quote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:01 schreef FranticDJ het volgende:
[ afbeelding ]
Oh wat lig ik lekker te slapen..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En nog een fototje van t oppassen afgelopen weekend![]()
Johquote:Op dinsdag 24 januari 2012 15:33 schreef Nonneke het volgende:
goed hoor ! we hebben m maar geen bitterballen meer gegeven![]()
wat is bye bye?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:57 schreef oh-oh het volgende:
Rocky en zn kattenmattie![]()
![]()
![]()
Billy kan ook BOKS, en high five, en poot, en bye bye
Oh god, dat muziekje weerquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:27 schreef oh-oh het volgende:
Echt chaos hoor, als ik alleen met hem bezig ben issie netter![]()
Oh zo ontzettend lief.. Ik heb helaas op het moment geen ruimte en tijd voor een hond. Maar ik wil zoooo graag een zwarte labrador. Helaas nog even een behoorlijke tijd wachten.quote:Op zaterdag 21 januari 2012 20:20 schreef Miss_Isis het volgende:
Vanmiddag weer wezen knuffelen... En die kleintjes zijn zo liefIedereen zat op de grond zodat het voor moeders allemaal goed overzichtelijk was waar haar pupjes precies waren. We zijn twee uurtjes geweest en hebben verschillende pups geknuffeld. Momenteel zijn teefjes geel en turquoise mijn favoriet vanwege hun relaxte gedrag op schoot
Twee broertjes doen een dutje op een schoot:
[ afbeelding ]
Mijn man was ook helemaal verliefd op al dat kleine grut, deze wou wel lekker bij hem liggen:
[ afbeelding ]
Het kleinste teefje bij mij op de arm:
[ afbeelding ]
Teefje geel bij mijn man:
[ afbeelding ]
En bij mij diep in slaap:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Teefje oranje lag er ook wel lekker bij:
[ afbeelding ]
Het kleinste meisje gaat even tussentijds bijtanken bij mama:
[ afbeelding ]
En teefje turquoise die een dutje doet:
[ afbeelding ]
Toen we thuis kwamen waren Rani en Puck zéér geïnteresseerd in al die lekkere geurtjes. Als we elke week gaan kijken wennen zij zo ook vast aan de geur van de pups en is een nieuw zusje straks hopelijk niet zo'n schok voor ze
Ja lief hè?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 18:42 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Oh zo ontzettend lief.. Ik heb helaas op het moment geen ruimte en tijd voor een hond. Maar ik wil zoooo graag een zwarte labrador. Helaas nog even een behoorlijke tijd wachten.
Boyo iddquote:Op dinsdag 24 januari 2012 20:30 schreef Miss_Isis het volgende:
En wat is de pup hierboven (Boy..? meen ik mij te herinneren...?) enorm gegroeid! Echt een beer al! Ze blijven ook maar zo kort klein jammer genoeg...
Ohhhhhhhhhhhhh, daar zou ik bij willen zijn, al die doggs!quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:59 schreef FranticDJ het volgende:
Betere vergelijking:
Vanmiddag:
[ afbeelding ]
Joy en Gina weer op bezoek
3 December:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |