Hadewych vroeg ernaar, maar mamaloe zei dat ze zelf voor de tijd zorgde.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:28 schreef Jabberwocky het volgende:
Als mol kun je de rondleiding proberen op te snellen en haasten, was er iemand die dat probeerde? Ik weet dat Anne-Marie er naar vroeg, maar die hield Tim vervolgens tegen om de toren in te gaan.
Post jij nou een foto?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:43 schreef MrManiak het volgende:
Gefeliciteerd Liesbeth!
(Je molvriendje, Frits)
Ninja-edit, had de verkeerde foto daarnetquote:
Dat William handschrift lijkt een beetje op de teksten die op die tonnen stonden?quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:43 schreef MrManiak het volgende:
Gefeliciteerd Liesbeth!
(Je molvriendje, Frits)
[ afbeelding ]
Tim zei 26 (dat zie je niet aan haar), william zei 38. Als grapje, waarschijnlijk...quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:51 schreef tochweerhenk het volgende:
Ze werd dus wel 26. Wie zei er nou dat ze 38 werd? Tim? Beetje vaag.
Liesbeth Staats (23 maart 1974)quote:Op vrijdag 20 januari 2012 19:16 schreef gohan16 het volgende:
Ze is sowieso nu geen 26. Ze was in 98 afgestudeerd. Toen zat ik net in de brugklas en ik ben 26.
Dat kan.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 19:17 schreef FastFox91 het volgende:
Jokers kan je toch ook niet inzetten en bewaren voor later?
Dat wijst erop dat we toch iets moeten met die 26 en 38. Het verschil is 12. En Liesbeth is in mei jarig. In mei werd het programma namelijk opgenomen zo zei Frits in BNR-nieuwsradio.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 19:21 schreef MrManiak het volgende:
[..]
Liesbeth Staats (23 maart 1974)
Dus ze werd 37. Niemand wist het dus
Lol, Tim is ook gay met zijn hartje.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 18:43 schreef MrManiak het volgende:
Gefeliciteerd Liesbeth!
(Je molvriendje, Frits)
[ afbeelding ]
Er staat duidelijk dat ze in maart jarig is.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 19:27 schreef Hendrikpostbez het volgende:
[..]
Dat wijst erop dat we toch iets moeten met die 26 en 38. Het verschil is 12. En Liesbeth is in mei jarig. In mei werd het programma namelijk opgenomen zo zei Frits in BNR-nieuwsradio.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 20 januari 2012 20:28 schreef Aangenaam het volgende:
Frits neemt de 'tip' van william aan, in ruil voor een joker. Voor een mol is een joker waardeloos, maar hij haalt wel een wit voetje bij William, wat voor de mol wel interessant is. Verder verdenk ik William eigenlijk niet. Als hij het wel is, vind ik wel dat ie een goede strategie heeft genomen. 'Ik ga lekker heel opzichtig de mol spelen, zodat mensen denken dat het te opzichtig is, en ze mij niet zullen verdenken.' Zoiets.
Verder streep ik Anne Marie weg, en zijn mn hoofdverdachten nog steeds 1: Tim. 2: Frits. 3: Liesje.Matige strategie.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 9 juli 2010 22:51 schreef Runselpink het volgende: kerel, dit is drama.
http://isarjenrobben.geblesseerd.com/
http://www.henkeningrid.org/
Mja.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |