quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als de verdediging wordt aangescherpt en gewoon hard op de counter loeren geef ik ze nog kans.
Eten.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
En wat doe je als PSV kampioen wordt?
quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:45 schreef Paul-89 het volgende:
Is hier trouwens geen apart topic voor ?
Lolquote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:45 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Als de verdediging wordt aangescherpt en gewoon hard op de counter loeren geef ik ze nog kans.
Jij bekijkt het van een andere kant.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:46 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Dus PSV zou dan beter zijn dan Real.
1-0 tegen wie?quote:Op zaterdag 21 januari 2012 11:47 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Jij bekijkt het van een andere kant.
Ajax deed het ook nog voor de 1-0 gewoon redelijk. Maar onze verdediging is ook wel wat aan de knudde kant hé.
Zal hij toch gewoon starten dan?quote:Vlaar: 'We willen verdergaan met het positieve gevoel'
Door RUBEN TIMMERMANS
Feyenoord-aanvoerder Ron Vlaar kijkt met een positief gevoel uit naar de wedstrijd tegen VVV-Venlo. De verdediger beseft dat zijn ploeg zondag drie punten moet pakken in De Koel.
Foto
"Zondag moet het gebeuren. Als je daar niet wint, dan kijk je daar toch weer met een negatief gevoel op terug", zegt Vlaar tegenover de camera's van Feyenoord TV. "We zijn met een heel positief gevoel geëindigd en daar willen we mee verdergaan."
Vlaar zelf viel vorige week in de oefenwedstrijd tegen FC Basel (3-3) uit met een liesblessure, maar naar eigen zeggen valt zijn kwetsuur reuze mee en kan hij gewoon starten tegen VVV.
quote:Feyenoord blijft vasthouden aan claim van miljoen euro op Deense bond
21 januari 2012 Sporten.dk
Een woordvoerder van Feyenoord laat tegenover het Deense B.T. weten dat Feyenoord blijft vasthouden aan de claim van een miljoen euro op de Deense voetbalbond vanwege nalatigheid bij de blessure van Jon Dahl Tomasson. Volgens de Deense bond is er lang niets meer vernomen van Feyenoord.
"We hebben geen enkele intentie om af te zien van verdere stappen. Deze zaak is te belangrijk en veel andere clubs steunen ons. We zullen de volgende stappen nemen, wanneer we daar klaar voor zijn. De volgende stappen zijn afhankelijk van wat er in de tussentijd gaat gebeuren," aldus Gido Vader.
De Deense bond weigert elk gesprek van Feyenoord over deze zaak. "We zijn er nog steeds van overtuigd dat er geen zaak is en dus willen we er ook niet over in gesprek," zo laat de directeur van de Deense bond weten. "Ik denk dat Feyenoord nu ook realiseert dat ze geen zaken hebben, maar dat ze dat niet openlijk toegeven. Als er echt een zaak was, dan hadden we nu wel van ze gehoord."
Feyenoord tekende voorafgaand aan het WK een contract, volgens welke de club de speler tegen een vergoeding afstaat. Volgens het contract ziet Feyenoord af van claims bij eventuele blessures. Feyenoord is echter van mening dat bij zware nalatigheid dit niet op gaat, omdat het dan in strijd met de wet zou zijn.
Wat een kansloos gedoe zeg. Laat lekker gaan.quote:
quote:'Wat ooit een achterstand was, is nu een voorsprong'
Geschreven op 2012-01-21 om 12:45:40 | Bekeken: 2149 | Reacties: 20 | Foto: OrangePictures | Bron: AD.nl
En weer lanceert Feyenoord een debutant, morgenmiddag uit bij VVV. Het is nog even niet duidelijk wie. Het gaat om twee linksbenige verdedigers: de Rotterdammer van Congolese oorsprong Terence Kongolo (17) en Mats van Huijgevoort (19) uit Loon op Zand. Onze Feyenoord-volger Mikos Gouka gokt op het debuut van Kongolo omdat die de beste indruk maakte tijdens het onlangs afgesloten trainingskamp van Feyenoord.
Kongolo heeft inmiddels een Engelse zaakwaarnemer en een contract dat over anderhalf jaar afloopt. Dan weet je het dus wel. Of hij tekent binnenkort een contractverlenging óf hij gaat goedkoop naar, noem eens wat, Chelsea of zoiets. Maar wat er ook met die jongen gebeurt, voorlopig kan je als Feyenoorder alleen maar vrolijk worden van zo'n gast. De opleiding van de club produceert aan de lopende band talent, dat onmiddellijk in vertegenwoordigende elftallen speelt en voor elke speler van Feyenoord 1 een bedreiging vormt.
Zoiets is een groot geluk voor een club. Het grote verschil met voorgaande jaren is dat Feyenoord zich tegenwoordig sterk voelt met al die jonge gasten. Vroeger zagen ze het in de Kuip als een nadeel. Dat klopte toen misschien ook wel, omdat in de nieuwe geschiedenis van het voetbal van alle eredivisieclubs Feyenoord wel het vroegst op de centjes diende te gaan letten. Bij Feyenoord saneerden ze al toen dat begrip bij de concurrentie nog niet eens bestond.
Tegenwoordig komen vanwege een krimpende economie overal jonkies sneller aan de bak, maar bij Feyenoord is die snelheid als een gewoonte ingesleten. Wat ooit een achterstand was, is voor Feyenoord nu een voorsprong, ze zijn er gespecialiseerd in het razendsnel veredelen van jeugdig talent. Van Huijgevoort en Kongolo, let op die gasten, ze mogen best falen, het hoort bij hun leeftijd.
Bovendien hebben ze altijd nog 'veteranen' als de 19-jarige Stefan de Vrij voor zich, dat is goud waard. We moeten het optreden in Venlo eerst nog even aanzien. Maar als Ronald Koeman de wisselvalligheid in de prestaties van zijn ploeg weet te beperken, is Feyenoord dit seizoen naast AZ, Ajax, PSV en FC Twente gewoon een kampioenskandidaat. Dat zegt veel over Feyenoord en alles over de top van de eredivisie.
Daar hoef je niet vrolijk van te worden. Hoop dat hij bijtekent. Het zou ook dom zijn als die het niet zou doen.quote:Kongolo heeft inmiddels een Engelse zaakwaarnemer en een contract dat over anderhalf jaar afloopt. Dan weet je het dus wel. Of hij tekent binnenkort een contractverlenging óf hij gaat goedkoop naar, noem eens wat, Chelsea of zoiets. Maar wat er ook met die jongen gebeurt, voorlopig kan je als Feyenoorder alleen maar vrolijk worden van zo'n gast.
Die gaat dus wegquote:Op zaterdag 21 januari 2012 13:38 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Daar hoef je niet vrolijk van te worden. Hoop dat hij bijtekent. Het zou ook dom zijn als die het niet zou doen.
feyenoord.nlquote:Feyenoord – Ajax uitverkocht
De wedstrijd Feyenoord tegen Ajax, die op zondag 29 januari om 12.30 uur wordt gespeeld in De Kuip, is uitverkocht. De laatste honderden vrije kaarten voor de Klassieker werden zaterdag binnen ongeveer vijf minuten tijd verkocht via Ticketbox. Dit betekent dat Feyenoord tegen Ajax, de eerste thuiswedstrijd in de tweede seizoenshelft, voor een volledig gevulde Kuip gespeeld zal worden. Het duel zal door 48.000 supporters worden bezocht.
FR1908Nieuws wist geen reden van zijn afwezigheid, is het bevestigd dat 'ie ziek is? Mijn eerste gedachte was, transferonderhandelingen...quote:Op zaterdag 21 januari 2012 14:11 schreef Muto het volgende:
Guidetti is weer eens ziek (afwezig bij training). De Vrij traint wel mee.
Kiest hij voor Cisse? Voor wie kiest hij dan op het middenveld? Mokotjo?quote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:25 schreef SjaakBauer het volgende:
Wat is dat godverdomme met die kerel, altijd ziek als de joden in beeld komen... Waarom kiest Koeman nou weer voor Cisse, dan speel je met 3 flankspelers voorin. Gooi lekker Achahbar d'r in
Mulderquote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:27 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Kiest hij voor Cisse? Voor wie kiest hij dan op het middenveld? Mokotjo?
Best een gehavend elftal zoquote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:29 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Mulder
Leerdam - Vlaar - Indi - Van Huijgevoort
Mokotjo - Bakkal - Clasie
Cabral - Cisse - Schaken
Dan is hij nooit fit voor de wedstrijd tegen Ajax.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:37 schreef SjaakBauer het volgende:
Volgens FR12 heeft hij 40 graden koorts
Het is geen bevestigd bericht he. Hij heeft gewoon nog een volle week om te herstellen, het kan prima. Maar wel weer een heerlijke timing om ziek te wordenquote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:46 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Dan is hij nooit fit voor de wedstrijd tegen Ajax.
Als je met 40 graden koorts op bed ligt ben je na een week niet topfit.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:52 schreef SjaakBauer het volgende:
[..]
Het is geen bevestigd bericht he. Hij heeft gewoon nog een volle week om te herstellen, het kan prima. Maar wel weer een heerlijke timing om ziek te worden
Hij woont in Zweden he. Daar heb je alleen maar fatsoenlijke jassen.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:54 schreef Muto het volgende:
Met 40 graden koorts lig je zowat in het ziekenhuis. Dat is echt abnormaal hoog.
Die gast moet eens een fatsoenlijke jas kopen.
Waar baseer je dat op?quote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:55 schreef Muto het volgende:
Ik gok dat Koeman gewoon met Achahbar speelt, trouwens.
Hij komt uit Kenia.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:55 schreef ajacied4lf het volgende:
[..]
Hij woont in Zweden he. Daar heb je alleen maar fatsoenlijke jassen.
Vermoedens. Cisse heeft geen enkele wedstrijd meegespeeld in de voorbereiding (die houdt misschien niet eens de 90 minuten vol), terwijl Achahbar beide keren mocht meedoen.quote:
Heb je gelijk in en het is te hopen ook trouwens. Cisse is een aanfluiting in het centrumquote:Op zaterdag 21 januari 2012 15:56 schreef Muto het volgende:
[..]
Vermoedens. Cisse heeft geen enkele wedstrijd meegespeeld in de voorbereiding (die houdt misschien niet eens de 90 minuten vol), terwijl Achahbar beide keren mocht meedoen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |