Thnx!quote:
Ik zag het sneeuwen vanochtend en besloot spontaan tot een dagje thuiswerkenquote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:46 schreef minthy het volgende:
Geen zin om naar m'n werk te gaan. Zal ik bellen om te zeggen dat ik ben ingesneeuwd?
Meh, ik denk niet dat mijn clienten 35km willen fietsen voor gesprekken van een uur, afgezien van het feit dat ik niet wil dat ze weten waar ik woonquote:Op vrijdag 3 februari 2012 12:51 schreef TheZapster het volgende:
[..]
Ik zag het sneeuwen vanochtend en besloot spontaan tot een dagje thuiswerken
Veel rood in die paint lolsquote:Op vrijdag 3 februari 2012 14:22 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
http://fileindex.buienradar.nl/
Paul van Schaijkquote:Op vrijdag 3 februari 2012 14:31 schreef alors het volgende:
Weheeh die gast weer, die wordt altijd gebeld als ze wat moeten hebben
Van 5 kratten bier kan je niet leven hoorquote:Op vrijdag 3 februari 2012 14:38 schreef 3rdRock het volgende:
zo, werkweek zit erop, heb genoeg boodschappen in huis om het tot maandag uit te kunnen zingen dus ik vind het allemaal wel prima![]()
http://www.elektrowarenhuis.nl/quote:Op vrijdag 3 februari 2012 14:33 schreef alors het volgende:
[..]
ja volgens mij is ie aan Rob en zijn fratsen failliet gegaan
ik drink geen bier. heb ik dus ook niet gekochtquote:Op vrijdag 3 februari 2012 14:50 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Van 5 kratten bier kan je niet leven hoor
Ik heb zat voor vanavond en morgenochtend, dus als we insneeuwen, heb ik een probleemquote:Op vrijdag 3 februari 2012 14:38 schreef 3rdRock het volgende:
zo, werkweek zit erop, heb genoeg boodschappen in huis om het tot maandag uit te kunnen zingen dus ik vind het allemaal wel prima![]()
Ik heb nergens rekening meegehouden, maar ik heb dan ook een supermarkt op 400 meter afstand zitten.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 15:47 schreef CindieY het volgende:
[..]
Ik heb zat voor vanavond en morgenochtend, dus als we insneeuwen, heb ik een probleem
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |