Haha, mooi hé die gastquote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:16 schreef DemonRage het volgende:
[ afbeelding ]
De voorbereidingen voor een temperatuurval kunnen weer getroffen worden.
Geen warmwaterleiding zeker?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:23 schreef Klonk het volgende:
net de waterleiding bevroren op zolder, loodgieter langs laten komen, ik was vandaag nummer 50 met hetzelfde probleem![]()
duur weekendje voor de woningbouw
Vooralsnog 1 of 2 vlokjes in het westen/noord-westenquote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:25 schreef HighVolume het volgende:
Gaat het nou nog sneeuwen zondag of maandag ?
naar de douche en wastafels boven, best veel gebruiktquote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:28 schreef DonGorgon het volgende:
[..]![]()
Niet veel in gebruik zijnde leiding dan ...![]()
LOLquote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:30 schreef Klonk het volgende:
[..]
naar de douche en wastafels boven, best veel gebruikt
Ja, hier ook.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:32 schreef Glijdt_licht het volgende:
ik begin het idee te krijgen dat de septic tank weleens bevroren kan zijn. WC water loopt moeilijk weg
Zal lekker gaan ruiken daar.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:50 schreef Glijdt_licht het volgende:
Bij een van mn vrienden werkt de wc niet meer.
Hadden wij gistermorgen ook.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:50 schreef Glijdt_licht het volgende:
Bij een van mn vrienden werkt de wc niet meer.
Dat werkt daar nietquote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:52 schreef fotostarter het volgende:
[..]
Hadden wij gistermorgen ook.
Even de droger volle toeren laten draaien in de kelder, en het was opgelost.
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:57 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Dat werkt daar niet. Hun toilet zit in de schuur
. Zonder enige verwarming of wat dan ook.
Het huis is al meer dan 100 jaar oud, dusja..quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:58 schreef YazooW het volgende:
[..]
Is dat wettelijk gezien wel toegestaan eigenlijk?
Hahah doet de term wind-chill opeens anders klinken of niet?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:57 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Dat werkt daar niet. Hun toilet zit in de schuur
. Zonder enige verwarming of wat dan ook.
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:59 schreef DonGorgon het volgende:
[..]
Hahah doet de term wind-chill opeens anders klinken of niet?
En die toilet daar is dan een 'na-deel'quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:00 schreef Glijdt_licht het volgende:
Tis zeg maar een voormalige boerderij met stallen eraan vast.
Je hebt dus een 'voor-deel' en een 'achter-deel'.
Voor-deel is keuken, kamer en trap naar boven + gang. Achterdeel is de schuur, en in die schuur zit dus een klein hokje waar het toilet zit.
De stallen worden alleen nog gebruikt voor paarden.
Whut?quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:00 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik vind het niet eens heel erg koud eerlijk gezegd, thermometer geeft wel -12 aan maar als het +5 had aangegeven had ik het ook geloofd.
Even heel erg offtopic hoor, uit pure nieuwsgierigheid.quote:Op zaterdag 4 februari 2012 16:53 schreef kepler het volgende:
Door het ijs gezaktGelukkig maar tot mn knieën. Vreemde dat het gebeurde op een kleine sloot, terwijl het grote stuk plas ervoor prima te doen was
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:02 schreef DonGorgon het volgende:
[..]
En die toilet daar is dan een 'na-deel'
quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:03 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]![]()
In 1997 moesten ze steeds naar de buren toe om de urineren of faecaliën weg te werken.
Klopt. Zelfs donderdag en vrijdag zal het in de avonden en nacht nog aangroeien...quote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:12 schreef Qwea het volgende:
Als jullie naar de pluimen kijken he, dan (althans, als ik ze bekijk zie ik het zo) blijft het sowieso tot Woensdag vriezen, right?
Betekend dus ook dat het ijs blijft liggen/meer gaat aangroeien.
Brabant is veel mooier, hier zijn de bomen ook helemaal wit enzoquote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:13 schreef Glijdt_licht het volgende:
Groningen, wat ben je toch mooi![]()
[ afbeelding ]
Achterhuis-pic
Als ik ze bekijk kan het volgende week de hele week nog wel vriezen hoorquote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:12 schreef Qwea het volgende:
Als jullie naar de pluimen kijken he, dan (althans, als ik ze bekijk zie ik het zo) blijft het sowieso tot Woensdag vriezen, right?
Betekend dus ook dat het ijs blijft liggen/meer gaat aangroeien.
Nope, ben ook totaal niet muzikaalquote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:03 schreef RiKe het volgende:
[..]
Even heel erg offtopic hoor, uit pure nieuwsgierigheid.
Kan het kloppen dat jij een muzikaal youtube kanaal hebt?
Dan heb jij een nickname naamgenootquote:Op zaterdag 4 februari 2012 17:21 schreef kepler het volgende:
[..]
Nope, ben ook totaal niet muzikaal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |