staan tussen springende, dronken en doorgesnoven mede supporters ook wel wat hebben.
Haha.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:03 schreef Caland het volgende:
Maasgebouw kan je trouwens ook gewoon naar binnen lopen na de wedstrijd, geen enkel probleem. Zowel na PSV als Ajax dit seizoen gelukt.
Dooie bedoeling ook.
Alleen wordt er bij de ingang van die zalen wel gecontroleerd over 't algemeen. Dus je hebt er niet zoveel aan.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:03 schreef Caland het volgende:
Maasgebouw kan je trouwens ook gewoon naar binnen lopen na de wedstrijd, geen enkel probleem. Zowel na PSV als Ajax dit seizoen gelukt.
In z'n eentje springen en mensen omver duwen en uiteindelijk zelf vallen.quote:
Wat zeg je tegen die aapjes die voor de deur staan?quote:Op maandag 13 februari 2012 20:05 schreef Caland het volgende:
[..]
Gewoon, biertje drinken. 4 euro voor een fluitje ofzo
Hij probeerde 't dit weekend weer, maar werd op de stoep gegooid door de security. --> gebroken knieschijf. Mysterie ontrafeld.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:05 schreef Muto het volgende:
[..]
In z'n eentje springen en mensen omver duwen en uiteindelijk zelf vallen.
Hoi ik ben Caland en ik kom een biertje doen.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat zeg je tegen die aapjes die voor de deur staan?
Helemaal niks, gewoon doorlopen.quote:Op maandag 13 februari 2012 20:06 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Wat zeg je tegen die aapjes die voor de deur staan?
Bedrijf waar m'n pa werkt heeft een skybox. Hij werd wel eens uitgenodigd (ik ben er ook 1 keer geweest BTW) maar als er klanten zijn mag ie niet meerquote:Op maandag 13 februari 2012 20:00 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
En je wordt er heerlijk voor vertroeteld. Het is wel relaxed daar, maar ik zit liever in een sfeervol vak te springen, schreeuwen en zingen. Het is daar te stil. (Begrijpelijk wel, maar evengoed jammer)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |