De kerk is in ieder geval weer duidelijk te zienquote:
Of je gaat gewoon hierheen:quote:Op zondag 5 februari 2012 01:45 schreef rijsttafel het volgende:
[..]
De kerk is in ieder geval weer duidelijk te zien![]()
NICE
can i help?quote:Op zondag 5 februari 2012 04:05 schreef Sitethief het volgende:
[ afbeelding ]
Projectje van Rijsttafel en mij..
Ik zoek gewoon een Phat van bijv 40 gig, Dan pleur ik er gewoon een hardeschijf van 250 in, Maar ze verkopen die dingen voor veel te veel..quote:Op zondag 5 februari 2012 10:55 schreef Berend. het volgende:
[..]
Ik heb een PS3 gehad en weer verkocht. Toen een xbox 360 gekocht.
idd ik zoek er ook een maar die dingen willen ze nog voor 180 kwijt met 60 gb ofzoquote:Op zondag 5 februari 2012 10:59 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Ik zoek gewoon een Phat van bijv 40 gig, Dan pleur ik er gewoon een hardeschijf van 250 in, Maar ze verkopen die dingen voor veel te veel..
Precies en voor 20 euro meer heb je een SLIM met 120 gigquote:Op zondag 5 februari 2012 11:22 schreef wuuht het volgende:
[..]
idd ik zoek er ook een maar die dingen willen ze nog voor 180 kwijt met 60 gb ofzo
Dan is de keuze rap gemaakt toch?!quote:Op zondag 5 februari 2012 11:29 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Precies en voor 20 euro meer heb je een SLIM met 120 gig
ja gewoon door zoeken tot je er een van 100 euro vindquote:Op zondag 5 februari 2012 12:01 schreef Nick-GizMo het volgende:
[..]
Dan is de keuze rap gemaakt toch?!
mFok is de drukste, fok!craft qua gemiddelde leeftijd de oudste en de minst stricte (geen plots enzo).quote:Op zondag 5 februari 2012 13:29 schreef VrAnKiE het volgende:
Hallo allemaal!
Tot nu toe heb ik met wat vrienden op een creative server gezeten, maar de meesten zijn daar gekapt. Daarom ben ik op zoek naar een nieuwe server om op te spelen. Nu dacht ik eraan om de FOK! server te joinen.
Ik wil spelen op een survival server, en gewoon vette dingen bouwen. Welke van de drie servers uit de OP kan ik dan het best joinen?
erhm, de plots hebben we expres gedaan, als je buiten stad gaat mag je zo groot als je wilt..quote:Op zondag 5 februari 2012 15:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
mFok is de drukste, fok!craft qua gemiddelde leeftijd de oudste en de minst stricte (geen plots enzo).
als je dat niet wilt ga je toch iets verder van de spawn? heb je ook geen last van buren..quote:Op zondag 5 februari 2012 15:56 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Dat zal best en dat snap mijn aars ook nog wel. Dat neemt niet weg dat er gewoon mensen zijn die dat niet willen. Het is informatie die ik geef, geen waarschuwing o.i.d.
:cquote:Op zondag 5 februari 2012 15:47 schreef dnbrainwash het volgende:
Kinders, ik heb geen zin meer in jullie. Tot ziens.
Valt wel mee hoor, je mag gewoon een plot in de city omdat mensen dit gezellig vindenquote:Op zondag 5 februari 2012 15:37 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
mFok is de drukste, fok!craft qua gemiddelde leeftijd de oudste en de minst stricte (geen plots enzo).
Nee maar iedereen mag gewoon random de city gewoon bouwen hoor. Dus voor ieder wat leuks.quote:Op zondag 5 februari 2012 16:43 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Ik heb daar dan ook geen commentaar op. Als je teamspeak werkend krijgt en youtube video's leuk vindt, is het een prima server.
Wij hebben gekozen om geen plots te gebruiken omdat we willen dat mensen zich ook dichtbij spawn kunnen uitleven en niet op een blockje meer of minder hoeven te kijken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |