Iets.. en iets.. Nee ben er nog niet echt achter wat ik precies wil en hoe ik het wil inrichten en of ik het uberhaupt wel echt nodig heb.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:28 schreef rival het volgende:
wat heb je nodig? wat wil je ermee doen?
Als je 60+ bent en gekleed bent in de 'I really couldn't care less how I look'-look maar toch een trendy Marlies Dekkers-BH uit het rek trekt, dan wel...quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:06 schreef Ripley het volgende:
is er een leeftijdsgrens aan lingerie dan?
Nou, dan kun je zo'n ding nemen, heb ik ookquote:Op woensdag 18 januari 2012 16:38 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Iets.. en iets.. Nee ben er nog niet echt achter wat ik precies wil en hoe ik het wil inrichten en of ik het uberhaupt wel echt nodig heb.
Merk wel dat ik het irritant vind dat ik momenteel alleen films op m'n laptop kan afspelen. En dat ik geen draadje van laptop naar tv wil.
en wil die films/muziek dan ook weer niet op m'n laptop hebben staan.
en wil geen draadje tussen player en laptop moeten hebben voor dataverkeer.
Zo ver ben ik momenteel
Zit er geheugen op dan? Want dat heb ik nog nergens zien staan. Wel bij de plus versie, maar die is dan weer zonder wifiquote:Op woensdag 18 januari 2012 16:47 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Nou, dan kun je zo'n ding nemen, heb ik ookMijn tv is te oud om er een laptop aan te hangen
Bij deze van WD niet, daar moet je nog een externe schijf aan hangen. Ik heb er eentje van Lacie met intern geheugen, maar die zijn gelijk een stuk duurderquote:Op woensdag 18 januari 2012 16:50 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Zit er geheugen op dan? Want dat heb ik nog nergens zien staan. Wel bij de plus versie, maar die is dan weer zonder wifi
Maar dat ziet er dan weer gelijk niet uit, met extra kabel en dat ding dus.. en in het zicht (want kan ik niet wegwerken, want moet op een kast liggen).quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:54 schreef CherryLips het volgende:
Bij deze van WD niet, daar moet je nog een externe schijf aan hangen. Ik heb er eentje van Lacie met intern geheugen, maar die zijn gelijk een stuk duurder
Ik weet niet of je router een USB-aansluiting hebt? Want ik zie bij de reviews dat je dankzij WiFi ook zo dingen kunt afspelen als je de HDD aan de router hangt.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:56 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar dat ziet er dan weer gelijk niet uit, met extra kabel en dat ding dus.. en in het zicht (want kan ik niet wegwerken, want moet op een kast liggen).
Moet nog wat meer op onderzoek uit zo te zien![]()
Denk dat ik maar eerst wacht tot na mijn vakantie.
Nee heeft ie nietquote:Op woensdag 18 januari 2012 16:59 schreef CherryLips het volgende:
Ik weet niet of je router een USB-aansluiting hebt? Want ik zie bij de reviews dat je dankzij WiFi ook zo dingen kunt afspelen als je de HDD aan de router hangt.
klopt que... deze heeft geen hdd... maar er is wel eenzelfde Met hdd.. dat is de wd tv live HUB.quote:Op woensdag 18 januari 2012 16:56 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar dat ziet er dan weer gelijk niet uit, met extra kabel en dat ding dus.. en in het zicht (want kan ik niet wegwerken, want moet op een kast liggen).
Moet nog wat meer op onderzoek uit zo te zien![]()
Denk dat ik maar eerst wacht tot na mijn vakantie.
je kan dan alleen niet verwachten dat je 1080 films goed kan afspelenquote:Op woensdag 18 januari 2012 16:59 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik weet niet of je router een USB-aansluiting hebt? Want ik zie bij de reviews dat je dankzij WiFi ook zo dingen kunt afspelen als je de HDD aan de router hangt.
Kan m'n LaCie nu ook nietquote:Op woensdag 18 januari 2012 17:16 schreef rival het volgende:
[..]
je kan dan alleen niet verwachten dat je 1080 films goed kan afspelen
que?quote:Op woensdag 18 januari 2012 17:15 schreef rival het volgende:
[..]
klopt que... deze heeft geen hdd... maar er is wel eenzelfde Met hdd.. dat is de wd tv live HUB.
maar die is meteen een stukkie duurder dan (ook vergelijkbare apparaten)
Mooi figuur is dat, Kapitein Lafbek.quote:Op woensdag 18 januari 2012 17:28 schreef CherryLips het volgende:
Kapitein: Ik ben in reddingsboot gevallen
Die past mooi bij: Kustwacht tegen kapitein Concordia: Ga aan boord, eikel!quote:Op woensdag 18 januari 2012 17:28 schreef CherryLips het volgende:
Kapitein: Ik ben in reddingsboot gevallen
Ik heb de hele dag in bed gelegen en films en TV-series gekeken.quote:
klinkt goed... dat kan ik weer in het weekend doenquote:Op woensdag 18 januari 2012 19:53 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik heb de hele dag in bed gelegen en films en TV-series gekeken.Nu even koken, dan verder
Lekker badderenquote:Op woensdag 18 januari 2012 20:01 schreef -Engel- het volgende:
[..]
klinkt goed... dat kan ik weer in het weekend doen
heb net wel ff in bad gelegen... ook lekker
Arme manquote:Op woensdag 18 januari 2012 19:38 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Die past mooi bij: Kustwacht tegen kapitein Concordia: Ga aan boord, eikel!
Hoe bedoel je?quote:
Dat hij nu alles probeert om zijn eigen falen te verbergen of goed te praten. Maar dat gaat hem nooit lukkenquote:
Ik heb geen medelijden met hem. Het schip verlaten terwijl er nog passagiers aan boord warenquote:Op woensdag 18 januari 2012 20:07 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat hij nu alles probeert om zijn eigen falen te verbergen of goed te praten. Maar dat gaat hem nooit lukken
Jaquote:
Ik ook niet. Zeker niet als het allemaal zijn schuld blijkt te zijnquote:Op woensdag 18 januari 2012 20:08 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik heb geen medelijden met hem. Het schip verlaten terwijl er nog passagiers aan boord warenHij zal er zeker niet makkelijk vanaf komen in ieder geval.
Heb je op de site van de volkskrant de sattelietfoto gezien? Zelfs een plezierjacht zou nog vastlopen, zo dicht voer hij langs de kust.quote:Op woensdag 18 januari 2012 20:10 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik ook niet. Zeker niet als het allemaal zijn schuld blijkt te zijn
Het is onbegrijpelijk dat zoiets kan gebeurenquote:Op woensdag 18 januari 2012 20:16 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Heb je op de site van de volkskrant de sattelietfoto gezien? Zelfs een plezierjacht zou nog vastlopen, zo dicht voer hij langs de kust.
[ afbeelding ]
Nee hoor..... onoplettenheid, grootheidswaanzin, oeps foutje want mens etc. zijn allemaal verklaringen voor deze actiequote:Op woensdag 18 januari 2012 20:19 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Het is onbegrijpelijk dat zoiets kan gebeuren
Dat is waar maar de kapitein staat niet alleen op de burg.quote:Op woensdag 18 januari 2012 20:38 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Nee hoor..... onoplettenheid, grootheidswaanzin, oeps foutje want mens etc. zijn allemaal verklaringen voor deze actie
Zo dicht bij de kust, het schip zinkt niet maar ligt vrijwel vast. Hier op Malta in het zuid-westen ligt Filfla, das een klein onbewoond eiland. Vanaf daar gaat de bodem vrijwel loodrecht 250 meter verder naar beneden. Als het daar was gebeurd waren er honderden doden te betreuren.quote:Op woensdag 18 januari 2012 20:43 schreef PeuRac het volgende:
Ooh en die kapitein mogen ze van mij midden in de Oceaan overboord zetten, met een reddingsvest, in dat wrak van hem.
Overigens is het wel zo, gezien hoe snel alles is gegaan en het tijdstip, dat ik het nog vind meevallen hoeveel slachtoffers en vermisten er zijn.
Het schip is veel verder uit de kust gekapseist en daarna door de wind en stroming hier terecht gekomenquote:Op woensdag 18 januari 2012 20:46 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Zo dicht bij de kust, het schip zinkt niet maar ligt vrijwel vast. Hier op Malta in het zuid-westen ligt Filfla, das een klein onbewoond eiland. Vanaf daar gaat de bodem vrijwel loodrecht 250 meter verder naar beneden. Als het daar was gebeurd waren er honderden doden te betreuren.
Heb je de foto's gezien? Ik zag er eentje waar een afgebroken stuk rots zo groot als een bestelbus uit de romp stakquote:Op woensdag 18 januari 2012 20:57 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Het schip is veel verder uit de kust gekapseist en daarna door de wind en stroming hier terecht gekomenEen schip van dit formaat heeft maatregelen om te blijven drijven. Sommigen kunnen nog weken blijven drijven zo.
En de overlevingskans is hoger als er geen rotsen zijn, want daar kunnen de reddingsboten ook stuk op slaan en mensen die zwemen kunnen er ook tegen aan slaan.
Ook goede avond trouwens
Ik heb het gezien ja, maar die dingen zijn ontworpen om in zulke situaties te blijven drijven. Anders waren er nog veel meer slachtoffers geweest.quote:Op woensdag 18 januari 2012 21:01 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Heb je de foto's gezien? Ik zag er eentje waar een afgebroken stuk rots zo groot als een bestelbus uit de romp stak
Door de snelheid van kapseizen heb ik toch het idee dat de schade van binnen vele malen erger is dan men denkt. Every failsafe system can fail. Ik wacht de onderzoeksresultaten af, als oud marineman ben ik hierin wel enorm geinteresseerd.quote:Op woensdag 18 januari 2012 21:06 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Ik heb het gezien ja, maar die dingen zijn ontworpen om in zulke situaties te blijven drijven. Anders waren er nog veel meer slachtoffers geweest.
Zie het als zo'n opblaasbootje die je vroeger vast ook had, die had meerdere luchtkamers, als er daar een van lek was, ging je ook niet meteen kopje onder.
Dat laatste ben ik met je eens, elke idioot weet dat je als kapitein als laatste het schip verlaat of ten onder gaat met het schip. Niet leuk, wel eervol.quote:Op woensdag 18 januari 2012 21:12 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Door de snelheid van kapseizen heb ik toch het idee dat de schade van binnen vele malen erger is dan men denkt. Every failsafe system can fail. Ik wacht de onderzoeksresultaten af, als oud marineman ben ik hierin wel enorm geinteresseerd.
En die kapitein is gewoon de sjaak
Ik vraag me echt af waarom hij het schip verliet. Ondanks zware slagzij was er geen direct gevaar voor zinken. Dan toch van boord gaan terwijl er nog passagiers aan boord waren, waarom? Je dient ervoor te zorgen dat de evacuatie zo spoedig mogelijk verloopt. Daar ben je (als het goed is) op getraind en voorbereid.quote:Op woensdag 18 januari 2012 21:13 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Dat laatste ben ik met je eens, elke idioot weet dat je als kapitein als laatste het schip verlaat of ten onder gaat met het schip. Niet leuk, wel eervol.
Onervaren? Angsthaas? who knowsquote:Op woensdag 18 januari 2012 21:16 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ik vraag me echt af waarom hij het schip verliet. Ondanks zware slagzij was er geen direct gevaar voor zinken. Dan toch van boord gaan terwijl er nog passagiers aan boord waren, waarom? Je dient ervoor te zorgen dat de evacuatie zo spoedig mogelijk verloopt. Daar ben je (als het goed is) op getraind en voorbereid.
Je wordt niet zomaar Kapitein en hij was het al 11 jaar. Hij was wel dicht bij huis (letterlijk).quote:
Eigenwijs.... niet wachten op de loods (al heb ik geen idee of zo'n schip altijd geloodsd dient te worden of niet)quote:Op woensdag 18 januari 2012 21:26 schreef PeuRac het volgende:
Je wordt niet zomaar Kapitein en hij was het al 11 jaar. Hij was wel dicht bij huis (letterlijk).
Nee, daar was geen sprake van een loods. Hij sneed de bocht als het ware af (door honderden meters van de route af te wijken).quote:Op woensdag 18 januari 2012 21:29 schreef -Engel- het volgende:
[..]
Eigenwijs.... niet wachten op de loods (al heb ik geen idee of zo'n schip altijd geloodsd dient te worden of niet)
Zo'n geintje ken ik.... heeft mijn pa ook eens gedaan met de albin..... dat is slechts een klein bootje vergeleken met een cruiseschip..... het losraken kostte een nat pak en een hoop gescheld van mijn vaderquote:Op woensdag 18 januari 2012 21:30 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Nee, daar was geen sprake van een loods. Hij sneed de bocht als het ware af (door honderden meters van de route af te wijken).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |