twitter:11stedenzout twitterde op maandag 06-02-2012 om 11:13:01Vanmiddag de eerste bruggen bezoeken. Zout staat er klaar voor. http://t.co/g7qRtAQD reageer retweet
quote:
zonde man. snertquote:Op maandag 6 februari 2012 16:02 schreef LudoSanders het volgende:
Ik heb een hele pan snert gemaakt die ik over het ijs ga verspreiden.
Vermoed ook een troll ...quote:Op maandag 6 februari 2012 16:04 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Als het waar is, dan wel. Als hoax kan ik het wel waarderen
Idd, die kerels.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:07 schreef DeLuna het volgende:
Dat lijken wel die triestelingen van 't Frije Fryske Grun!
Ik hoop het. Zou wel heel sneu zijn om zo'n zeldzaam volkfeestje te verzieken, maar er zijn helaas debielen genoeg die hiertoe in staat zijn.quote:
Zieke mensen blijven bestaan!!!!!!!!!!!quote:Op maandag 6 februari 2012 16:10 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik hoop het. Zou wel heel sneu zijn om zo'n zeldzaam volkfeestje te verzieken, maar er zijn helaas debielen genoeg die hiertoe in staat zijn.
Ik hoop het ook.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:10 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik hoop het. Zou wel heel sneu zijn om zo'n zeldzaam volkfeestje te verzieken, maar er zijn helaas debielen genoeg die hiertoe in staat zijn.
Ik betwijfel eigenlijk of het zo veel kwaad kan. paar gaten in het ijs. zout er doorheen. Zout in heel veel water is dus te verwaarlozen en de gaten vriezen weer dicht.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:10 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ik hoop het. Zou wel heel sneu zijn om zo'n zeldzaam volkfeestje te verzieken, maar er zijn helaas debielen genoeg die hiertoe in staat zijn.
Ze hebben al zoveel bullshit gepost, qua acties.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:09 schreef Internepper het volgende:
Ze wilden ook actie voeren tegen 'New kids nitro'. Niks meer van gehoord. Zou ze sieren als ze nu eens daadwerkelijk hun praatjes waarmaken.
Ja, dat wel, maar als het niet werkt dan verzint men wel weer wat anders...quote:Op maandag 6 februari 2012 16:11 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ik betwijfel eigenlijk of het zo veel kwaad kan. paar gaten in het ijs. zout er doorheen. Zout in heel veel water is dus te verwaarlozen en de gaten vriezen weer dicht.
Ook al zo opzichtig contact zoeken met SBS6 via die twitterquote:Op maandag 6 februari 2012 16:11 schreef BBQSausage het volgende:
[..]
Ze hebben al zoveel bullshit gepost, qua acties.Nooit iets waargemaakt, als ze nu één ding zouden waarmaken, zou zelfs dat ze niet meer sieren.
Volgens mij is dit gewoon een screenshotje van een oud filmpje door een troll gepost op twitter.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:12 schreef mongolio123 het volgende:
Grappig om te zien overigens, dat ze dus wel met hun duffe koppen voor de Friese vlag staanMooie Fries ben je dan met zulke acties
Dat.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:08 schreef mongolio123 het volgende:
Als je dan toch aandacht wilt, laat dan tenminste als een held die rotkoppen van ze zien
Het houdt dit topic wel levende.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat.
Vraag me af wat voor lol je daar nu van hebt. Het verpesten van iets?
Trollololololtwitter:11stedenzout twitterde op maandag 06-02-2012 om 15:58:42Zo even goed wat zout gestrooit! Het zal eventjes duren, maar het effect zal er niet minder om zijn! Op naar locatie 2 om hetzelfde te doen. reageer retweet
Klootzakken.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:15 schreef J0kkebr0k het volgende:
twitter:11stedenzout twitterde op maandag 06-02-2012 om 15:58:42Zo even goed wat zout gestrooit! Het zal eventjes duren, maar het effect zal er niet minder om zijn! Op naar locatie 2 om hetzelfde te doen. reageer retweet
Maak je niet druk... gewoon een hoax joh. Vraag me af welke Fokker hier achter zitquote:
Aandacht en tweets en hits op hun eventuele filmpjes op (Youtube) Ach het blijven kinderen!!!quote:Op maandag 6 februari 2012 16:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat.
Vraag me af wat voor lol je daar nu van hebt. Het verpesten van iets?
Ik hoop dat hij en zijn zoutemmertje in een wak trapt.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:16 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maak je niet druk... gewoon een hoax joh.
AP is de founder vandie groep hoorde ik.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:16 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Maak je niet druk... gewoon een hoax joh. Vraag me af welke Fokker hier achter zit
Aanklagen? Op basis waarvan?quote:
AP?quote:Op maandag 6 februari 2012 16:17 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
AP is de founder vandie groep hoorde ik.
Ach, ALS het al waar is, wat ik zeer betwijfel, en er rijdt straks een kind zichzelf dood in een wak dat door dit groepje is veroorzaakt, dan lossen ze dat in Friesland vast wel leuk op...quote:Op maandag 6 februari 2012 16:17 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij en zijn zoutemmertje in een wak trapt.
Wie een wak maakt voor een ander valt er zelf in. Zoiets.
twitter:11stedenzout twitterde op maandag 06-02-2012 om 14:49:28Nou ut sil heve! Aangekomen bij de eerste brug, schaatsen aan, en los! Eens even over een metertje of 50 wat zout gaan strooien! reageer retweet
En ze dan vervolgens dezelfde route terug laten rijden.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:21 schreef J0kkebr0k het volgende:
Die tweet voor de laatste tweettwitter:11stedenzout twitterde op maandag 06-02-2012 om 14:49:28Nou ut sil heve! Aangekomen bij de eerste brug, schaatsen aan, en los! Eens even over een metertje of 50 wat zout gaan strooien! reageer retweet
Waarom zou dat een probleem zijn? Het ijs is niet ineens verdwenen hoor.quote:Op maandag 6 februari 2012 16:23 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
En ze dan vervolgens dezelfde route terug laten rijden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |