Is het ook, net zoals minecraft, even leuk voor een paar uurtjes, maar daarna heb je het wel gezien. Is het opzetten van een server inmiddels makkelijker geworden? want dat was nogal een bitch....quote:Op maandag 16 januari 2012 20:32 schreef FS1986NL het volgende:
Ik weet echt niet wat ik me moet voorstellen van Terraria.![]()
In mijn eentje lijkt me dat spel echt oersaai om te doen.
Man, in Minecraft kun je dagen op dagen (op dagen) slijten.quote:Op maandag 16 januari 2012 20:52 schreef bigbass het volgende:
[..]
Is het ook, net zoals minecraft, even leuk voor een paar uurtjes, maar daarna heb je het wel gezien. Is het opzetten van een server inmiddels makkelijker geworden? want dat was nogal een bitch....
Ik heb echt nooit een idee wat ik in godsnaam moet gaan bouwenquote:Op dinsdag 17 januari 2012 02:40 schreef Quir het volgende:
[..]
Man, in Minecraft kun je dagen op dagen (op dagen) slijten.
http://en.wikipedia.org/wiki/Noah's_Arkquote:Op dinsdag 17 januari 2012 09:52 schreef rubbels het volgende:
[..]
Ik heb echt nooit een idee wat ik in godsnaam moet gaan bouwen
Iemand toevallig een ideetje?
Eehm, lijkt me nog net iets te moeilijk (groot)quote:Op dinsdag 17 januari 2012 10:14 schreef mschol het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/Noah's_Ark
incl beesten
ach.. wat is moeilijk...quote:Op dinsdag 17 januari 2012 10:22 schreef rubbels het volgende:
[..]
Eehm, lijkt me nog net iets te moeilijk (groot)
Ik heb gehoord dat het als Minecraft is, er bosses te verslaan zijn, en het leuker is om het met iemand te spelen. En je hebt het ongeveer ' uit' als je alle bosses verslagen hebt.quote:Op maandag 16 januari 2012 20:32 schreef FS1986NL het volgende:
Ik weet echt niet wat ik me moet voorstellen van Terraria.![]()
In mijn eentje lijkt me dat spel echt oersaai om te doen.
Kan je ook via de online modus spelen met mensen via het internet?quote:Op dinsdag 17 januari 2012 14:00 schreef Marnixos het volgende:
Jup. Ik heb Terraria veel voor die "nieuwere" versie (edit: dus toen hij nog "beta" was ofzo) gespeeld en het is in je eentje geen kut aan. Het is leuker met max. 5 vrienden een stadje op te bouwen en van daaruit ondergronds te gaan exploren en bosses zoeken etc.
Alleen als je het IP-adres van de host hebt.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 14:28 schreef FS1986NL het volgende:
[..]
Kan je ook via de online modus spelen met mensen via het internet?
2,50 voor een ouwe game is geen geld?quote:Op dinsdag 17 januari 2012 20:05 schreef fwokker het volgende:
[..]
Fout, de orginele Painkiller (Black) is een bazenspel en 2,50 is geen geld.
Voor Painkiller is 2,50 nog wel een koopje, jammer van een verschrikkelijke bug. Vroeg in het spel kom je een touwbrug tegen waarvan de fysics kut zijn. Na 10 pogingen ben ik er 5 keer doorheen gevallen, 4 keer gelanceerd en dood gevallen en 1 keer langsgekomen en neergeknald.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 21:58 schreef mschol het volgende:
[..]
2,50 voor een ouwe game is geen geld?
Ik zou enkel voor Flatout Ultimate Carnage gaan, FO3 vond ik teleurstellend.quote:
Ja.quote:Op donderdag 19 januari 2012 21:25 schreef rubbels het volgende:
Klopt het dat dit de goede volgorde is:
Half-Life 2
Half-Life 2 Episode 1
Half-Life 2 Episode 2
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |