quote:Op vrijdag 2 maart 2012 18:15 schreef DeHovenier het volgende:
Ik ga meedoen met Start To Run. Dat begin volgende week zaterdag.
Ja, moet ik misschien ook maar weer eens gaan doen.. en proberen niet weer in de valkuil te vallen om ook daarbij continu de lat hoger te leggen zodat het weer alleen maar een stressfactor wordtquote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:59 schreef Auti het volgende:
Misschien is fietsen/hardlopen een optie, ik moet mijzelf ook even er toe bewegen om strakjes weer even op de fiets te klimmen en een ritje te maken.
Ik weet niet in welke regio je zit en of ze je dus kunnen helpen, maar; www.voorzet.nlquote:Op maandag 5 maart 2012 17:27 schreef AlexanderC het volgende:
ben weer werk aan het zoeken, wat is dit toch vervelend...
is er iemand van jullie wie ervaring heeft met instanties die autisten aan het werk helpen?
Wat is ook dom vind is hoe mijn werkcoach van UWV hier mee omgaat: "je hebt jarenlang gewoon kunnen werken dus je kan het wel"...
Ik heb amper werkervaring en uit de keren dat ik werk had ging het helemaal niet goed en werd ik ontslagen of ging ik zelf weg omdat ik het niet trok.
Mooi topic!quote:Op zondag 4 maart 2012 17:32 schreef DeHovenier het volgende:
Ik kwam dit linkje tegen, ik wou het even delen
Koken is moeilijk door autisme (tips?)
Hulde, heb een grafhekel aan koken (kan het ook niet), dit beschrijft mijn problematiek exact.quote:Op zondag 4 maart 2012 17:32 schreef DeHovenier het volgende:
Ik kwam dit linkje tegen, ik wou het even delen
Koken is moeilijk door autisme (tips?)
Nee, ze heeft geen Fok.quote:
Ik heb tijdelijk bij een re-integratiebureau voor mensen met autisme gelopen. Zij zorgden ook een jobcoach, die haar werk vrij goed deed. We hadden het voor elkaar gekregen dat er niet meer werd gerookt op de werkvloer. Ik had toen al aangekaart dat ik eventueel de Arbeidsinspectie zou inschakelen. Heb er overigens niet zo lang gewerkt (een goed half jaar).quote:Op maandag 5 maart 2012 17:27 schreef AlexanderC het volgende:
ben weer werk aan het zoeken, wat is dit toch vervelend...
is er iemand van jullie wie ervaring heeft met instanties die autisten aan het werk helpen?
Wat is ook dom vind is hoe mijn werkcoach van UWV hier mee omgaat: "je hebt jarenlang gewoon kunnen werken dus je kan het wel"...
Ik heb amper werkervaring en uit de keren dat ik werk had ging het helemaal niet goed en werd ik ontslagen of ging ik zelf weg omdat ik het niet trok.
quote:
Uncle Al heeft de band weer bij elkaar gebracht voor een nieuw album 'Relapse'quote:Op donderdag 1 maart 2012 19:11 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik wist niet eens dat ze daar kwamen eigenlijk.
Het is op alle fronten niet best, Schaal_9... Maar goed dat jij het nog met humor kan brengen...quote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:45 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Ding dong...
Dames en heren, vanwege de economische crisis gaan we met zijn allen 10 miljard bezuinigen. De sneltrein naar de AOW heeft een vertraging van ongeveer 1 jaar. U wordt verzocht nog een jaar door te werken. Reizigers met bestemming werk dienen om te reizen via de bijstand. Ter compensatie bieden wij u een verhoging van de algemene heffingskorting aan. Onze excuses voor het ongemak.
Hij kon het toch niet laten dusquote:Op zaterdag 10 maart 2012 20:52 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Uncle Al heeft de band weer bij elkaar gebracht voor een nieuw album 'Relapse'
eerste single is 99%... beetje standaard Ministry maar dat is niet erg
en de tweede single:
Nopes, vandaar ook de album titel 'relapse'quote:
Geld was op denk ikquote:Op zondag 11 maart 2012 13:29 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Nopes, vandaar ook de album titel 'relapse'
Ben benieuwd, de afscheidstournee was tof toen heb ik ze in de 013 gezien
Wat was je tijd? Ik loop (marsen) het in 3 uur en een beetje.quote:Op zondag 11 maart 2012 19:13 schreef schaal_9 het volgende:
Vandaag een hardloopwedstrijd achter de rug.
Leuk, om al die vrouwen te zien hardlopen!
Stoere meiden in allemaal gekleurde shirtje!
En hoe verder in de wedstrijd, hoe minder je er tegenkomt en hoe moeilijker het wordt om ze in te halen
Mijn tijd... dat is dan weer bijzaak, ben blij dat ik de 21.1 km heb uitgelopen.
Knap hoor, als je goed kan snelwandelen. Dat is iets waarvoor je niet alleen conditie, maar ook het geduld voor moet hebben. 1 uur 44 minuten was mijn tijd. Maar... gisteren ben je een eind op de fiets geweest?quote:Op maandag 12 maart 2012 09:29 schreef Auti het volgende:
[..]
Wat was je tijd? Ik loop (marsen) het in 3 uur en een beetje.
Je hebt gelijk. Humor maakt het levenquote:Op zaterdag 10 maart 2012 21:23 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Het is op alle fronten niet best, Schaal_9... Maar goed dat jij het nog met humor kan brengen...
Ik vrees Japanse toestanden, een decennia lange recessie zo niet een economische depressie.
Uiterst zorgwekkend.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |