Je weet er niet zoveel van he?quote:Op maandag 6 februari 2012 21:27 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Och... ik wil die psychopaat heus niet beledigen hoor.
Nou ben liever thuis hoor. ik word wel onzeker tussen 293892 jongens als ongeveer enige meisje.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:27 schreef Allessio het volgende:
kon ik maar terug in de tijd stage herbeleven met de boys, bitches chanten, keihard hef draaien in de aula begeleider die het niks kon schelen emoties kunnen niet onder bedwang gehouden worden.
dit duivelse topic brengt gevoelens in mij boven die ik niet wil herbeleven.
liefquote:Op maandag 6 februari 2012 21:27 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Och... ik wil die psychopaat heus niet beledigen hoor.
Goede toegeefquote:Op maandag 6 februari 2012 21:28 schreef -supergirl- het volgende:
nah,.. had mij ook kunnen gebeuren. moet die vent maar duidelijk zijn.
Hoe komt het dat er zoveel jongens zijn dan?quote:Op maandag 6 februari 2012 21:29 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Nou ben liever thuis hoor. ik word wel onzeker tussen 293892 jongens als ongeveer enige meisje.
Want puntkomma is niet duidelijk genoeg, als ik zeg dat er een punt aan het eind van de zin moet, begrijp je het toch ook?quote:Op maandag 6 februari 2012 21:28 schreef -supergirl- het volgende:
nah,.. had mij ook kunnen gebeuren. moet die vent maar duidelijk zijn.
Techniek schoolquote:Op maandag 6 februari 2012 21:29 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Hoe komt het dat er zoveel jongens zijn dan?
ja, dat weer wel ja.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:30 schreef sthomass het volgende:
[..]
Want puntkomma is niet duidelijk genoeg, als ik zeg dat er een punt aan het eind van de zin moet, begrijp je het toch ook?
Owh may God have mercy on your soul, ik kan het me wel voorstellen jaquote:
ja dat is een andere situatie stage moet je het beste van maken thuis zitten kan later als je 40/50 bent met uitkering.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:29 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Nou ben liever thuis hoor. ik word wel onzeker tussen 293892 jongens als ongeveer enige meisje.
Ja moet ook volle klassen met jongens in .. maar is mbo dus ze zijn grof en allesquote:Op maandag 6 februari 2012 21:31 schreef rosepetals het volgende:
[..]
Owh may God have mercy on your soul, ik kan het me wel voorstellen ja
Volgensmij zegt hij heel vaak ''ja'' maar verstaat hij mij maar half of zoquote:Op maandag 6 februari 2012 21:32 schreef -supergirl- het volgende:
het probleem zit hem in het feit dat ts nog eens vroeg: dus een punt EN een komma? op dat moment had de baas van ts al moeten begrijpen dat ts het verkeerd begreep.
The horrorquote:Op maandag 6 februari 2012 21:32 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Ja moet ook volle klassen met jongens in .. maar is mbo dus ze zijn grof en alles
Ja vandaag stond ik met mijn achkant naar de klas toe. Ging er een daar een foto van maken en er kwam maar geen leraarquote:
Huh?quote:Op maandag 6 februari 2012 21:35 schreef Meloewa het volgende:
[..]
stond er zeker een 10 minuten in de zelfde houding
Ze loopt daar stage.quote:Op maandag 6 februari 2012 21:35 schreef -supergirl- het volgende:
ts waarom techniekwat wil je gaan doen later dan?
Stagé hequote:Op maandag 6 februari 2012 21:35 schreef -supergirl- het volgende:
ts waarom techniekwat wil je gaan doen later dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |