Correctie: #195 is helaas andersom, Mpepea won dezequote:Op donderdag 2 februari 2012 21:10 schreef WordFreud het volgende:
Standen eredivisie februari bijgewerkt.![]()
Elzass zet zijn vroege aanval door. Neemt ruime voorsprong op het peloton.
Wie gaat hem halen?![]()
(Zelf doe ik nu een poging, tussenstand 178-170 in mijn nadeel).
Dankjequote:Op donderdag 2 februari 2012 21:16 schreef WordFreud het volgende:
[..]
Mooie score, is vorige maand nooit gehaald ..
Het was echt wel lucky inderdaadquote:Op donderdag 2 februari 2012 23:22 schreef robdriessen het volgende:
Match #50 Maringo vs Mpepea is zojuist ook gestart.
Maringo opent met CEDER.
Mpepea speelt plankje leeg met VERTRAAG (84 punten)
Maringo legt met alle geluk van de wereld er QUANT onder met Q op TL, de T op TW en die T ligt ook nog eens recht onder VERTRAAG. 162 punten voor Maringo.
Zoals hij reeds zei: De toon is gezet.
Irritant is dat, hé ?!quote:Op vrijdag 3 februari 2012 10:29 schreef robdriessen het volgende:
Het onmogelijke is gebeurd:
#174 Faithy-Miranda vs Mpepea: 409 - 423
Gelukkig is daar Maringo om mij weer met beide benen op de grond te zetten. Man, wat heb ik in die pot een pech
Hallo ZZZ, dat staat er in. Het nummer van de speler is zijn ranking in januari. Dus Woordbakker is speler nr. 1 enz. De nieuwe spelers beginnen natuurlijk met een laag nummer.quote:Op vrijdag 3 februari 2012 07:25 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Is het een idee om in het doc bij elke speler te vermelden hoe hij/zij is geeindigd in de eindstand van januari? Dan weet je een beetje wat je kan verwachten van je tegenstander.
Jep, zoals gewoonlijk niks in te brengen... maar was na zn eerste woord al van mn stukquote:Op vrijdag 3 februari 2012 11:55 schreef Maringo het volgende:
Gewonnen van MVPMD in pot #50: 444 - 331
Niks bijzonders, rechttoe rechtaan, mn ding gedaan en gewonnen
quote:Op vrijdag 3 februari 2012 11:08 schreef AnneX het volgende:
[..]
Irritant is dat, hé ?!
In niet- fok potjes speel ik stralend 7 letterwoorden.
In de competitie krijg ik alsmaar medeklinkers en drie keer alles swipen.
Nix helpt !
Affijn, de ergste tegenstanders al gehad, vermoed ik.
Maringo, D.8 en crv.
Iets wat niemand ooit van 'm zal krijgenquote:Op vrijdag 3 februari 2012 11:56 schreef MaleDuck het volgende:
Jep, zoals gewoonlijk niks in te brengen... maar was na zn eerste woord al van mn stuk
Amnestie...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |