Mooi dingetje hoorquote:Op donderdag 19 januari 2012 23:16 schreef Deacon_Tigra het volgende:
HALLO JUMBO !!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Samsung 51 inch Full HD 3D tv![]()
Valt mijn ''oude' 40 incher een bij in het niets
Your lossquote:
Anyone?quote:Op donderdag 19 januari 2012 20:24 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
Iemand hier die die officiele 7.1 PS3 headset heeft? Is hij het geld waard en heb je er veel aan bij bijv. shooters (vijanden horen)?
Een kameraad van me beschikt al enkele maanden over de headset en spreekt van een kwalitatief hoogstaande headset. Op verschillende fora lees ik over het algemeen ook positieve ervaringen.quote:
Ik ga hem denk ik wel kopen. Ik vind die kleine dingen in één oor niet lekker zitten ([TK]O.a. PS3 spellen + accesoires, Samsung MP4 speler en meer hier in de verkoop voor de geïnteresseerden) en mij lijkt het voor in de avond wel handig dat niemand je hoort gamen.quote:Op zondag 22 januari 2012 01:25 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Een kameraad van me beschikt al enkele maanden over de headset en spreekt van een kwalitatief hoogstaande headset. Op verschillende fora lees ik over het algemeen ook positieve ervaringen.
Hier een review:
http://www.gadgetgear.nl/(...)-1-virtual-surround/
Die game heb ik singleplayer ook 100% + alle trophies, maar de multiplayer vind ik niet echt boeiend...quote:Op zondag 22 januari 2012 11:30 schreef Cheiron het volgende:
Eindelijk Red Dead uitgespeeld. Heerlijke game. Nu nog even als badguy rondrijden, wat trophies proberen te halen en dan gaat hij de kast in. Ben ik door mijn backlog heen
quote:Op zondag 22 januari 2012 11:30 schreef Cheiron het volgende:
Eindelijk Red Dead uitgespeeld. Heerlijke game. Nu nog even als badguy rondrijden, wat trophies proberen te halen en dan gaat hij de kast in. Ben ik door mijn backlog heen
freaking goedkoop!quote:Op vrijdag 20 januari 2012 12:09 schreef Yi-Long het volgende:
Mijn 42 inch Samsung Plasma (C450 geloof ik) was 300 euroNog steeds een mooie deal.
Wachten op vijf prijsdalingen loont.quote:Op zondag 22 januari 2012 20:28 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
freaking goedkoop!
Was dat een aanbieding?
Het heeft ook 3 jaar geduurd ofnietquote:Op zondag 22 januari 2012 20:30 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Wachten op vijf prijsdalingen loont.
Opening van Saturn hier in de buurt (Heerhugowaard). En gelukkig hadden ze er ook een flink aantal ingekocht zodat iedereen er eentje kon meenemen, want er was vrij veel vraag naar.quote:Op zondag 22 januari 2012 20:28 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
freaking goedkoop!
Was dat een aanbieding?
Ik heb ook nog steeds een HDready ding maar die is inmiddels ook al weer 3 jaar oud ofzo.quote:Op zondag 22 januari 2012 20:39 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Opening van Saturn hier in de buurt (Heerhugowaard). En gelukkig hadden ze er ook een flink aantal ingekocht zodat iedereen er eentje kon meenemen, want er was vrij veel vraag naar.
Mooie TV. Niet FullHD, maar met de huidige generatie consoles maakt dat nog niet zoveel uit.
De mijne nu iets ouder dan een jaartje ofzo. Was toen ook een nieuw model, dus zit allemaal wel goed. Had alleen bij het eerste exemplaar even dat het beeld soms even een seconde wegviel, maar die is gewoon meteen netjes door Saturn vervangen. Erg goede service, ook gezien het feit dat ze dat ding ook al gratis hadden bezorgd toen ik hem kocht.quote:Op zondag 22 januari 2012 20:42 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik heb ook nog steeds een HDready ding maar die is inmiddels ook al weer 3 jaar oud ofzo.
Met games snap ik je wel maar met tv's enz heeft dat eigenlijk geen nut omdat er altijd weer iets nieuws komt.quote:Op zondag 22 januari 2012 21:00 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
De mijne nu iets ouder dan een jaartje ofzo. Was toen ook een nieuw model, dus zit allemaal wel goed. Had alleen bij het eerste exemplaar even dat het beeld soms even een seconde wegviel, maar die is gewoon meteen netjes door Saturn vervangen. Erg goede service, ook gezien het feit dat ze dat ding ook al gratis hadden bezorgd toen ik hem kocht.
Wat betreft dat geduld hebben en wachten op koopjes. Ik begrijp dat sommigen daar soms wat lacherig over zullen doen, maar sommigen moeten een game echt perse bij launch hebben, en anderen, zoals ik, die hebben daar iets meer geduld mee, en dan loont het nu eenmaal ontzettend om eventjes te wachten op een aanbieding.
Je kunt toch nooit alles kopen en spelen. Als je nu ziet dat Deus Ex 3 maar 10-15 euro kost, en Assassin's Creed Brotherhood met bijna alle DLC ook zoiets, etc etc... tja... uiteindelijk beleef je er hetzelfde plezier aan, maar je houdt veel geld over als je een beetje geduld hebt, wat je weer aan andere leuke dingen kunt uitgeven, zoals toffe artbooks, nieuwe HDD, etc etc.Heerlijk toch.
Het ging toen ook niet om de goedkoopste prijs, of om de allerbeste TV, maar puur en alleen om een goede TV voor een goede prijs, oftewel een fatsoenlijke prijs/kwaliteitsverhouding, en hetgene dat me toen een beetje tegenhield was het feit dat de opties die er waren die daaraan voldeden, ook enkele minpunten hadden die besproken werden op de fora, waarbij ik dus even afwachtte en in de gaten hield hoe Samsung en Panasonic daarmee omgingen, en of de nieuwere modellen die problemen ook hadden (Bij Samsung ging het om een te harde ruis, en bij Panasonic was het de zwartwaarden die ze softwarematig hadden afgesteld om na 10.000 uren slechter te worden...(!) )quote:Op zondag 22 januari 2012 21:36 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Met games snap ik je wel maar met tv's enz heeft dat eigenlijk geen nut omdat er altijd weer iets nieuws komt.
ik heb het spelen heel lang uitgesteld omdat ik niet van de westerns ben, maar inderdaad een prachtige game. Soms een klein beetje moe van het rijden, maar dat zo maar zo een klein nadeel, telt amper.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Multiplayer 1 keer met een bekende gespeeld, en dat was wel leuk, vooral de co op missies. Verder hadden ze veel meer met mp kunnen down.
Mbt die lcd's, die ik wil zijn altijd reteduur
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
Is toch handig? Bonnen zijn nog een hele tijd geldig en psn tegoed is altijd hendig. Voor minder dan een tientje zul je geen psn tegoed te waarde van 20 euro kunnen kopen.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:05 schreef msnk het volgende:
Gelijk allemaal mensen die tachtig bonnen kopen voor 50% korting op consoles en zo
Wtf, for real en op alles te gebruiken?quote:Op maandag 23 januari 2012 19:49 schreef xminator het volgende:
20 euro PSN tegoed via bol. com voor 10 euro.
Bol. com 20 euro waardebon voor 10 euro:
Livingsocial (Dit is inclusief mijn referral, als deze gebruikt wordt zou ik het op prijs stellen, als bedankje)
Goedkoper dan dit zul je ze niet krijgen denk ik.
Jup, behalve op: De actie geldt niet voor Nederlandse boeken en de fotoservice.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:30 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Wtf, for real en op alles te gebruiken?
Ik bedoel dat mensen op BG bonnen aan het inslaan zijn omdat je op bol bonnen kunt combineren of zoquote:Op maandag 23 januari 2012 20:30 schreef xminator het volgende:
[..]
Is toch handig? Bonnen zijn nog een hele tijd geldig en psn tegoed is altijd hendig. Voor minder dan een tientje zul je geen psn tegoed te waarde van 20 euro kunnen kopen.
Laatste keer dat ze zo goedkoop waren (voor 12,50) is al weer met sinterklaas
Kan je meerdere bonnen bestellen dan (heeft iemand hier al 1 besteld?)quote:Op maandag 23 januari 2012 20:32 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik bedoel dat mensen op BG bonnen aan het inslaan zijn omdat je op bol bonnen kunt combineren of zoDus dan heb je ineens heel veel korting op dure apparaten.
Niet één zo'n PSN voucher
Haha, I know.. 1 iemand had er iets van 32 besteld oid? De vorige keer toen deze actie er was.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:32 schreef msnk het volgende:
[..]
Ik bedoel dat mensen op BG bonnen aan het inslaan zijn omdat je op bol bonnen kunt combineren of zoDus dan heb je ineens heel veel korting op dure apparaten.
Niet één zo'n PSN voucher
Zelf heb ik er al 1 besteldquote:Op maandag 23 januari 2012 20:36 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Kan je meerdere bonnen bestellen dan (heeft iemand hier al 1 besteld?)
Kan ik er ook 5 kopen (nieuwe headset nodig) en wat schiet jij er mee op via die link?quote:Op maandag 23 januari 2012 20:46 schreef xminator het volgende:
[..]
Haha, I know.. 1 iemand had er iets van 32 besteld oid? De vorige keer toen deze actie er was.
[..]
Zelf heb ik er al 1 besteld
Je mag er maar 1 per account kopen, denk dat je zelf wel meer accounts kan maken.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:48 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Kan ik er ook 5 kopen (nieuwe headset nodig) en wat schiet jij er mee op via die link?
Heb je dan een PSN card gekocht dan? Want als dat zo werkt, dan koop ik het wel.quote:Op maandag 23 januari 2012 20:54 schreef xminator het volgende:
[..]
Je mag er maar 1 per account kopen, denk dat je zelf wel meer accounts kan maken.
Als 3 keer via mijn link is gekocht krijg ik hem gratis(geld wordt teruggestort na controle) Ze controleren eerst of je hem niet zelf 3 keer hebt gekocht via jezelf.
De waardebon van www.bol.com krijg je pas over 1 dag ongeveer.quote:Op maandag 23 januari 2012 21:04 schreef rakotto het volgende:
[..]
Heb je dan een PSN card gekocht dan? Want als dat zo werkt, dan koop ik het wel.
Moet je meteen betalen? Want als ik koop, krijg ik meteen een mail dat het is geanuleerd (kan ook aan storing ING liggen?)quote:Op maandag 23 januari 2012 21:10 schreef xminator het volgende:
[..]
De waardebon van www.bol.com krijg je pas over 1 dag ongeveer.
Maar ga er wel een PSN card mee kopen denk ik. Of nog even afwachten.
Vorige keer hadden ze hetzelfde gedaan en toen voorliep het ook gewoon goed.
Jep je betaald meteen, ING had storing toch? Is dat nog niet opgelost dan?quote:Op maandag 23 januari 2012 21:19 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
[..]
Moet je meteen betalen? Want als ik koop, krijg ik meteen een mail dat het is geanuleerd (kan ook aan storing ING liggen?)
Gvd, ik probeer 2x en 2 keer wordt hij meteen geanuleerdquote:Op maandag 23 januari 2012 21:21 schreef xminator het volgende:
[..]
Jep je betaald meteen, ING had storing toch? Is dat nog niet opgelost dan?
Zelf had ik via ABN amro betaald, het lukte meteen.
Je krijgt gewoon een waardebon/cadeaubon twv. 20 euro die je kan verzilveren op www.bol.com.quote:Op maandag 23 januari 2012 21:59 schreef rakotto het volgende:
Per account 1 dan? En dan kun je alle codes verzilveren op jou BOL account?
Jep, zo een gozer had bij de vorige actie 32 bonnen gekochtquote:Op maandag 23 januari 2012 22:33 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
Maar je kunt denk je wel meerdere accounts maken (niet om die link te gebruiken maar gewoon om meerde bonnen te krijgen)?
Wtf... En dan met 32 verschillende accountsquote:Op maandag 23 januari 2012 22:37 schreef xminator het volgende:
[..]
Jep, zo een gozer had bij de vorige actie 32 bonnen gekocht
[ afbeelding ]
Maar je krijgt de bon per post toegestuurd neem ik aan? In dat geval kun je niet dezelfde adres opgeven me dunkt.quote:Op maandag 23 januari 2012 22:37 schreef xminator het volgende:
[..]
Jep, zo een gozer had bij de vorige actie 32 bonnen gekocht
[ afbeelding ]
Ik denk gewoon per mail.. En waarom te laat?quote:Op maandag 23 januari 2012 22:52 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Maar je krijgt de bon per post toegestuurd neem ik aan? In dat geval kun je niet dezelfde adres opgeven me dunkt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |