Oh gaat te snel voor je?quote:Op maandag 6 februari 2012 20:47 schreef kapiteintje het volgende:
JEZUS STELLETJE BOELERS DAAR AAN TAFEL DOE NOU EENS RUSTIG IK KAN HET NIET VOLGEN HET LIJKT GVD WEL EEN KIPPENHOK!
Moet je eens een keer met me mee gaan bij het familie bezoek aan men moeders kantquote:Op maandag 6 februari 2012 20:47 schreef kapiteintje het volgende:
JEZUS STELLETJE BOELERS DAAR AAN TAFEL DOE NOU EENS RUSTIG IK KAN HET NIET VOLGEN HET LIJKT GVD WEL EEN KIPPENHOK!
Mwa na zo'n trieste tackle hem complimenteren omdat hij zichzelf voor de camera (Ging echt niet perongelulquote:Op maandag 6 februari 2012 20:46 schreef kapiteintje het volgende:
Wat een rommelige kut-uitzending tot nu toe. Ook dat zeiken op Hans omdat het Hans is heb ik nu wel gezien hoor. Als het spontaan is vind ik het veel grappiger.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |