Neen. Lijkt me niets smeriger dan een gangbangquote:Op dinsdag 24 januari 2012 10:39 schreef wolfrolf het volgende:
Lekker gangbang ftw! Minthy, Roel en ik voorop
Iddquote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:29 schreef minthy het volgende:
Mogguh
[..]
Neen. Lijkt me niets smeriger dan een gangbang
Mogguhquote:
Nee, ook dat niet. Gewoon met z'n 2en, ik ben wat dat betreft lekker egoïstischquote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:36 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Idd
Gewoon een ouderwetse trio met 2 vrouwen
Alleen 1 vrouw Minthyquote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:41 schreef minthy het volgende:
[..]
Mogguh
[..]
Nee, ook dat niet. Gewoon met z'n 2en, ik ben wat dat betreft lekker egoïstisch
Een vuilnisbelt dan?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:29 schreef minthy het volgende:
Mogguh
[..]
Neen. Lijkt me niets smeriger dan een gangbang
Daarvoor heb je mondkapjes en wasknijpers voor op je neus, das tijdens een gangbang ietwat raar om te doen (denk ik)quote:
Is pijnlijk hoor met pijpen/beffen... zo'n knijper die er de hele tijd tegen aan stootquote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:54 schreef minthy het volgende:
[..]
Daarvoor heb je mondkapjes en wasknijpers voor op je neus, das tijdens een gangbang ietwat raar om te doen (denk ik)
Was het maar waarquote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:59 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Is pijnlijk hoor met pijpen/beffen... zo'n knijper die er de hele tijd tegen aan stoot
Het lijkt wle vrijdag
Auwquote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:59 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Is pijnlijk hoor met pijpen/beffen... zo'n knijper die er de hele tijd tegen aan stoot
Het lijkt wle vrijdag
Morgen is het al woensdag, schiet al mooi op!quote:
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 11:59 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Is pijnlijk hoor met pijpen/beffen... zo'n knijper die er de hele tijd tegen aan stoot
Het lijkt wle vrijdag
Als tandarts komt die auto van hierboven wat sneller dichterbijquote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
[ afbeelding ]
Ik ga me maar es laten omscholen tot tandarts, denk ik...
Doen, al ben ik er nog steeds van overtuigd dat er ergens een code bij tussen staat waaruit blijkt dat je een fors aandelenpakket erbij krijgt...quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
[ afbeelding ]
Ik ga me maar es laten omscholen tot tandarts, denk ik...
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:12 schreef borisz het volgende:
[..]
Als tandarts komt die auto van hierboven wat sneller dichterbij.
Ik ga dat vanavond maar es goed bekijken....quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:14 schreef minthy het volgende:
[..]
Doen, al ben ik er nog steeds van overtuigd dat er ergens een code bij tussen staat waaruit blijkt dat je een fors aandelenpakket erbij krijgt...
Lijkt me verstandig! En misschien is meer dan de helft van het overzicht wel optioneelquote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:14 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Ik ga dat vanavond maar es goed bekijken....
Wie mag dat zijn? Coldplay??quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:17 schreef SilentChaos het volgende:
Lunchbox 2, duidelijk
WIEHOEWIEHOWIEHO
Hhahaha nee Spinvisquote:
Meh, ik heb eens goed naar de tekst geluisterd, kan er niks meequote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:21 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Hhahaha nee SpinvisIk weet dat jij hem leuk vindt, maar ik heb er weinig mee
Lunchbox 2 is trouwens 50 cent en the cardigans
nooit op de tekst geletquote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:24 schreef minthy het volgende:
[..]
Meh, ik heb eens goed naar de tekst geluisterd, kan er niks mee![]()
Muziek vind ik wel goed, maar alleen bij zijn laatste nummer
Precies hoe ik erover denk... Ik heb wel eens geprobeerd een tekst van Blof te begrijpen, lukt nietquote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:27 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
nooit op de tekst gelet
Trouwens ook de reden waarom ik weinig heb met Blof... Die teksten
Ik hou van teksten waarover je na moet denken, maar die van blof slaan kant nog wal...
Da's leuk, maar een AM moet je niet alleen zien, je moet 'em vooral horen! De 1e keer da'k die Rapide tegenkwam was bij een rotonde. Bij het wegrijden gaf ie een dot gas... Porno.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 10:35 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Bij ons aan 't einde van straat ligt een AM-dealer.... Dat vind ik helemáál wat. Binnenkort es binnenwandelen. Als fan.
Ik vind ze voornamelijk vaag, de muziek op zichzelf trek ik dan wel weerquote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:35 schreef CindieY het volgende:
Zo moeilijk te interpreteren zijn die teksten van Blof toch niet? Ik heb vooral niks met de muziek zelf waardoor ik het niet luister.
Heerlijke plaatquote:
Ik zing alles meequote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:10 schreef SilentChaos het volgende:
Oh god, hoe kut ik Train ook vind met hun Hey Snol sister, lunchbox 1 heeft Metro Station met Shake it
Duidelijk dan maar lunchbox 2
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://roemerlookingatthings.tumblr.com/![]()
![]()
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://roemerlookingatthings.tumblr.com/![]()
![]()
Nou, aardig! Ik sta misschien wel vooraan met mijn vlaggetjequote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:18 schreef SilentChaos het volgende:
[..]![]()
Hoeveel ik ook hou van mijn stadje, van mij mag er 6 september een bommetje op dat malieveld vallen
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://roemerlookingatthings.tumblr.com/![]()
![]()
Laarzenquote:
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:16 schreef Roel_Jewel het volgende:
http://roemerlookingatthings.tumblr.com/![]()
![]()
Never change a winning team denk ik dan maarquote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:56 schreef CindieY het volgende:
Dus dit is de nieuwe single van Bruce? Klinkt weinig nieuw, als ik eerlijk moet zijn.
Eens. Ik zeg trouwens ook niets over hoe goed 't nummer is. Aan de andere kant: stilstand is achteruitgang.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:57 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Never change a winning team denk ik dan maar
Een artiest met zijn status hoeft niet meer nieuw te klinken, daar hebben we jongere generaties voor.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:56 schreef CindieY het volgende:
Dus dit is de nieuwe single van Bruce? Klinkt weinig nieuw, als ik eerlijk moet zijn.
quote:Panama is al tien jaar een fenomeen in Amsterdam. Deejays als Tiësto en Armin van Buuren kwam er maar al te graag een plaatje draaien, en ook internationale artiesten zoals Alicia Keys en Timbaland kwamen wel eens langs voor een drankje. Maar de laatste paar jaar ging de club gebukt onder zware juridische lasten. 'Doordat twee of drie mensen vanaf dag 1 tegen Panama hebben lopen procederen wegens geluidsoverlast heeft de club alleen al 2,5 ton moeten inleveren', aldus Michael van de Kuit (Quote 500 nr. 373, ¤79 miljoen) tegen Quote. Het pand aan de Oostelijke Handelskade bevindt zich in de portefeuille van zijn Nedstede.
Uiteindelijk kon Panama de druk niet meer aan waardoor de tent nu failliet is verklaard. 'De sleutels zijn ingeleverd. Het is afgelopen. Vreselijk.' Voor Van de Kuit doet het financieel niet zo heel veel pijn, maar emotioneel gezien levert het wel wat schade op. Hij vindt dat vooral de gemeente van Amsterdam veel te verwijten valt. 'Het is echt kwalijk dat het zo ver heeft moeten komen. De gemeente houdt Paradiso en Melkweg al jaren boven water met subsidies, terwijl Panama niks krijgt. En doordat er zo veel fouten zijn gemaakt in dat bestemmingsplan heeft de club heel veel geld verloren. Dan stond de dansvloer opeens onder water doordat ze in het gebied rondom het pand aan het graven zijn voor de aanleg van nieuwe gebouwen.'
Bij Panama nemen ze de telefoon niet meer op, maar in een persbericht laat men weten dat er met de gemeente wel nog gekeken wordt of er een doorstart van - volgens Van de Kuit - 'het tweede poppodium van Amsterdam' mogelijk is.
Ik ken ze verder helemaal niet, alleen deze en nog iets met "selling my soul to the devil" oid. Binnenkort eens wat meer van opzoeken, klinkt leukquote:
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:47 schreef minthy het volgende:
En geslaagd!![]()
En Sersjee, ik hoorde ons nummertje nog
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tip: de albums Let's Go en ...And Out Come The Wolves.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:01 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik ken ze verder helemaal niet, alleen deze en nog iets met "selling my soul to the devil" oid. Binnenkort eens wat meer van opzoeken, klinkt leukOp maandag 11 oktober 2010 @ 19:31 zei Hans: Sersjee heeft gelijk. Punt.
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:05 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Iets met een zwartharig wijf met een veel te hoge, domme hoed op en een totaal niet functionele pilotenbril daarop. Mijn vulkoek kwam weer naar bovenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Tip: de albums Let's Go en ...And Out Come The Wolves.
En thanks voor de tip, ik zal em eens opzoeken
Tante minthy!! O+
Achtbaan1 is voor mij te intens
Hoeden, laarzenquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:07 schreef minthy het volgende:
[..]
Iets met een zwartharig wijf met een veel te hoge, domme hoed op en een totaal niet functionele pilotenbril daarop. Mijn vulkoek kwam weer naar boven
En thanks voor de tip, ik zal em eens opzoeken![]()
Ik probeerde de clip van 4 non blondes te beschrijvenquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:18 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Hoeden, laarzen
Ben je geslaagd?
Als't maar mooi is tochquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:22 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik probeerde de clip van 4 non blondes te beschrijven![]()
En ja, ik heb toffe laarzen gevonden! Ik heb maling aan merkkleding, maar â¬30 voor een paar Mexx-laarzen kon ik niet laten![]()
Sersjee kan zich die clip vast goed voor de geest halenquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:22 schreef minthy het volgende:
[..]
Ik probeerde de clip van 4 non blondes te beschrijven![]()
En ja, ik heb toffe laarzen gevonden! Ik heb maling aan merkkleding, maar â¬30 voor een paar Mexx-laarzen kon ik niet laten![]()
Hartstikke mooi! Mooi lang, goed passend en geen hak. Ook niet nodig met mijn lengte, anders krijg ik hoogtevreesquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:24 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Als't maar mooi is toch
Vrouwen met laarzen
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:28 schreef minthy het volgende:
[..]
Hartstikke mooi! Mooi lang, goed passend en geen hak. Ook niet nodig met mijn lengte, anders krijg ik hoogtevrees
Eens met het hartstikke geil-gedeelte, maar ik tik de 1.80 al aan met platte schoenen, dan word ik helemaal zo'n reusquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:28 schreef SilentChaos het volgende:
[..]
Hakken zijn wel geil, ik bedoel natuurlijk sexy
Roel: Jij was toch fan van de 4 niet blondjes?
Vast! Ik gok dat als hij al eens een nachtmerrie heeft, het nummer op de achtergrond draaitquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:26 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Sersjee kan zich die clip vast goed voor de geest halen![]()
.
Tofquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:33 schreef SilentChaos het volgende:
Bijna naar huis
Vanavond maar ff sporten...
Ah, die.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:07 schreef minthy het volgende:
[..]
Iets met een zwartharig wijf met een veel te hoge, domme hoed op en een totaal niet functionele pilotenbril daarop. Mijn vulkoek kwam weer naar boven
En thanks voor de tip, ik zal em eens opzoeken![]()
Ja, die ja!quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:37 schreef Sersjee het volgende:
[..]
Ah, die.![]()
Moet je zeker doen, ze staan al járen in de kast en draaien nog regelmatig hun rondjes hier in huis. Heerlijke albums!
Ik weet nergens van hoor, maar dit vind ik oprecht geen slecht nummerquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:57 schreef CindieY het volgende:
Ohja, onze afspraak van vannacht: Coldplay
Oh, iedereen mag ook vinden wat ie wil trouwens, daar niet vanquote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:59 schreef alors het volgende:
[..]
Ik weet nergens van hoor, maar dit vind ik oprecht geen slecht nummer
Coldplayquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:02 schreef CindieY het volgende:
[..]
Oh, iedereen mag ook vinden wat ie wil trouwens, daar niet vanVannacht kwam gekscherend ter sprake dat je overdag nauwelijks kunt uiten dat je Coldplay best ok vindt, dus vandaar. Er staan op dat album trouwens meer mooie nummers en die hebben ze dan net niet op single uitgebracht.
Ik bler alles mee, zelfs Video Games van Lana en Bouncer en en en en alles waarvan ik alles te kennen heb gegeven dat ik er geen bal aan vindquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:09 schreef 3rdRock het volgende:
Coldplay....Parachutes vond ik mooi, maar door het kapot draaien van Clocks ben ik geen groot liefhebber mee. hoewel de nummers wel meezing als ik ze hoor...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |