graag....quote:Op woensdag 18 januari 2012 22:11 schreef Spelvout het volgende:
8 online op m'n battlelog. We kunnen nu een poging doen?
Op korte termijn ga ik weer beginnen met spelen.quote:Op woensdag 18 januari 2012 19:46 schreef JK het volgende:
Feit blijft dat ik mensen die voor de kerst vaak speelden, nu niet meer zie. Een handje vol daarvan zie ik op andere servers spelen, maar er zijn er ook een aantal die gewoon verdwenen zijn en helemaal geen BF3 meer spelen. Dat blijf je toch houden... maar er komen ook wel weer nieuwe mensen bij.
Ik zal erover nadenken, ik ben zelf niet zo van de Rush/SQDM. De reden dat het "niet loopt" is toch niet omdat de huidige servers B2K/Vanilla draaien ?quote:Op woensdag 18 januari 2012 19:46 schreef JK het volgende:
Voor wat betreft jouw server, ik vind het prima, al zijn er nog een aantal mensen die hier over moeten beslissen. Je moet echter denk ik wel een bepaald plan met je server hebben, anders dan de huidige 3 (even de clanwar server niet meegeteld). B2K en/of Vanilla hebben we al, je zou kunnen denken aan een SQDM of SQ Rush, een flyschool server (of wel gewoon een server met flymaps) of wat dan ook, als het maar niet meer van hetzelfde is wat nu toch niet loopt.![]()
Flightschool server!!!quote:Op donderdag 19 januari 2012 07:55 schreef KroodjeBip het volgende:
[..]
Ik zal erover nadenken, ik ben zelf niet zo van de Rush/SQDM. De reden dat het "niet loopt" is toch niet omdat de huidige servers B2K/Vanilla draaien ?
Een Flyschool server kan ik evt draaien op die 16 slot unranked server die er gratis bij zat
En natuurlijk elke round #1 met >90% accuracyquote:Op donderdag 19 januari 2012 10:06 schreef Gibson02 het volgende:
Heerlijk, met de 870MCS shotgun mensen over de zeik helpen. Moest wel ernorm wennen aan de agresssive gameplay met zo'n ding, maar wel ideaal om een chokepoint te flanken.
welke map?quote:Op donderdag 19 januari 2012 10:06 schreef Gibson02 het volgende:
Heerlijk, met de 870MCS shotgun mensen over de zeik helpen. Moest wel ernorm wennen aan de agresssive gameplay met zo'n ding, maar wel ideaal om een chokepoint te flanken.
Voor de Flyschool 16 slots server heb ik het volgende plan:quote:Op donderdag 19 januari 2012 07:55 schreef KroodjeBip het volgende:
Een Flyschool server kan ik evt draaien op die 16 slot unranked server die er gratis bij zat
Daar zit wat in ... ik dacht meer aan een server waar je kan oefenen, aangezien je stats er niet op vooruit gaan en het in dit geval handig is dat het een unranked server is. Als je na wat oefening al aardig kunt vliegen, kun je iig met een gerust hart een ranked server joinen en daar de unlocks halen.quote:Op donderdag 19 januari 2012 10:45 schreef JK het volgende:
Nadeel van unranked flyschool is dat je dus geen unlocks kan krijgen wat wel erg mooi zou zijn.
Handig om je flares te halen of een andere lastige unlock. Doe je 'm ranked, dan komen er noobs vliegen en ook vaak mensen die juist komen om mensen uit de lucht te halen die wat hoger in rang zijn om gewoon lekker te stangen.
Ik was net wegquote:#1 en #2 staan leeg omdat we zelf overal ergens anders spelen en het aanbod aan servers enorm is. Gister in m'n favorieten (10 servers, waarvan toch wel wat populaire) waren ALLE servers leeg. Zelfs de metro 64 servers. Toen we gisteravond laat met 4 man speelden op Karkand #1, zag ik zelf maar 1 persoon joinen die snel weer weg ging. Volgende keer moeten we dat vroeger op de avond doen.
Als ik na 21.30 nog zit te spelen, slaap ik niet voor 0.00uquote:Op donderdag 19 januari 2012 10:59 schreef KroodjeBip het volgende:
[..]
Daar zit wat in ... ik dacht meer aan een server waar je kan oefenen, aangezien je stats er niet op vooruit gaan en het in dit geval handig is dat het een unranked server is. Als je na wat oefening al aardig kunt vliegen, kun je iig met een gerust hart een ranked server joinen en daar de unlocks halen.
Ranked lijkt me in deze dan geen optie, ik denk ook dat dat een probleem gaat worden, zoals je het omschrijft ... een middenweg: Alle unlocks standaard aanzetten ?
[..]
Ik was net weg, Gibson, Torched, BugworksNL en Ikue waren er iig wel (rond 21:00/22:00), ik ben zelf niet lang gebleven, er kwam helaas iets tussen ..
Gistermiddag op een servertje gespeeld die Metro, Grand Bazaar en Seine Crossing cycleden. Ging in begin nergens over, omdat ik nog gewend was om vooral veel cover te zoeken en met rifle rond te lopen. Dat kwam dus niet goed met een shotgun.quote:
maar zoals ook al gezegt is het is ook wel is handig om ff iets te unlockenquote:Op donderdag 19 januari 2012 11:55 schreef Gibson02 het volgende:
[..]
Wat de flyschool betreft, ik zou gewoon alle unlocks aanzetten en unranked houden. Het is toch ook bedoeld om lekker te oefenen en te kloten?
Klopt, maar wat JK zegt, als je ranked gaat komen er geheid hoge levels de noobs uit de lucht knallen ed. en je verziekt je stats niet op een unranked server .. als je nog niet gevlogen hebt, dan crash je wel een paar dozijn aan jets en chopperzquote:Op donderdag 19 januari 2012 12:25 schreef hiddit het volgende:
[..]
maar zoals ook al gezegt is het is ook wel is handig om ff iets te unlocken
Ik heb toevallig nog een server staan, die 5 jaar als WoW server heeft gedraaid, dus dat is geen probleem. Ik vind het alleen een beetje zonde om die 32 slots op te offeren voor een flighschool (I know, ik maak het er ook niet makkelijker opquote:Op donderdag 19 januari 2012 12:50 schreef JK het volgende:
De meeste mensen joinen flyschools omdat ze én kunnen oefenen, én kunnen unlocken en een verwachting hebben dat er beginners op de server zitten en ze niet direct worden neergehaald.
Lekker oefenen kan je ook doen op een vrijwel lege server met 1p- of 2p-start server. Het hele unranked gebeuren vind ik zelf met name zinvol voor clanwars en dus zoals we op de #3 hebben om alle unlocks van wapens en voertuigen eens te kunnen zien.
het is gewoon lastig om iets goeds te bedenken om op je server te draaien wat er al niet is.
#1 is B2K & vanilla
#2 is vanilla
#3 clanwar / all unlocks / unranked
#4 metro-32 1000 tickets met kick/ban op RPG en M320.
Stel je zou een flyschool doen, je kan een script draaien waarop je boven een bepaalde rang gaat kicken, maar dan kan je er zelf ook niet meer opDit script moet wel draaien op een server buiten de BF3-server om. dus moet je weer een PC/server hebben die 24/7 draait. Moet je maar net zin in hebben.
Daar zit wat in idd ... lastig ..quote:Tis gewoon lastig, maar als ik een unranked flyschool zie, ga ik er niet op. Ik wil juist unlocken om verder te komen, die flares zijn belangrijk, de heatseekers uiteraard ook. Alles daarna is leuk, maar niet broodnodig.
Vind ik dus ook. En dat hoge rank kicken vind ik een beetje vaag. Een hoge rank wil niet altijd betekenen dat iemand een goede speler is. Iemand kan zijn hele 'BF3-carierre' ook uitsluitend als Recon in Metro geranked zijn.quote:Op donderdag 19 januari 2012 13:13 schreef ems. het volgende:
Waarom zou je willen unlocken op een flyschool? De flares unlock je op vrijwel alles na 1 of 2 kills, wat niet zo'n probleem is lijkt me?
Er zijn erg veel mensen die na uuuuren vliegen nog steeds die Flares niet unlocked hebben.. Alleen vraag ik me af of die significant betere resultaten gaan halen als ze de Flares WEL hebben..quote:Op donderdag 19 januari 2012 13:13 schreef ems. het volgende:
Waarom zou je willen unlocken op een flyschool? De flares unlock je op vrijwel alles na 1 of 2 kills, wat niet zo'n probleem is lijkt me?
Qua stroomkosten valt reuze mee, qua plan is het nogal beperkt, vooral om wat je zegt, je kan een server niet zelf hosten en het verschil daarin niet maken. Om de server vol te krijgen, kan ik verder niets anders bedenken dan meer te recruiten zodat er altijd bezetting is en de meest actieve spelers op zn minst kick rechten geven. Ik denk namelijk ook, dat als spelers, actieve admins op de server zien, de server sneller in hun favorieten zetten ..quote:Op donderdag 19 januari 2012 13:12 schreef JK het volgende:
Als jij ook de stroomkosten daar van mee rekent wordt je ook niet vrolijk.
Als ik heel eerlijk ben vraag ik me af of het zin heeft om die BF3-server te laten draaien, maar dat gaf ik ook al aan op TS. Het aanbod aan servers is enorm, lege servers zijn er ook genoeg om gebruik van te maken, onze servers staan vaak leeg nu... je moet dus wel een verdomd goed plan hebben wil je een server populair maken.
Lijkt me heel erg sterk inderdaad. Ik vind het juist wel een goede oefening.quote:Op donderdag 19 januari 2012 13:24 schreef Jeff89 het volgende:
[..]
Er zijn erg veel mensen die na uuuuren vliegen nog steeds die Flares niet unlocked hebben.. Alleen vraag ik me af of die significant betere resultaten gaan halen als ze de Flares WEL hebben..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |