dat van Timur is al veel langer dan 2 maanden geleden. nja, ik betwijfel het echt en ik hoop dat ik gelijk heb aangezien ik een Timurfan ben.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:10 schreef ConscienceNL het volgende:
Over dat vertrekken...
Sander Guis.... nah. Hoor je wat ze zeggen? "Wat zal dit doen met de zender". Zoveel invloed oefent Guis niet op 3FM volgens mij.
Timur? Grote kans. Die ene uitzending die hij verprutst had en wegliep? Aantal maandjes geleden en Domien hoorde het ~2 maanden geleden? Timur zit bij de BNN, net als Domien.
Rob? Ook een grote kans. Stenders = 3FM, 3FM = Stenders. "Wat zal dit doen met de zender" vind ik meer bij Stenders passen dan Sander. En dan hebben we PowNed waar Rob voor werkt, en PowNed wilt niet fuseren. Verdwijnt PowNed binnenkort? Dan is Rob ook niet meer op 3FM. Al hoop ik natuurlijk niet dat Rob weggaat!
Jammer.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:12 schreef CindieY het volgende:
[..]twitter:Timur3FM twitterde op woensdag 30-11-2011 om 14:11:49Proost! Heb net bijgetekend bij BNN voor 600 uur Timur Open Radio. Dat zijn 200 afleveringen van Flirt Je Stijf! Hoppa! reageer retweet
Als ik kijk naar wat Evers op het moment aan nevenactiviteiten ontwikkelt, zou het maar zo kunnen zijn dat hij opschuift...quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:12 schreef Rnie het volgende:
[..]
Giel zal echt niet weg gaan. hij heeft tenslotte een ochtendshow...meest prestigeuze tijdstip op een radiozender. als hij richting de commerciele zou gaan, dan zou hij evers moeten vervangen...en dat gaat met zijn luistercijfers verlopig nog niet gebeuren.
't Wordt anders wel tijd voor wat schuiven met de nachtdj's.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:13 schreef themauster het volgende:
Jullie zijn allemaal in de hoax van Gerard,Tjibbe en Domien getrapt blijkbaar
dat zou kunnen ja. maar t is op zich wel leuk om hierover te discuzeurenquote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:13 schreef themauster het volgende:
Jullie zijn allemaal in de hoax van Gerard,Tjibbe en Domien getrapt blijkbaar
Ik niet want ik heb niet geluisterd.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:13 schreef themauster het volgende:
Jullie zijn allemaal in de hoax van Gerard,Tjibbe en Domien getrapt blijkbaar
alleen Barend is volgens mij groot genoeg om naar de dag te gaan. Joey en Wijnand niet, die Jim zit er net en dan vergeet ik nog iemand....quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:14 schreef CindieY het volgende:
[..]
't Wordt anders wel tijd voor wat schuiven met de nachtdj's.
Ik keek toen net eventjes was duidelijk dat het nep was.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:14 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ik niet want ik heb niet geluisterd.
Ik zou het niet erg vinden als hij naar de commerciële zender gaat. RabRadio is zoquote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:15 schreef Rnie het volgende:
Hoax of niet, leuk is het wel! Wat denken we van Rabbering?
Ik vind Wijnand leuk om te luisteren en volgens mij kan ie 't ook best af zonder Joey.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:14 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
alleen Barend is volgens mij groot genoeg om naar de dag te gaan. Joey en Wijnand niet, die Jim zit er net en dan vergeet ik nog iemand....
Tof, mag van mij blijven zitten waar ie zitquote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:15 schreef Rnie het volgende:
Hoax of niet, leuk is het wel! Wat denken we van Rabbering?
Eens. Heerlijk wegluisterprogramma zo in de middag. Beetje je ding doen, beetje RabRadio luisteren.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:16 schreef minthy het volgende:
[..]
Tof, mag van mij blijven zitten waar ie zit
maar die zit er toch net pas...quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:15 schreef CindieY het volgende:
[..]
Ik vind Wijnand leuk om te luisteren en volgens mij kan ie 't ook best af zonder Joey.
Giel mag blijven waar hij zitquote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:16 schreef naatje_1 het volgende:
Bert van Lent uit de nacht naar de ochtend, Giel naar de commerciëlen, dat zou ook fijn zijn
Tsja, wat is 'net'?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:16 schreef 3rdRock het volgende:
[..]
maar die zit er toch net pas...
hee, die film waar ze het over hebben heb ik gezien. best aardig, maar niet briljant
God nee, die zit al vééééééél te lang in de ochtend.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 23:17 schreef ConscienceNL het volgende:
[..]
Giel mag blijven waar hij zit
Geen gekke optie, gezien het aantal keren dat ze er NIET is in plaats van wel.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |