SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat spuisels over de relletjes met cruijff en coSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.★★★
Ebecilioquote:
onzin, ajax speelt al weken met een b elftal, geen boerrigter, boilessen, sigthorsson, tijd geen de jong gehad, nu geen vd wiel etc.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:14 schreef kreekie het volgende:
boer neem onslag a.u.b. e bakt er niks van als trainer
Daar zijn ze weer!!!!quote:Op zondag 22 januari 2012 15:14 schreef kreekie het volgende:
boer neem onslag a.u.b. je bakt er niks van als trainer
De Boer gaat vertellen dat het goed komt !!!quote:Op zondag 22 januari 2012 15:14 schreef kreekie het volgende:
boer neem onslag a.u.b. je bakt er niks van als trainer
niks mee te makenquote:Op zondag 22 januari 2012 15:15 schreef Tyron het volgende:
[..]
onzin, ajax speelt al weken met een b elftal, geen boerrigter, boilessen, sigthorsson, tijd geen de jong gehad, nu geen vd wiel etc.
Een topclub hoort zo iets op te kunnen vangen. Maar de helft van de spelers zullen niet eens bij VVV opvallen.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:15 schreef Tyron het volgende:
[..]
onzin, ajax speelt al weken met een b elftal, geen boerrigter, boilessen, sigthorsson, tijd geen de jong gehad, nu geen vd wiel etc.
Idd , begrijpt er niks van.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:14 schreef kreekie het volgende:
boer neem onslag a.u.b. je bakt er niks van als trainer
Is het B garnituur van PSV dan wel zo goed bijvoorbeeld? Of van AZ? Als bij PSV de spits weg valt, dan verliezen ze gelijk veel punten, kijk maar naar vorig jaar.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:16 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Een topclub hoort zo iets op te kunnen vangen. Maar de helft van de spelers zullen niet eens bij VVV opvallen.
Klopt, met het elftal dat nu op het veld staat word je simpelweg geen kampioen. Wel kan je je afvragen in hoeverre De Boer verantwoordelijk is voor al die blessures die we momenteel hebben. En het niet halen van een extra verdediger in de winterstop. Hij had zelf toch al een keer aangegeven dat Anita nooit meer op de linksback positie mocht spelen? Volgens mij staat hij daar gewoon weer iedere wedstrijd. Anita is op zich geen slechte speler, maar het is absoluut geen goede verdediger.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:15 schreef Tyron het volgende:
[..]
onzin, ajax speelt al weken met een b elftal, geen boerrigter, boilessen, sigthorsson, tijd geen de jong gehad, nu geen vd wiel etc.
Nee, de selectie is dat. Gemiddelde lengte iets van 1,60 meter en 57 kilo. En als het nou allemaal Messi's waren...quote:
De Jong, Vermeer. Dan heb je al meer dan de helft van het elftal te pakken dat gewoon kwalitatief tekort komt voor de basis.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:19 schreef Vjenne12345 het volgende:
Anita.![]()
Blind.![]()
Ebecillio![]()
Eriksen.![]()
Enoh.![]()
Kortom, kut selectie.
Eriksen kut vindenquote:Op zondag 22 januari 2012 15:19 schreef Vjenne12345 het volgende:
Anita.![]()
Blind.![]()
Ebecillio![]()
Eriksen.![]()
Enoh.![]()
Kortom, kut selectie.
dat is gelul.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:19 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Nee, de selectie is dat. Gemiddelde lengte iets van 1,60 meter en 57 kilo. En als het nou allemaal Messi's waren...
Het ligt niet aan de Boer, het ligt aan de kwaliteit arme selectie. Zelfs Guardiola of Mourinho kan hier niks mee.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:20 schreef Devz het volgende:
[..]
De Jong, Vermeer. Dan heb je al meer dan de helft van het elftal te pakken dat gewoon kwalitatief tekort komt voor de basis.
De Jong valt wel mee, net ook weer een goed passje, hij is zo beetje verantwoordelijk voor de kansen tot nu toe en tegen AZ in de beker, was hij ook de beste.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:20 schreef Devz het volgende:
[..]
De Jong, Vermeer. Dan heb je al meer dan de helft van het elftal te pakken dat gewoon kwalitatief tekort komt voor de basis.
dat is ook gelulquote:Op zondag 22 januari 2012 15:21 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het ligt niet aan de Boer, het ligt aan de kwaliteit arme selectie. Zelfs Guardiola of Mourinho kan hier niks mee.
Inzetloos.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:21 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het ligt niet aan de Boer, het ligt aan de kwaliteit arme selectie. Zelfs Guardiola of Mourinho kan hier niks mee.
De Jong vindt ik eigenlijk wel goed genoeg voor de basis, alleen niet als spits. Volgend jaar helemaal opnieuw beginnen met Cillessen in de basis. Misschien is een verkoop van sommige basis spelers ook wel goed, Wiel en Verthongen hebben er ook nog weinig zin in heb ik het idee.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:20 schreef Devz het volgende:
[..]
De Jong, Vermeer. Dan heb je al meer dan de helft van het elftal te pakken dat gewoon kwalitatief tekort komt voor de basis.
Onzin, als iedereen gewoon fit is, dan heb je een prima elftal. Laat PSV of AZ maar even 5 B spelers in het elftal zetten. ;')quote:Op zondag 22 januari 2012 15:21 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het ligt niet aan de Boer, het ligt aan de kwaliteit arme selectie. Zelfs Guardiola of Mourinho kan hier niks mee.
Mourinho heeft met rotzooi (Porto) de Uefa Cup en CL gewonnenquote:Op zondag 22 januari 2012 15:21 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het ligt niet aan de Boer, het ligt aan de kwaliteit arme selectie. Zelfs Guardiola of Mourinho kan hier niks mee.
Godsamme zeg, Eriksen is een drama in zulke wedstrijden. Elke bosaap is goed in een goed draaiend elftal. Je hebt niks aan Eriksen in zulke wedstrijden alleen als je met 2-0 voor staat in eigen huis.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:20 schreef Tyron het volgende:
[..]
Eriksen kut vinden, hij bakt er nu niks van, geef ik toe, maar als hij gewoon in een goed draaiend elftal zit zoals zijn nationale team Denenmarken, speelt hij zonder problemen een Engeland of Portugal weg.
En daarom laat die de technischere spelers op de bank. Natuurlijkquote:Op zondag 22 januari 2012 15:21 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Het ligt niet aan de Boer, het ligt aan de kwaliteit arme selectie. Zelfs Guardiola of Mourinho kan hier niks mee.
Tja, in het land der Blinden...quote:Op zondag 22 januari 2012 15:21 schreef Tyron het volgende:
[..]
De Jong valt wel mee, net ook weer een goed passje, hij is zo beetje verantwoordelijk voor de kansen tot nu toe en tegen AZ in de beker, was hij ook de beste.
Hij heeft niets beters omdat het technisch hart van ajax genoegen neemt met middelmaat.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:23 schreef Stevenzenl het volgende:
Ik ben tegen het voortijdig wegsturen van trainers, ook bij andere clubs, maar hoe haalt FdB het in zijn harses om jongens als Janssen, Vermeer, Blind, Anita en noem ze allemaal maar op onbeperkt-krediet te geven?
Nou kijk dan maar eens een herhaling van tegen Portugal en Engelandquote:Op zondag 22 januari 2012 15:23 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Godsamme zeg, Eriksen is een drama in zulke wedstrijden. Elke bosaap is goed in een goed draaiend elftal. Je hebt niks aan Eriksen in zulke wedstrijden alleen als je met 2-0 voor staat in eigen huis.
Mourinho halen dan maar?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:23 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Mourinho heeft met rotzooi (Porto) de Uefa Cup en CL gewonnen
.quote:Ajax Forums
Wegens onderhoud zijn de forums op dit moment niet beschikbaar. Excuses voor de overlast
Ik weet dat hij goed was in sommige wedstrijden. Maar het is gewoon een feit dat als de beuk erin word gegooid hij nergens meer is. Wedstrijden als Roda JC, ADO of AZ uit, ik noem maar wat is hij 9 van de 10x onzichtbaar.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:24 schreef Tyron het volgende:
[..]
Nou kijk dan maar eens een herhaling van tegen Portugal en Denenmarken.
Boilesen. Geblesseerd.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:25 schreef Stevenzenl het volgende:
Wat is er trouwens met Ozbiliz? Waarom niet Sulejmani op links, en Ozbiliz rechts?
En heeft Ajax in de jeugd écht serieus niemand beter dan Blind rondlopen?
ga maar schelden kereltjequote:Op zondag 22 januari 2012 15:25 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Houd je bek dan met je Mourinho.
Speelde Ozbiliz?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:26 schreef Ranja_Ranja het volgende:
Ozbiliz was lekker donderdag wou je zeggen
Waarom stelt Frankie hem dan op ? hij is toch z,on goede trainer?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:27 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Ga letten op Ebecilio, hij heeft potentie.
Omdat Ebecilio potentie heeft jonge!quote:Op zondag 22 januari 2012 15:28 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Waarom stelt Frankie hem dan op ? hij is toch z,on goede trainer?
Voor VVV wel ja. mss Frank ook ?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:29 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Omdat Ebecilio potentie heeft jonge!
> Louisquote:Op zondag 22 januari 2012 15:28 schreef gniffie het volgende:
->Lodeiro,Ligeon,Serrero
<-Ebecilio,Janssen,Enoh
Vertonghen<>Blind
Aub, alles of niets nu. Anders is het seizoen verneukt
Louis kwam ooit met Gabrich en Juan etc ...quote:Op zondag 22 januari 2012 15:29 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
> Louis
< Cruijff.
Ajax heeft rust nodig!
Jij zei dat hij goed genoeg is voor Ajax, en ook genoeg potentie heeft voor Ajax (Ebecilio).quote:Op zondag 22 januari 2012 15:29 schreef vincerusso het volgende:
[..]
Voor VVV wel ja. mss Frank ook ?
4de is helemaal niet slecht.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:14 schreef kreekie het volgende:
boer neem onslag a.u.b. je bakt er niks van als trainer
:"))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0quote:
ik heb je al uitgelegd dat ik Foppe niet ben met je korte-termijn geheugenquote:Op zondag 22 januari 2012 15:31 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Jij zei dat hij goed genoeg is voor Ajax, en ook genoeg potentie heeft voor Ajax (Ebecilio).
En van Frank zeg je dat het een van de betere trainers in jaaaaren is.
Raar hoor, dat je hier zo reageert, en op Ajax netwerk zo positief.
Ja dat ging ook zo goed toenquote:Op zondag 22 januari 2012 15:32 schreef kreekie het volgende:
jol was de beste maar tja ajax heb hem weggepest
quote:Op zondag 22 januari 2012 15:32 schreef kreekie het volgende:
jol Suarez was de beste maar tja ajax heb hem weggepest
Ohja?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:32 schreef vincerusso het volgende:
[..]
ik heb je al uitgelegd dat ik Foppe niet ben met je korte-termijn geheugen
Ajax strijd om plek 4, met Feyenoord... dat jij dat ondermaats vind is niet mijn probleem.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:32 schreef gniffie het volgende:
[..]
:"))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0
zoek een andere club als je hier tevreden mee bent
Bijna.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:34 schreef Tarado het volgende:
[..]
? Zijn we met Jol kampioen geworden?
Hij alleen al had meer drive om te winnen dan dit hele flut elftal bij elkaarquote:Op zondag 22 januari 2012 15:33 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Wat een baas was dat ook he, die Suarez.
Als subtop je doel is inderdaadquote:Op zondag 22 januari 2012 15:29 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Omdat Ebecilio potentie heeft jonge!
is subtop zijn doel voor ajax?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:35 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Nee. Ik vind het nietMaar Vincerusse vindt dat.
quote:Op zondag 22 januari 2012 15:37 schreef Tarado het volgende:
Ajax is gewoon Nederlandse top alleen stelt dat dus gewoon niets voor
dat moet ik zien!quote:Op zondag 22 januari 2012 15:37 schreef Roland. het volgende:
Ik ga huilen als de Boer straks Janssen er weer uit haalt
Dat de Boer dat niet ziet..quote:Op zondag 22 januari 2012 15:39 schreef Ajacied422 het volgende:
Ik word een beetje bedroefd van Ebecilio
Hij is ook bedroefd over ebecilo maar hij heeft niemand beters op de bank zittenquote:
Ik vond ajax de eerste wedstrijden met janssen daar eigenlijk beter spelen...quote:Op zondag 22 januari 2012 15:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Waar gaat Janssen nu spelen dan dat de Jong nu zakt naar middenveld? Toch niet Janssen naar VM?
Maakt dat wat uit dan?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:46 schreef Ajacied422 het volgende:
Waar gaat Janssen nu spelen dan dat de Jong nu zakt naar middenveld? Toch niet Janssen naar VM?
bedoelt ie van het linkerrijtje?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:47 schreef NumberSeven het volgende:
Straks alderweireld; " wij worden gewoon kampioen "
Ha-ha
Mwah Eriksen speelt ook niet grandioos, maar probeert wel telkens het spel te versnellen en doet z'n verdedigende taken ook wel ok.quote:Op zondag 22 januari 2012 15:47 schreef over_hedge het volgende:
ebecilio en de jong zijn de enige die een beetje goed spelen, zegt genoeg over de rest.
De Boer gewoon erinquote:Op zondag 22 januari 2012 15:52 schreef Tyron het volgende:
WISSEL DIE EBECILIO, totaal geen dreiging, zet des noods spijkerman daar neer
wie?quote:Op zondag 22 januari 2012 15:52 schreef Tyron het volgende:
WISSEL DIE EBECILIO, totaal geen dreiging, zet des noods spijkerman daar neer
da's een keeper?quote:
quote:Op zondag 22 januari 2012 16:01 schreef Ajacied422 het volgende:
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
quote:Op zondag 22 januari 2012 16:02 schreef over_hedge het volgende:
Shirt uitdoen.. Wat een sukkelVoor een eigendoelpunt
Echt dom ja.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:02 schreef over_hedge het volgende:
Shirt uitdoen.. Wat een sukkelVoor een eigendoelpunt
Pro evo op de PCquote:Op zondag 22 januari 2012 16:04 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Oh? Je bent weer aan het kijken?
quote:Op zondag 22 januari 2012 16:05 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Pro evo op de PC
TV stond gewoon aan
quote:Op zondag 22 januari 2012 16:06 schreef Tyron het volgende:
Na 70 minuten weg gespeeld te zijn, met 1-2 gaan winnen.
Komt wel, Bulykin let maar op.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:07 schreef Ajacied422 het volgende:
Rot eens op met je 1-2. Die is er nog niet
[..]
AZ vraagt hier gewoon om. Afmaken met een 2-1 of 3-1.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:06 schreef Tyron het volgende:
Na 70 minuten weg gespeeld te zijn, met 1-2 gaan winnen.
whehe, god jah!quote:Op zondag 22 januari 2012 16:11 schreef ajacied4lf het volgende:
Oppassen dat hij niet weer een kaart pakt die Lodeiro (ik herinner zijn WK-debuut nog heel goed).
Dat mag wel van mijquote:Op zondag 22 januari 2012 16:12 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Lodeiro krijgt strak rood als ie 2-1 maakt.
Vind 't een goede deal.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:12 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Lodeiro krijgt strak rood als ie 2-1 maakt.
Die was wel heel mooiquote:
Hij is toch rechts?quote:Op zondag 22 januari 2012 16:15 schreef ajacied4lf het volgende:
Kan die v. Rhijn niet als back spelen? kan niet slechter zijn dan Blind.
quote:Op zondag 22 januari 2012 16:11 schreef ajacied4lf het volgende:
Oppassen dat hij niet weer een kaart pakt die Lodeiro (ik herinner zijn WK-debuut nog heel goed).
Vind hem niet zo slecht hoor, dat geel was natuurlijk domquote:Op zondag 22 januari 2012 16:18 schreef Devz het volgende:
Die Lodeiro is ook slecht hoor. Dit had bovendien gewoon rood kunnen zijn door zijn domme actie eerder.
Die gast kan er idd ook niet veel van. Maarja, we moeten ietsquote:Op zondag 22 januari 2012 16:18 schreef Devz het volgende:
Die Lodeiro is ook slecht hoor. Dit had bovendien gewoon rood kunnen zijn door zijn domme actie eerder.
Omdat hij niet echt op 10 staat en dus afspeelmogelijkheden mistquote:Op zondag 22 januari 2012 16:20 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Je ziet best dat die eriksen echt veel techniek heeft, alleen waarom komt het er niet op de goede manier uit.
Misschien omdat Janssen naast hem staat?quote:Op zondag 22 januari 2012 16:20 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Je ziet best dat die eriksen echt veel techniek heeft, alleen waarom komt het er niet op de goede manier uit.
Overstijgt in ieder geval de middelmaat niet. Maarja, middelmaat is waar we tegenwoordig genoegen mee nemen dus in dat kader...quote:Op zondag 22 januari 2012 16:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vind hem niet zo slecht hoor, dat geel was natuurlijk dom
Volgens mij speelden we ook nog eens het slechtste van alle ploegen die AZ op bezoek heeft gehad...quote:Op zondag 22 januari 2012 16:21 schreef Tyron het volgende:
1-1 bij AZ, kunnen niet veel ploegjes zeggen.
Toch weer een prestatie dat we er bij kunnen schrijven.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:22 schreef RvS-Coldplay het volgende:
[..]
Volgens mij speelden we ook nog eens het slechtste van alle ploegen die AZ op bezoek heeft gehad...
Nee vd Wiel is dan wel terug, dus geen Blind, weet niet wanneer Boilessen en Boerrigter terug zijn.quote:
Het ging wel beter sinds die wissel.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:23 schreef gniffie het volgende:
Frank de Boer laat weer janssen erin staan en zet de jong op het middenveld. Flikker dan maar op
Echt he.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:22 schreef Dr.Horrible het volgende:
En nu maar hopen dat Utrecht zich eens kan opladen voor een wedstrijd tegen een ander dan Ajax.
Ging beter dan met Enoh.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:23 schreef gniffie het volgende:
Frank de Boer laat weer janssen erin staan en zet de jong op het middenveld. Flikker dan maar op
De jong is net zoquote:Op zondag 22 januari 2012 16:23 schreef gniffie het volgende:
Frank de Boer laat weer janssen erin staan en zet de jong op het middenveld. Flikker dan maar op
De jong speelde goed.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:23 schreef Self-Catering het volgende:
[..]
De jong is net zoals Janssen
Ajax eindigt gewoon in de top 3, Feyenoord niet. Ga daar eerst maar aan werken en kom dan eens terug.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:23 schreef Helpmefok het volgende:
Die titel van dit topic. Gelooft serieus nog een individu er hier in?
Waarom draait het verdomme nooit meer om de traditionele top 3, waarom baggerclubs als AZ / Twente / PSV (eigenlijk ook gewoon een baggerclub waar het niet om zou moeten draaien).
Welke top 3 danquote:Op zondag 22 januari 2012 16:23 schreef Helpmefok het volgende:
Die titel van dit topic. Gelooft serieus nog een individu er hier in?
Waarom draait het verdomme nooit meer om de traditionele top 3, waarom baggerclubs als AZ / Twente / PSV (eigenlijk ook gewoon een baggerclub waar het niet om zou moeten draaien).
Wat is dit voor neppe-ajax-gedrag.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:24 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Ajax eindigt gewoon in de top 3, Feyenoord niet. Ga daar eerst maar aan werken en kom dan eens terug.
Kampioen is top 3 ja.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:24 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Wat is dit voor neppe-ajax-gedrag.
Ajax wordt gewoon kampioen!
Jullie worden kampioen. Gefeliciteerd.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:26 schreef Daywalk3r het volgende:
Klasse Ajax! 1-1. Nu PSV nog gelijk en Twente is de grote winnaar van dit weekend.
Is dat zo bijzonder als Duitser?quote:Op zondag 22 januari 2012 16:28 schreef Jojoortje het volgende:
Die Lodeiro
Ik zat stiekem te hopen dat hij die 2e gele kaart zou pakken, kan er niks aan doen.
Niks mis mee. Je had wind mee, keeper ver voor z'n doel.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:30 schreef S0nic het volgende:
Janssen die ook ff vanaf de middenlijn op doel gaat schieten.
Naja. Had ook meer ingezeten voor AZ. AZ 50 minuten beter. Ajax 40 minuten okee.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:32 schreef GGMM het volgende:
Al met al op zich geen slecht resultaat, had alleen veel meer in gezeten.
Mwoahquote:Op zondag 22 januari 2012 16:32 schreef GGMM het volgende:
Al met al op zich geen slecht resultaat, had alleen veel meer in gezeten.
Wut?quote:Op zondag 22 januari 2012 16:32 schreef GGMM het volgende:
Al met al op zich geen slecht resultaat, had alleen veel meer in gezeten.
Weggespeeld is wat overdreven maar dat er meer ingezeten had ookquote:Op zondag 22 januari 2012 16:33 schreef S0nic het volgende:
[..]
Wut?
We zijn 70 minuten weggespeeld man en maken een mazzelgoaltje. We moeten dankbaar zijn dat we een puntje hebben.
Oh gelukkig maar. Ik dacht dat dit het beste was wat ze konden.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:34 schreef GGMM het volgende:
Meer ingezeten in de zin van het spel had beter gekund bedoelde ik.
Dat zou je bijna gaan denken op basis van de afgelopen twee wedstrijden ja.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:35 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Oh gelukkig maar. Ik dacht dat dit het beste was wat ze konden.
Zeker weten.quote:Op zondag 22 januari 2012 16:37 schreef Vjenne12345 het volgende:
Denk dat je met Boerrigter en Ziggy zo'n wedstrijd gewoon wint...
Denk ik ookquote:Op zondag 22 januari 2012 16:37 schreef Vjenne12345 het volgende:
Denk dat je met Boerrigter en Ziggy zo'n wedstrijd gewoon wint...
Net zoals Ajax-fey zekerquote:Op zondag 22 januari 2012 16:37 schreef Ajacied422 het volgende:
Ben benieuwd naar volgende week. Zal wel weer opeens een inzetvolle wedstrijd zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |