quote:Op donderdag 16 februari 2012 20:43 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Wanneer is de app beschikbaar voor Android?
De Android-versie van de mobiele applicatie is in ontwikkeling, en zou op zeer korte termijn beschikbaar moeten zijn in de Android Market.
?quote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:37 schreef Dragonberry het volgende:
de optie om recepten op te slaan moet je kopen
Ik heb hem op de Iphonequote:Op vrijdag 17 februari 2012 14:41 schreef borisz het volgende:
[..]
?
Ik heb gewoon een account en kan recepten gewoon onder favorieten zetten...
Oh wacht de app... Geen appel hier
Word sowieso al gek van dat eenoogmonsterquote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:30 schreef Dragonberry het volgende:
trouwens.. ik wordt echt gek van Bianca en die chinese noedel soep!
dit is toch een reeks?quote:Op donderdag 16 februari 2012 19:43 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ik was jullie kwijt! Waarom is dit geen reeks?
niet gekoppeldquote:
Voor mij geen koninginnedag zonder Bianca en Alexquote:Op zondag 29 april 2012 12:37 schreef The_Hives het volgende:
is het bijna koninginnedag, komt die worteltjestaart nooit meer langs
Als je je registreert op de website kun je recepten toevoegen aan je favorieten. Kost niks.quote:Op vrijdag 17 februari 2012 16:15 schreef Dragonberry het volgende:
[..]
Ik heb hem op de IphoneLeuke app! Je kan een week terugkijken naar dagrecepten, maar erg jammer dat je de receptenboek functie(met recepten opslaan dus) moet kopen.. die 79 cent is niet duur, maar toch een minpuntje
nee idd, zonder hun is mijn koninginnedag niet compleet!quote:Op zondag 29 april 2012 12:40 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Voor mij geen koninginnedag zonder Bianca en Alex
quote:Op maandag 30 april 2012 23:33 schreef FutureFairytale het volgende:
Aaaah daar zit je dan met al je oranjebitter
zo niet, dan ben jij een evaringsdeskundigequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |