EV kaarten zijn gewoon te koopquote:Op zondag 22 januari 2012 22:01 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Vraag me af of het vrije verkoop is, maar niet geschoten altijd mis.
Bij Sparta gaat het de laatste tijd steeds beter met EV, lekker gratis met de trein met je OV studentenkaartquote:Op zondag 22 januari 2012 23:32 schreef Blinker het volgende:
Eigen vervoer.. Daar kunnen wij alleen maar van dromen....
Dat wordt vooral bepaald door de lokale driehoek van de ontvangende club.quote:Op maandag 23 januari 2012 09:15 schreef Xurk het volgende:
Wat zijn eigenlijk de voorwaarden voor een club om de supporters met eigen vervoer naar uitwedstrijden te laten gaan?
Dankjewel, GAE viel tegen de eerste helft! Tweede helft waren ze toch wel een deel van de wedstrijd wat beter dan Spartaquote:Op maandag 30 januari 2012 21:55 schreef Blinker het volgende:
Goffedommuh, dat was niet best!
@Snuf, het is je gegund.
Nou ja de gele kaarten voor Slijngard en Nieuwendaal sloegen echt nergens op, Nieuwendaal raakte alleen de bal. En die Schuurman had in de eerste helft gewoon eraf gemoeten, elleboog in het gezicht van Bokia terwijl de bal al weg was. Geeft ie alleen geel..quote:Op dinsdag 31 januari 2012 07:37 schreef Humberto-T het volgende:
Snuf, was die scheids zo verschrikkelijk slecht? Met de gekleurde bril op vond ik hem behoorlijk tegen ons fluiten en behoorlijk inconsequent.
GAE de eerste helft bedroevend slecht helaas, over de hele wedstrijd zou een puntje wel verdiend zijn.
quote:Op woensdag 1 februari 2012 19:57 schreef Humberto-T het volgende:
Gelukkig komt er komende wedstrijd een tegenstander die je met gemak over knie moet kunnen leggen...
Betwijfel of het op TV is, Olle thuis werd ook niet uitgezonden op TV Oost, werd te duur ofzo..quote:Op woensdag 8 februari 2012 14:18 schreef Humberto-T het volgende:
150 kaartjes verkocht, tja wat wil je met zo'n dramaseizoen tot dusverre. Ik ga het ergens op tv volgen in de hoop dat er tegen alle verwachtingen in nog wat in zit.
Meh, het is meer dat ik een retourtje vanaf de Randstad naar Deventer ook nog moet betalen.quote:
Drie punten zijn in ieder geval een must. Heb me vandaag opgegeven, dus dat wordt weer de lokale specialiteit daar proeven: de befaamde gehaktballen. Lekkah!!!quote:Op maandag 13 februari 2012 13:41 schreef daftme het volgende:
Lekker puntje wel. Je had hem zelfs nog kunnen winnen, maar dat zit natuurlijk niet in de samenvatting...
En AGOVV-GAE een derby noemen gaat wat ver. Half die tribunes zitten vol met Go Ahead supporters.
Ik blijf er op hameren dat het niet aan Joop ligt. Joop is een prima trainer met een goede motivatietechniek, echter kun je niet eeuwig blijven doormotiveren op personen die het wel prima vinden zo.quote:Op maandag 20 februari 2012 10:43 schreef Humberto-T het volgende:
Hoe lang zal Gall nog voor deze groep staan? De club zal wel geen voortijdig afscheid willen betalen dus einde seizoen uit elkaar verwacht ik.
Welkom!quote:Op maandag 20 februari 2012 17:04 schreef mohandask het volgende:
Gall is een prima trainer, dat heeft hij al lang bewezen.
Als de samenwerking met iconen Boerebach en Bosvelt echt niet werkt (werd ergens gesuggereerd), dan zou dat een reden kunnen zijn om uit elkaar te gaan.
Maandagavond 5 maart maar eens zien of ze het Eindhoven lastig kunnen maken in de Adelaarshorst.
Ik mag toch hopen van wel!
Tja, aan techniek ligt het volgens mij niet.quote:Op maandag 20 februari 2012 18:06 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Ik blijf er op hameren dat het niet aan Joop ligt. Joop is een prima trainer met een goede motivatietechniek, echter kun je niet eeuwig blijven doormotiveren op personen die het wel prima vinden zo.
Stel dat ze Andries terug gaan halen (want werkloos) om weer de trainerspositie te vervullen, zou ik dat geen vooruitgang durven te noemen.
Jup.quote:Op maandag 20 februari 2012 18:40 schreef daftme het volgende:
Gall is denk ik ook wel een goede trainer. Met de assistenten is denk ik ook weinig mis en ze kunnen professioneel genoeg zijn om tot een gulden middenweg te komen, mits het ook daadwerkelijk botst.
Wat ik meer op vind vallen is het gebrek aan inzet en passie van de spelers. Oke, het zijn geldvoetballers, maar ze moeten dat roodgeel godverdomme wel met trots dragen.
Komend seizoen 8 spelers minder.quote:Op maandag 20 februari 2012 18:40 schreef daftme het volgende:
Wat ik meer op vind vallen is het gebrek aan inzet en passie van de spelers. Oke, het zijn geldvoetballers, maar ze moeten dat roodgeel godverdomme wel met trots dragen.
Eigenlijk ook alle spelers waarvan ik het had verwacht dat ze volgend jaar er niet bij zouden zijn, mis alleen Bus maar die mag van mij wel een Giggsje doen.quote:Op woensdag 22 februari 2012 21:24 schreef Humberto-T het volgende:
[..]
Komend seizoen 8 spelers minder.
Kan ik eindelijk weer eens tegen het hekje aanleunenquote:Op vrijdag 24 februari 2012 17:22 schreef daftme het volgende:
Een deel van de B-Side blijft de gehele eerste helft op het supportersplein uit protest. Er is een spandoek gemaakt met de tekst; Financieel gezond, sportief aan de grond. RIP Ambitie.
Gaat fantastisch...
Het liep ook allemaal door naar vak 8, daar zitten nou eenmaal niet de figuren met het hoogste IQ van het stadion.quote:Op vrijdag 24 februari 2012 23:00 schreef Humberto-T het volgende:
Lekker. Een paar ballen vielen nog ongelukkig zelfs.
Tweede helft wat trieste sukkels die met bier gooien en lopen te schelden omdat de rest niet met de 'staking' mee deed.
Vak 8quote:Op vrijdag 24 februari 2012 23:37 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Het liep ook allemaal door naar vak 8, daar zitten nou eenmaal niet de figuren met het hoogste IQ van het stadion.
Actie voeren ok, maar respecteer degenen die het niet doen.
Je bedoelt ws het aantal gescoorde doelpunten. Doelsaldo valt wel mee omdat er ook veel doelpunten geïncasseerd zijn. Stand nu 45 voor, 40 tegen en doelsaldo dus +5.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 17:23 schreef Xurk het volgende:
Gelukkig scheelt het inderdaad nog altijd slechts vier punten tussen plek 5 en 12, waarbij alleen Cambuur en Willem II een beter doelsaldo hebben. Helaas zitten er wel een heleboel ploegen tussen die een wedstrijd tegoed hebben. Maar nu eerst ook van Veendam winnen ja, dat zal een goede stap zijn. Hopelijk is er ook genoeg motivatie na een 7-2 overwinning als na een 3-1 verlies tegen de nummer laatst
Nooit eerder opgevallen. Dan valt het nog (relatief) mee.quote:Op zaterdag 25 februari 2012 17:26 schreef daftme het volgende:
Wij hebben er ook nog één te goed terwijl we op teletekst al 23 keer hebben gevoetbald.
Ik bedoel eigenlijk gewoon het doelsaldoquote:Op zaterdag 25 februari 2012 18:38 schreef Sassie het volgende:
Je bedoelt ws het aantal gescoorde doelpunten. Doelsaldo valt wel mee omdat er ook veel doelpunten geïncasseerd zijn. Stand nu 45 voor, 40 tegen en doelsaldo dus +5.
Zie ook: http://www.jupilerleague.nl/stand-uitgebreid.php
Hmm, het is wel gek. Dus eigenlijk staat het heel de tijd fout op Teletekst en zijn er nog maar 22 wedstrijden gespeeld? Ik weet dat er nog een inhaalwedstrijd tegen Eindhoven volgt dus het zou op zich best kunnen kloppen. Maar het zou toch vreemd zijn dat het heel de tijd onjuist weergegeven wordt?quote:Op zaterdag 25 februari 2012 23:28 schreef Blinker het volgende:
Nooit eerder opgevallen. Dan valt het nog (relatief) mee.
Als je de komende twee wedstrijden minimaal 4 punten haalt, dan staan we er een stuk beter voor.
Ik ben alle wedstrijden even gaan tellen en kom toch echt uit op 23 wedstrijden..quote:Op maandag 27 februari 2012 10:47 schreef Xurk het volgende:
[..]
Ik bedoel eigenlijk gewoon het doelsaldoMaar ik bedoelde niet dat die zo geweldig is, meer dat van alle ploegen die binnen de vier punten zitten, er maar twee een betere doelsaldo hebben (Cambuur en Willem II).
[..]
Hmm, het is wel gek. Dus eigenlijk staat het heel de tijd fout op Teletekst en zijn er nog maar 22 wedstrijden gespeeld? Ik weet dat er nog een inhaalwedstrijd tegen Eindhoven volgt dus het zou op zich best kunnen kloppen. Maar het zou toch vreemd zijn dat het heel de tijd onjuist weergegeven wordt?
JA!quote:Op vrijdag 2 maart 2012 18:52 schreef Blinker het volgende:
Gaan we nou eeeeeeeeeindelijk twee wedstrijden achter elkaar winnen!? (liever meer)
Hoorde het op de radio ja. Ben zelf ook geen fan van dat soort acties, maar hij heeft het er wel een beetje naar gemaakt.quote:Op zaterdag 3 maart 2012 01:11 schreef daftme het volgende:
Sfeer zat er lekker in. Toch nog 200 man puur hosanna. Enige smetje was het uitfluiten van de invallende Fachtali. Is na de wedstrijd gelijk gaan douchen.
Na AGOVV was hij al geïrriteerd inderdaad,quote:Op zaterdag 3 maart 2012 02:10 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Hoorde het op de radio ja. Ben zelf ook geen fan van dat soort acties, maar hij heeft het er wel een beetje naar gemaakt.
Geinig is te weinigquote:Op zaterdag 3 maart 2012 02:29 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Twentefan hier die GAE altijd wel geinig heeft gevonden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |