quote:Op maandag 23 januari 2012 01:29 schreef Levolution het volgende:
Shit man, hele week goed gestudeerd, samenvatting gemaakt enzo.
Nu te beroerd om die samenvatting ook te leren.![]()
Morgen dan maar. Laatste dag.
Precies de reden waarom ik de hele avond niks heb gedaan.quote:
Ik heb geen vrienden en dat is alleen maar beter, anders voel je je genoodzaakt om die samenvattingen ook te leren.quote:Op maandag 23 januari 2012 01:41 schreef Julis het volgende:
[..]Herkenbaar. Ik heb ook samenvattingen gemaakt, maar ik denk niet dat ik ze nog intensief ga leren. Ik krijg ook nog allemaal andere samenvattingen van vrienden opgestuurd. Maar goed. Succes!
Dat is waarquote:Op maandag 23 januari 2012 01:43 schreef Levolution het volgende:
[..]
Precies de reden waarom ik de hele avond niks heb gedaan.
[..]
Ik heb geen vrienden en dat is alleen maar beter, anders voel je je genoodzaakt om die samenvattingen ook te leren.
Bedankt en jij ook succes.
quote:Op maandag 23 januari 2012 01:43 schreef Levolution het volgende:
[..]
Precies de reden waarom ik de hele avond niks heb gedaan.
19 + 4, denk ik.quote:Op maandag 23 januari 2012 01:53 schreef zarGon het volgende:
Hoeveel jaren studie hebben jullie nog voor de boeg?
Vermeld ook even je leeftijd..
Dit jaar bachelor nog, daarna 3 jaar master. Leeftijd 22.quote:Op maandag 23 januari 2012 01:53 schreef zarGon het volgende:
Hoeveel jaren studie hebben jullie nog voor de boeg?
Vermeld ook even je leeftijd..
quote:Op maandag 23 januari 2012 02:04 schreef Levolution het volgende:
[..]
Ja, daar ben jij ook wel bekend mee inderdaad.
Defragmenteren? Ik ben geen computergast, maar is dat niet heel oldskool?quote:Op maandag 23 januari 2012 02:05 schreef xminator het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Na jaren defragmenteer ik mijn pc, al 24 uur bezig
Na format ben ik alles kwijt en mag ik weer van alles instellen om het zo te krijgen hoe ik het wil... Ben ik nog langer mee bezig.quote:Op maandag 23 januari 2012 02:06 schreef Levolution het volgende:
[..]
Defragmenteren? Ik ben geen computergast, maar is dat niet heel oldskool?
Waarom geen format, max. uurtje werk.
Oh, wat is dat toch altijd fijn als een aanval super effective isquote:Op maandag 23 januari 2012 02:05 schreef xminator het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Na jaren defragmenteer ik mijn pc, al 24 uur bezig
Ik heb een Dell Streak 5, geen iPhoney..quote:
Als je het zelf niet kunt niet doen, kan je het wel? Dan wel doen, heb gehoord dat er laatst iets als tehter-jailbreak uit is ofzo, waardoor je hem niet steeds hoeft te starten dmv je pc wat dus eerst wel moest..quote:Op maandag 23 januari 2012 01:00 schreef JaleesaJoia het volgende:
Ik zit me af te vragen of ik m zal jailbreaken ja of nee. vind t eng
Gewoon op je tella spelen tjappiequote:Op maandag 23 januari 2012 02:08 schreef Levolution het volgende:
Fuck man, was paar maanden terug Pokemon Gold aan het spelen, gaat die kut save battery leeg.
Heb hem nu vervangen maar geen zin meer om alles opnieuw te doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |