Ja ik denk dat ik ook voor de eerste ga na een nachtje slapen.quote:Op woensdag 8 februari 2012 20:28 schreef Mangostine het volgende:
Ik vind die eerste denk ik mooier Lily, maar het moet idd wel passen bij je kapsel. Heb je ook een plaatje van de tiara?
Zo te lezen word jij een koninklijke bruid... Mooi hoor!
Wij hebben de ringen nu in bestelling, de juwelier is ondertussen fors gezakt met de prijs. Ben benieuwd!
En gisteren even overlegd met de coupeuse, of de jurk vermaakt kan worden ivm mijn zwangerschap (ben ik sinds het weekend achter gekomen)![]()
Heb een nieuwe afspraak 4 wk voor de trouwdatum, dan gaat ze bekijken wat ervan te maken valt. Ik heb al wel ideeen, maar we kijken op dat moment wat haalbaar is. Spannend...
Hm ja dat is ook lastig. Ik heb de jurken als het goed is uiterlijk april in huis dus ik wacht ook even tot die tijd. Kan ik ze nog ruilen als ze er niet bij staan.quote:Op woensdag 8 februari 2012 20:37 schreef PriemGirl het volgende:
Ik had die eerste oorringen (zo'n soort) ook als eerste keuze staan! Maar toen ik ze aan had; bij mijn jurk waren ze helemaal niet zo mooiToen heb ik daar ter plekke nog anderen gekozen. Maar het hangt inderdaad ook af van hoe je je haar verder zal hebben...
En wat mangostine zegt: ga je een handtas dragen?
En mangostine: GEFELICITEERD
Vorige week mijn jurk voor het eerst weer gepast. 7 maart is ie klaar en mag ik hem (als alles goed is) meenemenMaar heb al aangegeven dat schoonmoeder hem thuis moet bewaren
En afgelopen weekend de ringen meegekregen. Super mooiWij zijn erg blij
mooie tiara Lily!quote:Op donderdag 9 februari 2012 20:03 schreef Lily1987 het volgende:
[..]
Ja ik denk dat ik ook voor de eerste ga na een nachtje slapen.
[ afbeelding ]
Wauw geweldig nieuws! Gefeliciteerd! Hoeveel maanden ben je als je gaat trouwen?
Wat betreft de handtas. Nou ik vind het wel handig om een klein tasje te hebben. Omdat we daar blijven slapen, dump ik de rest wel op onze hotelkamer. Maar wat make-upjes enzo wil ik wel bij de hand hebben. En kan de tas ook vaker gebruiken.
Dat is natuurlijk ook zoquote:Op donderdag 9 februari 2012 20:11 schreef Lily1987 het volgende:
[..]
Hm ja dat is ook lastig. Ik heb de jurken als het goed is uiterlijk april in huis dus ik wacht ook even tot die tijd. Kan ik ze nog ruilen als ze er niet bij staan.
Oh tof zegquote:Op donderdag 9 februari 2012 21:14 schreef Mangostine het volgende:
[..]
mooie tiara Lily!![]()
Wat is je haarkleur?
Ik ben dan plm 5 maanden, dus hopelijk wel een aanwezige babybuik tegen die tijd... ik hoopte er ook zo op!
Bij mij regelt mijn schoonzusje het noodpakketje: make-up, pleisters, tissues, haarspeldjes, deo, naaisetje etc. Houdt zij de hele dag bij zich en ze let ook een beetje op hoe ik erbij loop![]()
Ik vind het persoonlijk wat onhandig om op die dag met een tas rond te lopen (meer nog dat ik er dan de hele tijd aan moet denken).
Bruin.quote:Op donderdag 9 februari 2012 21:14 schreef Mangostine het volgende:
[..]
mooie tiara Lily!![]()
Wat is je haarkleur?
Ik ben dan plm 5 maanden, dus hopelijk wel een aanwezige babybuik tegen die tijd... ik hoopte er ook zo op!
Bij mij regelt mijn schoonzusje het noodpakketje: make-up, pleisters, tissues, haarspeldjes, deo, naaisetje etc. Houdt zij de hele dag bij zich en ze let ook een beetje op hoe ik erbij loop![]()
Ik vind het persoonlijk wat onhandig om op die dag met een tas rond te lopen (meer nog dat ik er dan de hele tijd aan moet denken).
En dan eventueel wat rondklooien met de volgorde/plek van data, tijden en locaties zodat het allemaal logisch leest.quote:T & Martine
Gaan trouwen!
U bent van harte uitgenodigd voor het avondfeest vanaf 2030 uur tot 0100 uur.
De ceremonie vindt plaats op 11 mei om 1500 in het (insert locatie) te (insert plaats)
Jaquote:Op woensdag 15 februari 2012 11:27 schreef martine1984 het volgende:
lily jij ging gister toch in ondertrouw? Hebben jullie een leuke dag gehad?
Zoiets als waar jij nu aan zit te denken, hebben wij ook. Onze volledige tekst is nu:quote:Op woensdag 15 februari 2012 14:02 schreef martine1984 het volgende:
Ik dacht klaar te zijn met de kaarten, eindelijk hebben we een mooi lettertype etc. Maar ben ik in eens niet meer blij met de tekst. Kunnen jullie advies geven?![]()
Momenteel hebben we
Elke dag houd ik meer van jou
Vandaag meer dan gisteren
maar minder dan morgen
T & Martine
Gaan trouwen op 11 mei om 1500 in het (insert locatie) te (insert plaats)
U bent tevens van harte uitgenodigd voor het avondfeest vanaf 2030 uur tot 0100 uur.
Ik denk dat dit insinueerd dat wij graag willen dat mensen naar de ceremoni komen en als ze zin hebben mogen ze nog naar het feest. Maar we bedoelen het anders om. De ceremoni is open en iedereen die t leuk vind mag er bij zijn maar het hoeft niet.
Nu zat ik denken om het als volgt te doen
- Wij zouden het fijn vinden als u dit met ons komt vieren tijdens ons avondfeest vanaf 2030 uur tot 0100 uur.
Voor de receptie:
U bent van harte uitgenodigd voor de receptie vanaf 1900 uur tot 2030 uur.
Bij de daggasten staat er ipv de onderste zin: U bent vanaf 12.00 uur van harte welkom op (locatie).quote:Wij gaan trouwen!
(Naam) & (Naam)
Zeggen 'Ja' tegen elkaar op zaterdag (datum)
Om (tijd) in de (kerk + plaats)
Wij zouden dit graag met jullie willen vieren vanaf 20.00 uur op (locatie)
Ervaringsdeskunige zegt: het werkt wel echt zo'n partystarterquote:Op woensdag 15 februari 2012 17:57 schreef Lily1987 het volgende:
Wat betreft de openingsdans...wij hebben een act bedacht. Wij gaan samen met onze getuigen I gotta feeling van The Black Eyed Peas doen. Zij beginnen, en wij komen halverwege binnenvallen.
Dit is als een grapje begonnen, maar hoe langer we er over na gingen denken, des te beter we het plan vonden. We hebben nu een leuke opkomst. Iedereen is meteen in een feeststemming en we ontwijken hiermee de traditionele openingsdans. Waarschijnlijk komen er op het eind van de avond genoeg van die romantische nummers langs waarop wij staan te dansen en de rest om ons heen staat. Dan vind ik het wel leuk. Is het niet zo geforceerd.
Betekent wel dat wij ipv dansles zangles krijgen
En de nummers tijdens de ceremonie zijn:
* Dat komt door jou - Guus Meeuwis (openingsnummer)
* Gelukkigst - Paul de Leeuw (na het tekenen)
* Lente me - Toon Hermans (slotnummer)
Wij hebben het meer na de binnenkomst en het tekenen en voor het weggaan. Nummers worden ook live gezongen. Tijdens de binnenkomst, het tekenen en het weggaan wordt de pianomelodie van de nummers gespeeld.
Oeh ja ik wist dat er nog iemand was. Nog gefeliciteerd! Ken je de ambtenaar die jullie gaat trouwen ook goed?quote:Op donderdag 16 februari 2012 10:16 schreef Patapon het volgende:
Afgelopen dinsdag in ondertrouw gegaan![]()
Was erg leuk en informeel, ik ben zelf ambtenaar en de degene die de ondertrouw verzorgde ken ik.
Zaterdag worden mijn maten opgenomen voor de jurk
Jeetje wat rotquote:Op vrijdag 17 februari 2012 07:00 schreef Mangostine het volgende:
Patapon nog gefeliciteerd met je ondertrouw!Grappig dat je collega het deed.
Tja dames, bij mij is het andersom, als alles goed gaat vliegen de kilo's er juist aan.![]()
En het hangt er een beetje vanaf of je stress hebt en hoe je daarmee omgaat denk ik... ik zelf ga dan minder eten, maar anders kon het nog wel een uitdaging worden...
Succes iig!
Over stress gesproken: de vriendin van mijn broertje is onze ceremoniemeester, maar sinds gisteren is het uit tussen die 2. Mijn broertje is er helemaal kapot van, zo sneu.
Gisteren zijn de uitnodigingen binnengekomen, daar zijn we heel tevreden over! Alleen staat dus haar naam en mailadres erop. Nouja, moeten we dan nog maar eens over nadenken hoe we dat oplossen. Eerst maar eens een nieuwe ceremoniemeester... en dan met stickertjes werken ofzo?pfff
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |