abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_107919559
Voor mij is reizen een opluchting; weg van alles, nieuwe ervaringen en nieuwe mensen, zon, cultuur..
Maar waar ik ook heen lift en loop, ik vind daar niet "de oplossing", dat probleem is volgens mij veel intrinsieker.
  maandag 13 februari 2012 @ 08:03:50 #52
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_107920258
Reizen is een mooie manier om ergens aan te ontsnappen, maar de " zonder reizen geen levenservaring" is gewoon een kwalijke houding van sommige mensen :) (ik het algemeen hoor ik wijs hier niemand aan)

quote:
0s.gif Op dinsdag 7 februari 2012 18:41 schreef Lauzi-1993 het volgende:

[..]
Dat ben ik ook. Reizen gaat sowieso niet door. Ik zei het net nog tegen m'n moeder en haar antwoord was: ''jij moet op reis ja, in jezelf :') '' en ''de basis moet goed zijn voordat je echt gaat reizen''.
Je moeder heeft een punt, jij toont geen inzet, geen doorzettings vermogen en geen verantwoordelijkheid dan zou ik mijn dochter ook niet laten gaan. Je moeder maakt zich zorgen, hoe moeilijk het vaak ook is om op jouw leeftijd daar begrip voor te tonen.

In plaats van hierop door te hameren, stel jezelf doelen. Ga met je moeder praten en zeg dat je verder wilt studeren, zeg dat je weer hobbies wilt gaan oppakken, dat je minder wilt gaan fikken en meer inzet wilt gaan tonen en ga dit ook doen. En dat als jij je doelen haalt dat je dan wel op vakantie gaat! :D Haalbare doelen, (ipv dromen of onmogelijkheden) zijn een mooie manier om iets te hebben om naartoe te werken. Om rustigaan meer lol en passie in je leven te krijgen! Want laten we eerlijk zijn, die passie merk ik nergens bij je op!
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
pi_107922512
Hoe kom je aan het geld om een jaar te reizen?
Hai :D
pi_107926602
werken.
pi_107927605
Oh ja dat gaat zo gemakkelijk tegenwoordig.
"What I did, I did without choice... in the name of peace and sanity." - The Doctor
  maandag 13 februari 2012 @ 13:32:50 #56
19440 Maanvis
Centuries in a lifetime
pi_107927832
quote:
0s.gif Op maandag 13 februari 2012 13:25 schreef Comp_Lex het volgende:
Oh ja dat gaat zo gemakkelijk tegenwoordig.
iedereen kan in de supermarkt of bij de post terecht.
Trots lid van het 👿 Duivelse Viertal 👿
Een gedicht over Maanvis
Het ONZ / [KAMT] Kennis- en Adviescentrum Maanvis Topics , voor al je vragen over mijn topiques!
pi_107927846
of je gaat in het buitenland werken.
pi_107934898
Welke mod heeft hier: nergens zin in... achter gezet. :') :') :')
pi_107935054
quote:
0s.gif Op maandag 13 februari 2012 02:56 schreef JongZelfstandigNederland het volgende:
Hoi. Ik ben 19 jaar en ook niet gelukkig met mijn leven.

Ik heb na de basisschool op 4 scholen gezeten omdat ik niet mijn best kan doen als ik iets moet.
Nu doe ik 2 jaar in 1 vwo zelfstudie, maar "blokkeer" weer.
Dit blokkeren gebeurt vooral als iemand mij iets opdraagt te doen.
Van mijn hbo vorig jaar ben ik afgetrapt omdat ik weinig aanwezig was en niets uitvoerde. Ik vond de opleiding niet leuk en veel te makkelijk.
Ik heb overal tijdelijk gewerkt. Festivals, in het buitenland, een bioscoop, horeca etc.

Alles behalve sociaal contact, sport en reizen, gaat met moeite bij mij. Ik heb geen zin in de dagelijkse verplichtingen. Hierdoor kom ik vaak te laat op mijn werk, afspraken en andere activiteiten. Ik faal met andere activiteiten omdat ik geen inzet toon. Ik heb vaak geen zin om überhaupt iets te ondernemen wat ''moet''.

Het liefste loop ik weg van huis om te reizen, zou ik mijn grenzen opzoeken en laat ik al mijn verwachtingen van mezelf achter.
Maar dat sta ik mezelf niet toe; ik moet een goede studie doen (het liefst 2 tegelijk). Een goede basis hebben (baan, geld, huis) voor als ik een gezin heb.
Maar ik weet niet wat ik wil en twijfel ondertussen of ik het nog wel kan.

Het is niet dat ik niet verder wil leven. Ik wil juist leven. Ik heb veel doelen die ik wil behalen in het leven (je moest eens weten). het komt er alleen niet van. Iets blokkeert me, zelfs in dat waarvan ik zeker weet dat ik het wil.

Ik houd ervan om te experimenteren, dingen te ontdekken en dat is dan ook wel wat ik doe maar ik denk niet dat het me echt verder brengt in het leven.

Verder twijfel ik veel aan mezelf. Ik vind mezelf vreemd en anders dan andere mensen. Vergeleken met anderen heb ik wel "veel" vrienden. Maar veel daarvan zijn er voor de oppervlakkige gezelligheid en er zijn er maar weinig waarmee ik een band heb opgebouwd. Na een paar maanden wordt die band minder, omdat mijn interesses sneller veranderen.

Als ik door heb wat voor persoon iemand is, laat ik een andere kant van mezelf zien, de kant die het best met diegene kan opschieten, dat kost me ondertussen geen moeite meer.

Maar wanneer ik een ondoordachte fout maak, kan ik er weken en soms maanden mee in mijn hoofd zitten.

De laatste 2 weken ben ik zo af en toe van me af schrijven. Dat is lekker, maar van korte duur.

(Ps werken op festivals is heel leuk, echt een aanrader)
Je hebt bijna hetzelfde als wat ik heb? Of heb je het over zitten te tikken of zo? :')
pi_108068697
Een update want ik ben tot een conclusie gekomen. Ik voer dus niet zoveel uit, dat is een feit. Ik kan er ook niet meer mee zitten maar word er ook niet echt gelukkig van. Geen idee wat mij precies zielsgelukkig maakt zoals je dat vaak ziet bij mensen. Daar moet ik naar zoeken. Ik heb veel tips gekregen om te reizen. Ik heb besloten dat ik dat gewoon ga doen al zijn mijn ouders er tegen. Ik heb de leeftijd wel en ik ga gewoon alleen ook. Mijn ouders zijn veel te claimend en zo leer ik nooit om voor mezelf zorgen. Daar kunnen ze niets tegen in brengen. Waarheen weet ik niet. Ik ga gewoon weg zonder dat ik een bepaald eindpunt heb. Geen verplichtingen. Geen verwachtingen. Geen bestemming. Reizen zonder plan dus. Ik zie wel.
pi_108068982
bravo, heb je geld?
  vrijdag 17 februari 2012 @ 11:45:14 #62
206580 Luxuria
It was love at first bite
pi_108074154
Dat is wel tof, zo op reis gaan zonder een specifiek plan. Leer je zeker veel van.

Nog even over de rest. Ik heb dat zelf ook best wel. Ik ben dan wel bezig met een opleiding en ik moet alleen nog afstuderen. Maar om daaraan te mogen beginnen, moet ik nog een aantal verslagen afmaken.
Over die verslagen ben ik al 1,5 jaar bezig. Ik heb dus al 1,5 jaar vertraging. Het lukt me niet om die verslagen te maken. Ik probeer het vaak wel, maar er komt niks uit, inderdaad ook alsof ik blokkeer.
Ik denk dat het misschien komt omdat ik het niet leuk vind en dat is bij jou misschien ook wel? Heb je geen zin om een studie te gaan volgen omdat je niet weet wat je wilt gaan doen?
Als je je erin gaat verdiepen wat er allemaal mogelijk is, kom je vast wel iets tegen wat je leuk vindt en waar je wel aan wilt beginnen.

Maar dat is nu dus niet meer van toepassing als je echt gaat reizen. Ben benieuwd of je het door durft te zetten. Succes iig!
All she wants and needs is just a little taste..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')