Ach schat, relax... Er zijn op de route nog veel meer plekken waar eenden in een wak zitten. En daar ligt altijd een wak, net als iets verderop, waar de Dongjumervaart een stukje afbuigt naar het oosten.quote:Op zondag 5 februari 2012 18:29 schreef marcodej het volgende:
Waarom jaagt niemand die eenden weg?Wel 9cm in Franeker.
Waar heb ik het over afknallen? Een keer boe roepen is voldoende.quote:
Bron?quote:Op zondag 5 februari 2012 17:44 schreef pietjansma het volgende:
met de verwachte toeloop denk ik dat ze ook pas een elfstedentocht houden als op de drukke punten (bonkevaart) min. 20cm ligt en op de grote open stukken 15cm dus ik hoop dat het volgende week (13 febr) ook nog blijft vriezen (waar het niet op lijkt).
Hier is er in 12 uur 2,5cm bijgekomen.quote:Op zondag 5 februari 2012 21:35 schreef Borizzz het volgende:
Daar gaan nog wel een zootje nachten overheen dan.
En waar is hier?quote:Op zondag 5 februari 2012 21:36 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Hier is er in 12 uur 2,5cm bijgekomen.
Tjatwitter:elfstedentweets twitterde op maandag 06-02-2012 om 12:04:15Veegmachine (100 kilo) door de Luts gezakt in Balk. #elfstedentocht reageer retweet
Dat je dat niet weet!quote:
Idd achterlijk dat ik niet weet waar 'ie woont.quote:Op maandag 6 februari 2012 12:37 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Dat je dat niet weet!![]()
Echt debiel ja, mensen die "hier" roepen![]()
Daar zijn ze dus nu toe overgegaan ja.quote:Op maandag 6 februari 2012 18:27 schreef Borizzz het volgende:
Ik snap eigenlijk niet dat ze een veegmachine laten vegen op ijs waarvan ze weten dat het eigenlijk te dun is.
Hadden ze niet beter een paar Friezen dit werk kunnen laten doen op de luts?
Gaat dat zo snel??quote:Op zondag 5 februari 2012 21:36 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Hier is er in 12 uur 2,5cm bijgekomen.
In Adamquote:Op zondag 5 februari 2012 16:27 schreef roos94 het volgende:
waarom is elfstedentocht altijd in friesland en niet in adam ofzo
Heb ik nou nog gelijk gekregen?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |