Vanochtend Prometheus, viel me ietwat tegen. Ben dol op Sci-Fi maar dit was weer eenquote:Op donderdag 31 mei 2012 23:19 schreef Fatty het volgende:
Net naar The Cold light of day geweest, wat een kutfilm zeg... op elk mogelijk front ongeloofwaardig, zwakzinnige stukken, gewoon een kut film.
Morgen Prometheus, daar heb ik wel zin an.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt....-achtige film. Echter: Michael Fassbender
Zojuist terug van Cold Light of Day geweest en idd ongeloofwaardige kutfilm.
Confidence through competence
Hehehe, gelukkig maar dat iedereen andere mening heeft, maarja als men geen liefhebber is van sci fi dan is het al snel een kutfilm.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 01:28 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
1 woord: kutfilm.
Grappig hoe meningen kunnen verschillen.
Ik ben dol op Sci Fi.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 08:49 schreef Fatty het volgende:
[..]
Hehehe, gelukkig maar dat iedereen andere mening heeft, maarja als men geen liefhebber is van sci fi dan is het al snel een kutfilm.
Wat vond je er dan zo ruk aan ? Had eigenlijk op geen een moment zoiets van '' wtf ''quote:
Misschien was dat juist rukquote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:36 schreef Fatty het volgende:
[..]
Wat vond je er dan zo ruk aan ? Had eigenlijk op geen een moment zoiets van '' wtf ''
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Confidence through competence
Je maakt een grapje, hoop ik?quote:Op zondag 3 juni 2012 22:13 schreef Juicyhil het volgende:
Ja, ik heb de laatste tijd veel mensen gezien waarvan de kaart werd doorgeknipt.
Kan je zelf ook wel nagaan wanneer je foto onduidelijk is. Beetje eigen verantwoordelijkheid.quote:Op maandag 4 juni 2012 10:11 schreef Fatty het volgende:
Beetje triest inderdaad als ze kaarten gaan doorknippen, als de kwaliteit zodanig slecht is, zet er dan een houdsbaarheidsdatum op van zeg 1 of 2 jaar, dat je daarna gewoon hoe dan ook moet vervangen.
Dat ligt dan aan jou denk ik.quote:Op zaterdag 2 juni 2012 21:36 schreef Fatty het volgende:
[..]
Wat vond je er dan zo ruk aan ? Had eigenlijk op geen een moment zoiets van '' wtf ''
Ja, heeft maar 3 zalen hequote:Op maandag 4 juni 2012 14:30 schreef Gamer_V het volgende:
Verhuisd van regio Den Haag naar Utrecht... HALLO, wat een achteruitgang in filmkeuze
quote:Op maandag 4 juni 2012 14:27 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Dat ligt dan aan jou denk ik.
Want als een gek rondrennen wanneer je net een Alien uit je buik hebt getrokken is natuurlijk doodnormaal.
Dat dus, + die spuiten met pijnmedicatie, zo kan ik ook allesquote:
Volgens mij laten die hechtingen (nietjes) dan zo weer los als je na een operatie zo wild doet.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alles wat krom is valt op de een of andere manier wel recht te praten, maar echt logisch is het niet.En dit is slechts één van de vele scene's.
Dat wordt een grote faal. Zoiets is alleen leuk met een volle zaal. Plus het bier is duur en mensen zonder PUC gaan echt geen geld betalen om een wedstrijd te kunnen zien die ze gratis kunnen kijken.quote:Op dinsdag 5 juni 2012 13:01 schreef Stereotomy het volgende:
Gaat er iemand EK Voetbal kijken in de bios? Volgens mij wordt het een enorme puinzooi maar misschien wel leuk om een keertje mee te maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |