quote:
Op zaterdag 21 januari 2012 00:51 schreef ArnieAlberts het volgende:Laura Dekker nooit een interessant onderwerp gevonden, heb me nooit over haar uitgelaten, positief of negatief... Maar nu is het het goede moment om er éénmalig over uit te wijden.
Mediageil kutkind met veel te veel meevallertjes, wat nu gewoon keihard genaaid wordt. Ik had allang kunnen vertellen dat ze niks aan huiswerk zou doen. Hallo, ze zit op een ZEILBOOT. Ik weet niet? Sowieso, ze heeft leerplicht. Net als ieder ander kind tot zijn of haar 18e, simpel. Anders wil ik ook NU meteen stoppen met school om in Amerika jongste emigrant die het schopt tot superster ter wereld te worden. MAAR, ook dat komt niet in de Guinnes Book of Records. Doet dat ertoe? Mij niet. Laura waarschijnlijk wel. Zij dééd dit voor die vermelding, daar ging het al die tijd om. Ik hoor mensen zeggen 'Tja kijk, wat maakt het uit, ze deed het toch voor haarzelf en dan draait zo'n erkenning er toch niet om?', nou... Wel dus. Let er maar op dat ze het hoe dan ook gaat klaarspelen, zij en haar familie, dat ze alsnog de erkenning van Guinness krijgt.
Het feit dat ze de NL-vlag strijkt en de Nieuw-Zeelandse ophangt omdat wij éindelijk iets laten horen van het feit dat ze wel een béétje aan de regels moet houden, is de perfecte conclusie op de eerste zin van deze uiteenzetting. Mediageil kutkind met veel te veel meevallertjes, wat nu gewoon keihard genaaid wordt. En ik vind het best grappig.
Ben ik nu een jaloerse zuurpruim? Niet objectief? Maybe. Maar als er iemand zeikt haal ik de FOK!Stok omlaag en laat ik de GeenStijl-vlag vieren.

Helemaal mee eens. Ik begrijp de ophef ook niet. Ze heeft een paar jaar vakantie gevierd. Moeten we daarom allemaal met vlaggetjes op de kade gaan staan?
En dat record.. Het is geen officieel record, maar dat geeft niet want ze doet het voor zichzelf. Daarom mag ze ook de regels naar believen aanpassen. Prima, maar als ze het toch voor zichzelf doet, wat was dan het probleem om eerst gewoon school af te maken?
Waarom is het dan belangrijk om het als jongste te doen, en waarom is per sé dat alleen belangrijk? Omdat haar leeftijd het enige is waar ze niks voor hoeft te doen, behalve spijbelen dan?
En hoezo solozeiltotch? Ze is NB. met het vliegtuig naar huis geweest, tussendoor. Voor promotiewerk nog wel, terwijl ze een hekel aan belangstelling heeft.
En dan die uitspraken van haar: 'nee, je mag geen foto van me maken.', 'ja, ik ben vandaag aangekomen maar ik kon niet goed slapen want het was een beetje stormachtig. Kom morgen maar terug met je interview.' Ja, alsof de krant 'Laura gisteren aangekomen' gaat koppen..
Inderdaad een verwend nest.
Dat ze niks aan haar huiswerk deed omdat studeren niet lukt op een onrustige zee, had deze ervaren zeilster ook van tevoren kunnen bedenken. Wat een rotsmoes.. Het lijkt net een scholier.
Nou ja, ze heeft het voor elkaar gekregen en dat is op zich leuk voor haar. En ik vind het jammer dat het bijna voorbij is. Ik ga deze discussies over Laura missen.