Ik stond dan ook op de 1e ring, boven dus... Daar was het geluid bij Metallica wél goed.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:32 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Ja Machine Head was 1 grote drum n bass show
Als je vooraan stond hingen de speakers boven je dus blaast alles over je heen, het enige wat je dan hoort is reflecties. En dat klonk echt intens kut.
Hij handelt in gitaren.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 15:04 schreef Braddie het volgende:
http://www.youtube.com/user/GregsGuitars#p/u/47/rutseLSUvx4
Iemand die GregsGuitars kent?, die gast kan flink spelen, èn heeft toffe gear!, net als Phil X trouwens! Fretted Americans
Hoe wil je hem in delen afstellen? Per snaar de brug hoger of lager zetten? Dat schiet toch helemaal niet op?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 15:05 schreef Gitaarmat het volgende:
ben m'n les paul aan het afstellen, kan ik het beste in delen afstellen of gewoon alle snaren erop en dan afstellen? a-snaar gaat bij hogere posities behoorlijk buzzen of zelfs helemaal tegen de frets aan, gewoon kwestie van brug omhoog draaien toch?
Met die veertjes/schroefjes in de brug per snaar. Of is dat niet om af te stellen? Najah, ik heb nu E-A-D-G erop, even de laatste twee erop zetten en dan de brug ff omhoog draaien. Kijken hoe 'ie dan speelt.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 15:17 schreef brother52 het volgende:
[..]
Hoe wil je hem in delen afstellen? Per snaar de brug hoger of lager zetten? Dat schiet toch helemaal niet op?
Gewoon alle snaren er op, brug instellen, intoneren en dan verder kijken.
Dan moet je juist goed slag kunnen spelen.quote:
Dat is om te intonerenquote:Op vrijdag 10 februari 2012 15:18 schreef Gitaarmat het volgende:
[..]
Met die veertjes/schroefjes in de brug per snaar. Of is dat niet om af te stellen? Najah, ik heb nu E-A-D-G erop, even de laatste twee erop zetten en dan de brug ff omhoog draaien. Kijken hoe 'ie dan speelt.
Ga Basket Case oefenenquote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:53 schreef Braddie het volgende:
Weet er iemand nog nummers met vrij basic slagpatterns?
Knocking On Heavens Door lukt me al redelijk(Alleen dat Picken is moeilijk)
Dat is nog behoorlijk lastig hoor...quote:
Pinball Wizard van The Who. Tering, wat heb ik er lang over gedaan voor ik dat slagje doorhad, back in the dayquote:Op vrijdag 10 februari 2012 14:53 schreef Braddie het volgende:
Weet er iemand nog nummers met vrij basic slagpatterns?
Knocking On Heavens Door lukt me al redelijk(Alleen dat Picken is moeilijk)
Het is dan ook Pete Townshend, 1 van de beste slaggitaristen die er zijnquote:Op vrijdag 10 februari 2012 16:22 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Pinball Wizard van The Who. Tering, wat heb ik er lang over gedaan voor ik dat slagje doorhad, back in the day
Dat wil hij toch leren?quote:Op vrijdag 10 februari 2012 15:19 schreef Partingglass het volgende:
[..]
Dan moet je juist goed slag kunnen spelen.
een piezo plak elementje halen. Bij rebel music hebben ze die heel goedkoop. Plak je aan de binnenzijde van je bovenblad en klaar. Het zijn geen gigantische goede piezo's maargoed genoeg voor dat soort dingen is mijn ervaring. Zal eens googlen ze kosten eerst iets van 10 euro ofzo maar dat is alweer lang geleden.quote:Op vrijdag 10 februari 2012 16:39 schreef Gehenna het volgende:
vraagje: is het trouwens een beetje makkelijk (en goedkoop) om een akoestische gitaar te versterken?
ik heb thuis namelijk een mooie versterker staan, maar geen elektrische gitaar daar. Dus het leek me wel leuk om toch een beetje met reverb en vibrato te spelen
American Idiot zit ik nu mee te raggen, dat slagje is nog moeilijk!quote:Op vrijdag 10 februari 2012 16:39 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dat wil hij toch leren?
Lekker basic Blink, Offspring of Greenday mee gaan rammen
Dat is gewoon popquote:Op vrijdag 10 februari 2012 16:39 schreef Dribbel_ het volgende:
[..]
Dat wil hij toch leren?
Lekker basic Blink, Offspring of Greenday mee gaan rammen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |