Echt?quote:Op vrijdag 18 juli 2014 15:33 schreef de_boswachter het volgende:
Ik moet toch nog steeds lachen om dat filmpje;
Die kantine
Die 'voetballers'
Dat open toilet (een pot)
Dat 'acteerwerk'
Die verhaallijn
Een toiletjuffrouw bij een voetbalclub
Net doen alsof het laat in de avond is terwijl de zon buiten schijnt
Ik heb beiden jaren geleden gezien. Eerlijk gezegd vond ik het vrij matige filmpjes. Stacey heeft grote borsten, maar ze is ook vrij vadsig en niet heel knap.quote:Op zondag 20 juli 2014 13:50 schreef SunChaser het volgende:
[..]
de rijles vind ik de stomste, de gangbang de beste
Niet dat je wat hebt aan deze info
Want je kan beter krijgen dan Stacey?quote:Op zondag 20 juli 2014 13:52 schreef Copthorne het volgende:
[..]
Ik heb beiden jaren geleden gezien. Eerlijk gezegd vond ik het vrij matige filmpjes. Stacey heeft grote borsten, maar ze is ook vrij vadsig en niet heel knap.
Daar ben ik het mee eens. De echte pornosterren zien er doorgaans niet uit, maar bijvoorbeeld een Little Caprice is een pornoster die ook een buurmeisjelook heeft. Bovendien is zij slank en ook redelijk knap.quote:Op zondag 20 juli 2014 13:53 schreef SunChaser het volgende:
[..]
Buurmeisjelook, veel geiler dan die Hollywood hardbodys met neptieten en plastic chirugiekutten
Probeer Amai Liu anders eensquote:Op zondag 20 juli 2014 14:55 schreef speknek het volgende:
Caprice
Die doet wel alleen lesbisch volgens mij?
Deze man weet.quote:
Nope.quote:Op zondag 20 juli 2014 14:55 schreef speknek het volgende:
Caprice
Die doet wel alleen lesbisch volgens mij?
Tuurlijk niet.quote:Op dinsdag 22 juli 2014 19:16 schreef b4kl4p het volgende:
Is Stacey zelf hier inmiddels wel rijk van geworden of ook nog eens niet?
Ga eens snel doen dan. Ik kom klaar bij de gangbang als ze op zn hondjes wordt geneukt terwijl ze een andere pik afzuigtquote:
quote:Toet Toet. De leswagen komt voorgereden. André stapt vlug uit zijn Porsche, loopt naar de voordeur toe en en belt aan bij zijn nieuwe leerling, Stacy. Wat een achenebbisj woning, denkt hij, als hij staat te wachten. Dat kan kloppen, Stacy heeft geen cent te makken en heeft daarom Rijschool 69 gebeld met de vraag of ze haar rijlessen mocht betalen in ruil voor wat pijpen en neuken. Opeens zwaait de deur open en staat onze rijschoolhouder oog in oog met een hele dikke vrouw. “Wat moet je?” vraagt de lelijkerd. André schrikt en deinst achterover. Dat kan toch niet zijn nieuwe leerling zijn? Het moet haar moeder zijn. Opeens verschijnt er een frisse, jonge meid in de deuropening. Ze duwt haar moeder weg, steekt haar hand uit en zegt: “Hoi, ik ben Stacy. Zullen we gaan?”
Gelukkig stak ze haar hand uit en niet haar mes!quote:
wow man stel je voor dat ze in een zwart lingeriesetje je slaapkamer binnenstapte en je te grazen nam.quote:Op vrijdag 18 juli 2014 16:45 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Die tetten, sajgte gjee en zaadvragende ogen
Man man man... Die Stacey is gewoon een geil mokkel, die wil iedere man toch gewoon keihard nemen? Bij haar kan dat gewoon zonder gezuer... Dat kan welhaast niet anders
Ik denk dat ik vanavond weer gaquote:Op vrijdag 9 januari 2015 21:39 schreef de_boswachter het volgende:
Zonder te liegen, ik schat dat ik me 80 keer heb afgetrokken op dat filmpje.
Hoi Staceyquote:Op zaterdag 10 januari 2015 15:12 schreef Stayfunny__ het volgende:
Droom maar lekker in het verleden mannen, ga door met je leven.
kloon?quote:Op zaterdag 10 januari 2015 15:12 schreef Stayfunny__ het volgende:
Droom maar lekker in het verleden mannen, ga door met je leven.
Door veel te liegen tegen je vriendin ga je veel rukken.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 21:39 schreef de_boswachter het volgende:
Zonder te liegen, ik schat dat ik me 80 keer heb afgetrokken op dat filmpje.
Vragen om slotjesquote:Op zaterdag 10 januari 2015 18:25 schreef Stayfunny__ het volgende:
Slotje graag, ik meen het.
[ afbeelding ]
Ok Sanasoufi, ok.quote:
De rest is nog te lelijk om op te schijten. Maar stacey had wel wat ♡quote:Op zaterdag 10 januari 2015 18:09 schreef videonatic het volgende:
Er zijn na Stacey vele andere meisjes op die tienermeiden site terecht gekomen zie ik, zou Stacey de eerste echte nederlandse amateur actrice zijn dat ze daarom zo gestalked word? Snap niet waarom ze dr eigen topic heeft en tig andere Don en Ad meisjes niet.
Je komt Oosterhout toch niet binnenquote:Op zaterdag 10 januari 2015 19:39 schreef luckass het volgende:
[..]
Achter welk raam ben je tegenwoordig te bewonderen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |