de Kalas serie!quote:Op vrijdag 27 januari 2012 19:47 schreef Claudia_x het volgende:
Absolute eis is wel dat een eventuele nieuwe stoel ontzettend lekker zit. Daarom ben ik ook zo blij met onze bank. Die vind ik niet alleen mooi maar hij zit zó lekker.
Ikealijstje:
- kleed voor Ivan
- badmat
- kinderbordjes (alles valt kapot op onze vloer)
- kussens voor op de bank
Ja, heel graag!quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:24 schreef Stiemie het volgende:
Ik heb de behangstalen trouwens gevonden! Van alle behangetjes uit die vintage-serie. Dus laat maar weten of je nog interesse hebt
Even overleggen of we morgen naar de Ikea gaan. We gaan zo een plan van aanpak maken.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:31 schreef loeszie het volgende:
Oh kun je misschien 3 van deze voor ons meenemen Claudia?![]()
Onze spiegelkast gaat weg (die is kapot gegaan tijdens de verhuizing)
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/60074007/
Hebben we! Maar die zijn te klein voor het avondeten. Of hebben ze ook een groter formaat?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:18 schreef DJMO het volgende:
[..]
de Kalas serie!
[ afbeelding ]
1 euro per zes stuks. vrijwel onverwoestbaar en ideaal, ook te gebruiken bij 't picknicken (in dezelfde serie ook bestek en bekers verkrijgbaar)
Jan is niet zo'n grote eter, maar als hij meer wil, schep ik gewoon een tweede of derde keer opquote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hebben we! Maar die zijn te klein voor het avondeten. Of hebben ze ook een groter formaat?
Nee, heb ik niet gezien! Ik was nogal laat thuis vandaag, maar ik kijk morgen even.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:45 schreef loeszie het volgende:
Kijk maar hoor..we moeten na de vakantie toch ook zelf snel naar de ikea. Heb je nog gezien dat de stratenmaker de tuin nu eindelijk goed heeft gemaakt? Zijn baas was langs gekomen om te kijken en die zei ook dat hij er niets van had gebakken.
Hema heeft ook leuke kinderbordjesquote:Op vrijdag 27 januari 2012 20:39 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Hebben we! Maar die zijn te klein voor het avondeten. Of hebben ze ook een groter formaat?
Danku.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 18:24 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik ben vooral fan van dit blog. En dan een beetje doorklikken.
En dan is er nog de Pinterest-pagina van Stiemie.
Die hadden we en gaan dus allemaal kapot op onze vloer.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hema heeft ook leuke kinderbordjes
op mijn vrijwilligerswerk hebben ze van die bordjes van de hema, maar ik vind ze erg snel slijten.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:17 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hema heeft ook leuke kinderbordjes
Zoiets staat bij loeszie en dat vind ik prachtig. Lief is degene die een hekel aan hout heeft. Ik probeer er juist zo nu en dan wat in te krijgen, want hout geeft zoveel warmte.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:17 schreef oeke het volgende:
Zoiets, maar dan origineel, zou ik wel mooi vinden voor jullie huis Claudia, al ben je niet zo van het hout.
Die rol is inmiddels ook verkocht.quote:Nog een idee voor de nis, ik zat nog eens op die blog te kijken, en het viel me op dat het vooral witte ruimtes zijn met kleine samengebalde explosies van kleur.
Ik denk dat het misschien weleens het effect zou kunnen hebben dat je zoekt, door alleen de zijwand van de nis te behangen met het gele behang. Dus waar het kindertafeltje staat.
Dan komt het geel niet in gedrang met het rood van de stoel en blijft het op zichzelf staan.
Bovendien past het dan mooi bij het kinderhoekje.
En dan heb je wrs maar 1 rol nodig!
Ohhhh is die van ikea?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:17 schreef oeke het volgende:
Die blauwe kleuren vind ik zo bij je passen, Stiemie!
Het zou me niks verbazen als een aantal daarvan ook op het kleurenkaartje van dat kleurconsult staan.
En die stoel is prachtig! Ik heb zelf een groot zwak voor meubels in die stijl.
Vandaar dat ik dit meubel bij Ikea ook mooi vond, toen we er laatst waren.
[ afbeelding ]
Maar niet mooi genoeg en te duur.
Zoiets, maar dan origineel, zou ik wel mooi vinden voor jullie huis Claudia, al ben je niet zo van het hout.
Ik pm je even! Leuk dat anderen enthousiast zijn over mijn pinterestquote:Op vrijdag 27 januari 2012 21:23 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Danku.
Stiemie, hoe kan ik jouw Pinterest-pagina bekijken?
Ik vind de kleur hout net niet. En de pootjes vind ik niet mooi.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 22:12 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Ohhhh is die van ikea?![]()
![]()
Echt helemaal mijn smaak!
Ik vind de Stockholm serie idd ook erg fraai, de bank is ook mooi en zit lekker... verder is het voor mij allemaal net een beetje teveel dat wat m'n ouders in huis hadden toen ik klein was, dus ik vind het wel mooi maar ik ben te opstandig om m'n huis zo in te richten als mijn ouders ooit haddenquote:Op vrijdag 27 januari 2012 22:12 schreef Stiemie het volgende:
[..]
Ohhhh is die van ikea?![]()
![]()
Echt helemaal mijn smaak!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je wilt niet weten hoeveel ik van ons oude interieur zo over zou nemen.quote:Op vrijdag 27 januari 2012 22:51 schreef Leandra het volgende:
Kijk dat behangetje dan op je foto's Claudia.... was dat in het vorige topic ook niet langsgekomen?
Dat rietbladeren-achtige?
Ik heb een levendige herinnering aan de planten. Mijn moeder was dol op planten en ons huis stond er vol mee. Elke maandag zetten we ze buiten en gaven we ze een douche terwijl we ze liefdevol toespraken.quote:
Heel goed! Ik ontdek door hen leuke dingen aan ons nieuwe huis. Ze staan bijvoorbeeld graag bij de schuifpui naar buiten te kijken. Ik heb even overwogen om de bank ervoor te zetten, maar dat ga ik nu niet doen. Het is een fijne plek voor ze. Ook heb ik ontdekt dat een groot nadeel van onze lage tv-meubel is dat ze bij de afstandsbedieningen kunnen.quote:Wat ik me nog afvroeg, je kinders en het nieuwe huis. Hoe gaat het met hun ontdekkingsreis?
Ja maar die poten, hè?quote:Op vrijdag 27 januari 2012 22:52 schreef Stiemie het volgende:
Hahaha ja maar voor de foto's hebben we geen nieuwe meubels gekocht hoor![]()
Dit kastje hebben ze ook bij cocomat. Wel eerst de staatsloterij winnen (1400 euro)
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |