Jah... die ga ik nog effe luisteren en dan slapies doenquote:Op maandag 23 januari 2012 01:25 schreef Staal het volgende:
FANN, deze blijft tof voor jou.
Doe er wat mee.
Niet weten wanneer iets afgelopen is.quote:Op maandag 23 januari 2012 02:59 schreef Mainport het volgende:
Ik zit nu in het vaatje. Vermaak je je achter je computertje stali
Ja, hier heb je een aaitje.quote:Op maandag 23 januari 2012 03:20 schreef Mainport het volgende:
Hahaha, Mainport niet kennen. Priceless.
Lieve Mainport.quote:
Vaarwel Staal !quote:Op maandag 23 januari 2012 22:06 schreef Staal het volgende:
Ik ga de horrorwinter trotseren en even lopen met het hondje.
Als ik niet meer terugkom dan heb ik de barre weersomstandigheden niet weten te overleven.
Nu niet met zijn allen duimen op de bank he..
Vaarwel!
Oldbie in een nieuw alweer relatief oud jasje. Altijd zuur want dat was het imago in de tijd dat hij op FOK! kwam. Het is zo'n strohalm#filo.quote:Op maandag 23 januari 2012 22:14 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
wat is er zo belangrijk aan Mainport en dan nog, WIE is dat eigenlijk ?![]()
nooit van gehoord ...
Je loopt met je ziel onder je arm, Staal. Wat doe je hier om half een in dit topic?quote:
Dag Lodewijk,quote:Op dinsdag 24 januari 2012 00:33 schreef LXIV het volgende:
[..]
Je loopt met je ziel onder je arm, Staal. Wat doe je hier om half een in dit topic?
Ik heb de hele avond bier gedronken en geschaakt. Vooral om te leren schaken onder invloed van alcohol. Daarmee kan ik JAM dan weerstand bieden. Alleen 2:00 minuten-potjes zijn te gek.
Het heeft me 8 jaar gekost voor ik eindelijk eens van het balkon af ging pissen. Leek me altijd al zo leuk. Maar ja, die opvoeding he...quote:Op zondag 22 januari 2012 20:02 schreef Z het volgende:
Vanochtend piste mijn zoontje, staande op de deurmat naar buiten op de galerij. Komt wel goed met die jongen.
Mevrouw K. glijdt nu al van haar stoel af (a woman of the mongoloid race with another form of face).quote:Op dinsdag 24 januari 2012 01:50 schreef I.R.Baboon het volgende:
Searching for a fiancee (Christian)
The author of the book End of Gospel, and of some mathematical articles searches for a woman which would agree with main ideas of that book.
Requirements
The following are required for my fiancee:
must be a saved (born again) Christian
agreeing with main ideas of my book
young (< 30)
not fat
with vertically porrect face (for womans of the mongoloid race other forms of the face are acceptable)
with hairs not red-haired and not curly
without freckles
not very long neck, not very big mouth
smooth row of white teeths
knowing English
knowing university-level math
(optionally) knowing Linux, knowing programming
not smoking, not drinking
not requiring costly gifts
Conforming womans, please send me your photos and bios as well as a record of your voice.
Ik snap niets van wat er in deze tekst staat, behalve dat ik zuur ben, wat klopt - ik ben de laatste weken zo arm als een kerkrat.quote:Op maandag 23 januari 2012 22:58 schreef Staal het volgende:
[..]
Oldbie in een nieuw alweer relatief oud jasje. Altijd zuur want dat was het imago in de tijd dat hij op FOK! kwam. Het is zo'n strohalm#filo..
Ik leef nog!!!!!
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 04:36 schreef Mainport het volgende:
[..]
Neem het geval Stali, een ontspoorde oude vrouw die haar avonden op een internetforum doorbrengt met een geveinsde zelfverzekerdheid om zichzelf te beschermen. Ze is te oud om kinderen te krijgen en de meeste mensen in haar omgeving hebben haar afgedankt. Ondanks haar harde schild wil ze op het internetforum graag geaccepteerd worden.
Het zou onderhand tijd worden.quote:zaterdag 14 december 2002 @ 20:35
Ik vond de omschrijving wel goed. Niet dat ik geloof of weet dat het klopt, maar het was wel goed opgeschreven. Dus is het waar.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 06:32 schreef Gellius het volgende:
MP is gewoon die topic-student met literaire ambities, Stali. Daar hebben we er altijd wel eentje van rondlopen.
En als je geen fan hebt, dan maak je gewoon een kloon aan die jouw fan speelt.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:12 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Eentje maar.
Iedere user heeft wel een fan.
Er zit zeker verbetering in. Hij is nog wel wat wisselvallig.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:44 schreef LXIV het volgende:
Overigens heb ik er last van dat ik MP's bijdragen toch meer ga waarderen. In tegenstelling tot een tijd geleden, toen al zijn bijdragen mij irriteerden. Ligt dat nu aan mij of aan de bijdragen van MP?
Hoe is het met de kinderen, Z? Aangezien we aardig synchroon lopen wat dat betreft moet jij ondertussen toch ook iedere zaterdagochtend aan zwemles besteden?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:50 schreef Z het volgende:
[..]
Er zit zeker verbetering in. Hij is nog wel wat wisselvallig.
Ja, Prul1 is 5. Hier wordt de zwemles niet meer op school gegeven, dus moeten we dat zelf regelen. In principe is daar niks mis mee, ware het niet dat er ook ouders zijn die dit dus niet regelen. Dan kunnen die kinderen op hun achtste nog niet zwemmen, wat dan weer met subsidies en aanmoediging moet worden rechtgetrokken.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:56 schreef Z het volgende:
Zoals je hebt kunnen lezen is m'n zoontje zindelijk. We zijn nog niet met zwemles begonnen. Naast dat we daar wat laks mee zijn, wordt dat volgens mij door de school georganiseerd. We wandelen wel elke zondag met z'n allen in bos/duinen/strand of park. Prul 1 is nu ruim 5 niet?
Beste Mainport,quote:Op dinsdag 24 januari 2012 04:36 schreef Mainport het volgende:
[..]
Ik snap niets van wat er in deze tekst staat, behalve dat ik zuur ben, wat klopt - ik ben de laatste weken zo arm als een kerkrat.
Ik beschouw deze reeks als het laatste lichtpuntje op FOK!, waar nog een beetje uitdaging te vinden is. Helaas komt er om de zoveel tijd een user langs die de schoonheid inziet van ttklpt, en meent dat hij/zij ook leuk en interessant is.
Neem het geval Stali, een ontspoorde oude vrouw die haar avonden op een internetforum doorbrengt met een geveinsde zelfverzekerdheid om zichzelf te beschermen. Ze is te oud om kinderen te krijgen en de meeste mensen in haar omgeving hebben haar afgedankt. Ondanks haar harde schild wil ze op het internetforum graag geaccepteerd worden.
Ik kijk met plezier uit naar je berichtje morgen
Ik weet niet of daar subsidies voor worden vrijgegeven maar het is inderdaad heel kwalijk dat er nu doodleuk kinderen rondlopen die gewoon niet hebben leren zwemmen. Ook niet op school.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 13:00 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, Prul1 is 5. Hier wordt de zwemles niet meer op school gegeven, dus moeten we dat zelf regelen. In principe is daar niks mis mee, ware het niet dat er ook ouders zijn die dit dus niet regelen. Dan kunnen die kinderen op hun achtste nog niet zwemmen, wat dan weer met subsidies en aanmoediging moet worden rechtgetrokken.
Het of die, ik vind niets erger dan dat iemand 'draadje' zegt.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:22 schreef Lienekien het volgende:
Ik zeg lekker het.
http://woordenlijst.org/zoek/?q=topic&w=w
Gewenning. Ik heb me er nooit zo voor geïnteresseerd en zie; nu ik dat normaal ben interesseer ik me er zowaar nóg minder voor.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 12:44 schreef LXIV het volgende:
Overigens heb ik er last van dat ik MP's bijdragen toch meer ga waarderen. In tegenstelling tot een tijd geleden, toen al zijn bijdragen mij irriteerden. Ligt dat nu aan mij of aan de bijdragen van MP?
Nu ja, als je in het midden van een kilometerslange woestijn woont is het natuurlijk geen probleem.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:46 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Waarom is het kwalijk dat kinderen niet kunnen zwemmen?
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:58 schreef JAM het volgende:
Nou, goed. Dat geforceerde geneuzel aan elkanders adres van Stali en MP heb ik zojuist even doorgebladerd. Ik kwam daar allemaal vervelende woorden zoals 'geveinsde', 'filosoferen' en 'krochten' tegen dus al te veel aandacht heb ik daar ook maar niet aan geschonken. AL SNEL KWAM IK TOT DE CONCLUSIE DAT MEN ELKAAR NIETS TE MELDEN HEEFT EN ER EEN STUK BETER AAN ZOU DOEN GEWOON HUN DIKKE BEK DICHT TE HOUDEN. Gisteren heb ik pasta gekookt. Verder heb ik geen ambities meer in 2012.
Hierom blijf ik.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 16:58 schreef JAM het volgende:
Nou, goed. Dat geforceerde geneuzel aan elkanders adres van Stali en MP heb ik zojuist even doorgebladerd. Ik kwam daar allemaal vervelende woorden zoals 'geveinsde', 'filosoferen' en 'krochten' tegen dus al te veel aandacht heb ik daar ook maar niet aan geschonken. AL SNEL KWAM IK TOT DE CONCLUSIE DAT MEN ELKAAR NIETS TE MELDEN HEEFT EN ER EEN STUK BETER AAN ZOU DOEN GEWOON HUN DIKKE BEK DICHT TE HOUDEN. Gisteren heb ik pasta gekookt. Verder heb ik geen ambities meer in 2012.
ik weet nog steeds niet wat voor topic dit isquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:03 schreef Gillingham het volgende:
Het laatste lichtpuntje van Fok, dit topic.
Ja maar dat ben je toch ook?quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:04 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Heb je gelezen Staal, ik ben een kloon van jou
TTKLPTAWARDS
Dat heb ik niet eens geprobeerd te suggereren.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:04 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Heb je gelezen Staal, ik ben een kloon van jou
TTKLPTAWARDS
Een scharrelkip zie ik door de vingersquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:09 schreef Staal het volgende:
[..]
Ja maar dat ben je toch ook?
We hebben net even onderling zitten stemmen dus jij mag nu even verder posten.
Ik moet e.e.a. gaan koken voor mijn oude eenzame schizobestaan.
Zit wel een scharrelkip bij. Sorry..
Ja, het is een slowchat, of op z'n Nederlands een TTK-LangzaamPraatTopic.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:06 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ik weet nog steeds niet wat voor topic dit is![]()
Is het een SC ofzo?
Daar leek het anders verdomd veel op !quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:09 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat heb ik niet eens geprobeerd te suggereren.
Zoiets, meer dan een smileytopic in ieder geval.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:06 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ik weet nog steeds niet wat voor topic dit is![]()
Is het een SC ofzo?
En honden...quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Sommige mensen denken dat hier de -zelfbenoemde- elite van FOK! samenzweert, maar dat is niet zo. Het gaat met name, afhankelijk van het publiek, over babies, keukens en reisjes.
Naar mijn info ben je wel een oude vrouw. Dus dat heb je gemeen met Stali.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:11 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Daar leek het anders verdomd veel op !![]()
maar goed... zand erover
Oh ja. Honden. Maar die zijn geïntroduceerd door Sigme, dus daar zal ik geen kwaad van spreken. Puur uit nepotistische overweging.quote:
quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, het is een slowchat, of op z'n Nederlands een TTK-LangzaamPraatTopic.
Sommige mensen denken dat hier de -zelfbenoemde- elite van FOK! samenzweert, maar dat is niet zo. Het gaat met name, afhankelijk van het publiek, over babies, keukens en reisjes.
Ah... oké, kom ik wel af en toe op de koffie, de boel een beetje in de gaten houdenquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:11 schreef Gillingham het volgende:
[..]
Zoiets, meer dan een smileytopic in ieder geval.
Da's waar ik ben stokoudquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:12 schreef LXIV het volgende:
[..]
Naar mijn info ben je wel een oude vrouw. Dus dat heb je gemeen met Stali.
maar ik zie eruit als 65 hoorquote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:14 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Da's waar ik ben stokoud70+
Dat is bejaard. Ik zei oud. Verder maakt 40+ of 70+ voor mij niet zo veel verschil.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:14 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Da's waar ik ben stokoud70+
Overigens vind ik dit wel een geinige ontwikkeling. Zoveel jaar geleden had niemand het ooit over kinderen. Die bestonden toen gewoon niet en daar was men ook helemaal niet mee bezig.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:11 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, het is een slowchat, of op z'n Nederlands een TTK-LangzaamPraatTopic.
Sommige mensen denken dat hier de -zelfbenoemde- elite van FOK! samenzweert, maar dat is niet zo. Het gaat met name, afhankelijk van het publiek, over babies, keukens en reisjes.
Nou zeg!quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:11 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Daar leek het anders verdomd veel op !![]()
maar goed... zand erover
Ik ben 38, ouwe zak.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 17:12 schreef LXIV het volgende:
[..]
Naar mijn info ben je wel een oude vrouw. Dus dat heb je gemeen met Stali.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |