Ik ben een beetje uitgedacht, dus ik vrees dat het breken wordtquote:Op woensdag 18 januari 2012 13:17 schreef miss_dynastie het volgende:
NeeDus dat wordt breken? Of is er nog een andere optie?
Jezus Elies, ik bleef er haast inquote:Op woensdag 18 januari 2012 11:58 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Een broeder en een vibrator
Als rupsje-nooit-genoeg straks een bruin kopje heeft, is dat niet van de zon
Da's dan weer niet grappigquote:Op woensdag 18 januari 2012 13:16 schreef ElisaB het volgende:
Alweer goed nieuws: we hebben het volgende nutteloze gat gegraven. No way dat dáár een rioolbuis lag. Dus. Wel lekker dikke klei hier in Broabant
Ehm, èrgens moet toch een vertakking zitten? Of loopt alles gewoon zomaar ergens de grond inquote:Op woensdag 18 januari 2012 13:21 schreef ElisaB het volgende:
Ik ben een beetje uitgedacht, dus ik vrees dat het breken wordt
Eén optie nog: dat rioolmans met de camera nog een keer de andere kant uit richt om te zien of daar nog een aftakking zit, maar ik heb er weinig vertrouwen in
Hoog leggen helpt tegen al die dingen (een beetje). Echt opdrogen en ontkleuren moet toch van binnenuit komen door de ontsteking te stoppen.quote:Op woensdag 18 januari 2012 13:22 schreef Qwea het volgende:
Mijn voet ligt iig mooi hoog. Ing, cat... Zwelling laten afnemen is hoov leggen.. right? Dat heb ik nu. Wonden laten drogen kan ik niks tegen doen cker? En roodheid ook niet?
Hooghouden idd en als het mag van de dr. een beetje proberen te bewegen met de teentjes, dat stimuleert de afvoer van vocht.quote:Op woensdag 18 januari 2012 13:22 schreef Qwea het volgende:
Mijn voet ligt iig mooi hoog. Ing, cat... Zwelling laten afnemen is hoov leggen.. right? Dat heb ik nu. Wonden laten drogen kan ik niks tegen doen cker? En roodheid ook niet?
Oiiii... wanneer komt 'ie weer?quote:Op woensdag 18 januari 2012 13:21 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik ben een beetje uitgedacht, dus ik vrees dat het breken wordt
Eén optie nog: dat rioolmans met de camera nog een keer de andere kant uit richt om te zien of daar nog een aftakking zit, maar ik heb er weinig vertrouwen in
Oke. Nou ik zal de fysio zo eens vragen. Want hij is mega keistijfquote:Op woensdag 18 januari 2012 13:26 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Hooghouden idd en als het mag van de dr. een beetje proberen te bewegen met de teentjes, dat stimuleert de afvoer van vocht.
Teveel bewegen stimuleert juist niet
quote:Op woensdag 18 januari 2012 13:29 schreef _Multiply86_ het volgende:
Alcatraz is wel apart Q, ben wel benieuwd hoe het verder gaat. Straks de volgende aflevering kijken!
Heb gevraagd om een tubigrip. Laatste dus. Alleen hij ligt te hoog. Begint pijn te doen.quote:Op woensdag 18 januari 2012 13:31 schreef Rewimo het volgende:
Is dat verband of zo'n elastieken kous?
Dat wist ik, daarom vroeg ik er ook omquote:
Ja maar wij welquote:Op woensdag 18 januari 2012 13:43 schreef Qwea het volgende:
Geen idee welke bacterie. Vond ik niet zo boeiend
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |