Ik vraag me af of ik de enige ben die een soort seksuele ondertoon ervaart in jouw comment van hierboven. (is dit hoe jij vrouwen versiert Gray?)quote:
Omdat ge een genie zijt. Maar is de postgeschiedenis van Agent Moloch echt gewist?quote:Op donderdag 2 februari 2012 11:48 schreef HyperViper het volgende:
Respect voor de ode aan de overleden kloons Dadgad. Waarom ik genomineerd ben voor die award is mij een raadsel.
Jajaquote:Op donderdag 2 februari 2012 11:48 schreef HyperViper het volgende:
Respect voor de ode aan de overleden kloons Dadgad. Waarom ik genomineerd ben voor die award is mij een raadsel.
Volgens mij wel, na wat olie op het vuur gegooid te hebben in het FB topic van NWS was het ineens gedaan met Moloch. Misschien werd zijn vooruitstrevende visie niet gewaardeerd.. kinderachtig denk ik dan.quote:Op donderdag 2 februari 2012 11:50 schreef dadgad het volgende:
[..]
Omdat ge een genie zijt. Maar is de postgeschiedenis van Agent Moloch echt gewist?
quote:
Zeker. Erg jammer. Sowieso je beste creatie imo. Fok-fascisten uit de linkervleugel zitten hier achter.quote:Op donderdag 2 februari 2012 11:58 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Volgens mij wel, na wat olie op het vuur gegooid te hebben in het FB topic van NWS was het ineens gedaan met Moloch. Misschien werd zijn vooruitstrevende visie niet gewaardeerd.. kinderachtig denk ik dan.
[..]![]()
Nee hoor. En: ja.quote:Op donderdag 2 februari 2012 11:39 schreef dadgad het volgende:
[..]
Ik vraag me af of ik de enige ben die een soort seksuele ondertoon ervaart in jouw comment van hierboven. (is dit hoe jij vrouwen versiert Gray?)
Graag gedaan.quote:Gray weet jij hoe voetnoten in elkaar steken? Voetnoten die verwijzen naar bronmateriaal in een boek. Ik lees nu dus The Biggest Secret, verdomde interessant trouwens, de geschiedenis van Hitler zijn connecties met occultisme en de achtergrond van zijn filosofie. Maar er staat dan 7 in het klein achter een tekst. In de bronvermelding staat bij 7 dan Ibid. Wat betekend dat? Ibid verschijnt heel vaak in de bronvermelding..
edit- ah ik ben er al achter. Precies wat ik vermoedde.
Ibid. (Latin, short for ibidem, meaning the same place) is the term used to provide an endnote or footnote citation or reference for a source that was cited in the preceding endnote or footnote. It is similar in meaning to idem (meaning something that has been mentioned previously; the same), abbreviated Id., which is commonly used in legal citation.[1] To find the ibid. source, one must look at the reference preceding it.
Nevermind dus.
Oehhh, spannend! Over wie zou hij het hebben gehad?quote:Aldus weet jij iets over het boek Hitler Speaks (London,1939) door Hermann Raussching?
Volgens Icke staat het volgende daarin:
"Hitler once said to him(Raussching):
'What will the social order of the future be like? Comrade, I will tell you. There will be a class of overlords, after them the rank and file of the party members in hierarchical order, and then the great mass of anonymous followers, servants and workers in perpetuity, and beneath them again all the conquered foreign races, the modern slaves. And over and above all these will reign a new and exalted nobility of whom I cannot speak... but of all these plans the militant members will know nothing. The new man is living amongst us now! He is here. Isn't that enough for you? I will tell you a secret. I have seen the new man. He is intrepid and cruel. I was afraid of him.'"
Leuk, al is Fringe ook leuk!quote:Lijkt verdorie net de X-Files.
Het was ook heel erg leuk om als AgentMoloch te posten.. staatsslaaf 1e klas.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:00 schreef dadgad het volgende:
[..]
Zeker. Erg jammer. Sowieso je beste creatie imo.
Tja, het hoort er een beetje bij.quote:Fok-fascisten uit de linkervleugel zitten hier achter.
Laatste seizoen begint nu juist lekker samen te komen, nadat ze verschillende verhaallijnen hebben uitgestald.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:10 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik vind Fringe het laatste seizoen niet zo leuk meer.. The X-files ben ik net aan begonnen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.X-files ook helemaal gezien, heerlijk!
quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:19 schreef Gray het volgende:
[..]
Laatste seizoen begint nu juist lekker samen te komen, nadat ze verschillende verhaallijnen hebben uitgestald.Hmm, misschien toch maar even verder kijken dan. En inderdaad, the x-files vind ik echt een prachtige serie, lekker grimmig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.X-files ook helemaal gezien, heerlijk!
Grimmig? Vind het juist zo lekker 90's met spannende avonturen waarbij de hoofdrolspelers nooit iets heel ernstigs overkomt. Vooral de rol van Mulder is aan het begin niet uit te staan; bettweterige FBI-child-prodigy-agent. En dan Scully: ATuin-hek met tieten!quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:22 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Hmm, misschien toch maar even verder kijken dan. En inderdaad, the x-files vind ik echt een prachtige serie, lekker grimmig.
Zeker grimmig, alleen die intro al. Tevens is scully gewoon keihard aangepakt door aliens hoor, no fucking around. Ze is gewoon verkracht, dat is niet niks.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:27 schreef Gray het volgende:
[..]
Grimmig? Vind het juist zo lekker 90's met spannende avonturen waarbij de hoofdrolspelers nooit iets heel ernstigs overkomt. Vooral de rol van Mulder is aan het begin niet uit te staan; bettweterige FBI-child-prodigy-agent. En dan Scully: ATuin-hek met tieten!
Scully is inderdaad behoorlijkquote:Op donderdag 2 februari 2012 12:34 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Zeker grimmig, alleen die intro al. Tevens is scully gewoon keihard aangepakt door aliens hoor, no fucking around. Ze is gewoon verkracht, dat is niet niks.
Mulder is een baas, niet haten. Scully heeft een lekker bekkie en een zwoele blik, ik zou haar zo hard geven. Echt weken lang. Dat is mijn mening.
Het is zeker een lekker ding, wat een van de redenen is dat ze is gecast. Wel kreeg ze vet onderbetaald vergeleken met die Mulder-acteur, wat je op een gegeven moment terug kan zien in de serie, aangezien daardoor vette spanning ontstond tussen die twee.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:34 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Zeker grimmig, alleen die intro al. Tevens is scully gewoon keihard aangepakt door aliens hoor, no fucking around. Ze is gewoon verkracht, dat is niet niks.
Mulder is een baas, niet haten. Scully heeft een lekker bekkie en een zwoele blik, ik zou haar zo hard geven. Echt weken lang. Dat is mijn mening.
Wat een lekker outfitje ook.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:40 schreef dadgad het volgende:
[..]
Scully is inderdaad behoorlijkKijk maar: http://www.zimbio.com/Gil(...)ng+See+Through+Dress
Dat valt mij ook op inderdaad.quote:Maar ze irriteert me mateloos in de series. Zo koppig. En ze blijft te lang in dat karakter steken. ik bedoel een tijdje hebben ze echt zoveel paranormale shit meegemaakt dat haar houding echt lachwekkend wordt.
De mannelijke cast van Friends kreeg volgens mij ook meer betaald dan de vrouwen.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:41 schreef Gray het volgende:
[..]
Het is zeker een lekker ding, wat een van de redenen is dat ze is gecast. Wel kreeg ze vet onderbetaald vergeleken met die Mulder-acteur, wat je op een gegeven moment terug kan zien in de serie, aangezien daardoor vette spanning ontstond tussen die twee.
Is ook wel krom natuurlijk, een feministisch ingesteld personage dat dik onderbetaald krijgt in vergelijking met haar mannelijke alterego in de serie.
[ afbeelding ]
bron
50 kan ook lekker zijn.quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:51 schreef Hoppahoppa het volgende:
Alleen zonde dat ze zo'n ongelooflijk lelijke tieten heeft en inmiddels 50 jaar is (of er in ieder geval zo uitziet).
Ik had eigenlijk verwacht dat je in de verdediging zou springen om mijn OP.quote:Op donderdag 2 februari 2012 13:51 schreef Hoppahoppa het volgende:
Alleen zonde dat ze zo'n ongelooflijk lelijke tieten heeft en inmiddels 50 jaar is (of er in ieder geval zo uitziet).
Waarom? Er staat in jouw op:quote:Op donderdag 2 februari 2012 14:25 schreef dadgad het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk verwacht dat je in de verdediging zou springen om mijn OP.
Blijkbaar niet.
Je scheert ze dus echt? Weirdo. Dat jeukt als de hel. Doe ik nooit meer.quote:Op donderdag 2 februari 2012 14:34 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Waarom? Er staat in jouw op:
- dat ik gebanned was omdat ik blote tieten had gepost: Klopt.
- dat ik mijn ballen scheer: Klopt.
Geen enkele reden om in de verdediging te gaan dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |